PK Pań w Lillehammer: Iraschko znów najlepsza

• 2010-09-12 14:20

Daniela Iraschko wygrała drugi konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego w Lillehammer. Austriaczka poszybowała na 93,5 i 98,5m i znokautowała rywalki. Na drugim stopniu podium stanęła Coline Mattel (88,5 i 92,5m), a trzecie miejsce zajęła Line Jahr (87,5 i 89m).

W czołówce konkursu znalazły się również Yuki Ito (89 i 84m), Jessica Jerome (86,5 i 83,5m) oraz Lindsey Van (79 i 86,5m).

Dyskwalifikacją swój start zakończyły Bigna Windmueller oraz Jacqueline Seifriedsberger, które skakały na zbyt długich nartach w stosunku do swojej wagi i wzrostu.

Kolejne zawody Pucharu Kontynentalnego Pań już za tydzień na nowiutkim obiekcie w norweskim Oslo (Holmenkollen).