Wtorek, 20 października 2009, 13:51

Sebastian Colloredo podwójnym Mistrzem Włoch

Lisa Demetz
Lisa Demetz
fot. Tadeusz Mieczyński

W miniony weekend oprócz Austriaków krajowe letnie mistrzostwa rozegrali także Włosi. Podczas zawodów na skoczniach w Predazzo swoją dominację na krajowej arenie potwierdził Sebastian Colloredo.

W sobotę odbył sie konkurs na obiekcie HS 106. Złoty medal wywalczył wspomniany Colloredo, który po skokach na 98 i 99m wyprzedził Alessio De Crignisa (100,5 i 94m) i Michaela Lunardiego (95 i 92,5m). W konkursie pań triumfowała Lisa Demetz (92 i 95,5m), drugie miejsce zajęły ex aequo Roberta D'Agostina (91,5 i 94m) i Elena Runggaldier (91,5 i 92,5m).

W niedzielę rozegrano zawody na skoczni dużej (HS 134). Ponownie najlepszy okazał się Colloredo (128 i 126m), druga pozycja przypadła specjaliście od kombinacji norweskiej, Alessandro Pittinowi (126 i 122m). Na trzecim miejscu podium ponownie uplasował się  Michael Lunardi (127 i 121,5m).

Sebastian Colloredo był najlepszym tego lata włoskim skoczkiem. Zajął m.in czwarte miejsce w konkursie Pucharu Kontynentalnego w Kranj oraz 11. i 15. w Zawodach LGP w Courchevel i Einsiedeln.

Wyniki Mistrzostw Włoch w Predazzo, HS 106:

1. Sebastian Colloredo   98,0m i 99,0m (240,0 pkt.)
2. Alessio De Crignis   100,5m i 94,0m (236,0 pkt.)
3. Michael Lunardi       95,0m i 92,5m (219,0 pkt.)
4. Diego Dellasega       95,0m i 90,0m (214,0 pkt.)
5. Alessandro Pittin     85,0m i 95,0m (198,5 pkt.)
6. Michielli Giusseppe   90,0m i 88,5m (197,5 pkt.)
6. Roberto Dellasega     94,0m i 83,5m (197,5 pkt.)


Wyniki Mistrzostw Włoch Pań w Predazzo, HS 106:
1. Lisa Demetz         92,0m i 95,5m (220,0 pkt.)
2. Roberta D'Agostina  91,5m i 94,5m (213,0 pkt.)
2. Elena Runggaldier   91,5m i 92,5m (213,0 pkt.)
4. Barbara Stuffer     83,5m i 85,0m (168,0 pkt.)
5. Simona Senoner      72,0m i 79,0m (136,0 pkt.)
6. Veronica Gianmoena  67,0m i 69,5m ( 95,5 pkt.)


Wyniki Mistrzostw Włoch w Predazzo, HS 134:
1. Sebastian Colloredo  128,0m i 126,0m (256,2 pkt.)
2. Alessandro Pittin    126,0m i 122,0m (243,4 pkt.)
3. Michael Lunardi      127,0m i 121,5m (243,3 pkt.)
4. Alessio De Crignis   126,5m i 121,5m (242,4 pkt.)
5. Diego Dellasega      123,0m i 125,5m (242,3 pkt.)
6. Roberto Dellasega    127,0m i 115,0m (230,1 pkt.)
 



Adrian Dworakowski, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (7836) ilość komentarzy: (28)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl