Poniedziałek, 22 listopada 2010, 14:16

Apel do pasjonatów skoków o uzupełnienie danych

Średnia Krokiew
Średnia Krokiew
fot. Barbara Niewiadomska

Na prośbę jednego z naszych wiernych czytelników - pana Adama Kwiecińskiego - publikujemy apel do kibiców skoków narciarskich o pomoc w uzupełnieniu jego obszernej bazy danych polskich skoczków narciarskich.

Zwracam się do wszystkich sympatyków skoków narciarskich o sprawdzenie poprawności pisowni nazwisk skoczków oraz o podanie ich roku urodzenia na poniższej liście.

Na liście podane jest nazwisko i imię, przynależność klubowa, rok urodzenia oraz lata startów skoczka.

Lista ta obejmuje skoczków ze wszystkich grup wiekowych tzn od dzieci do seniorów.

Lista powstała z analizy wyników konkursów odbytych na terenie Polski w latach 1938 – 2011 (udało mi się skompletować około 1000 wyników).

Proszę też wszystkich sympatyków o przekazanie mi wyników konkursów skoków lub podanie mi kto takie wyniki posiada.

Proszę też o uzupełnienie „Listy” nazwiskami skoczków wraz z ich osiągnięciami.

Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.

Wszystkie uwagi proszę kierować do:

Adam Kwieciński
Ul. Piotra Wysockiego 4/15
27-200 Starachowice
email:adkwiecinski@gmail.com

Poniżej przedstawiam przykładowe osiągnięcia, przygotowane na podstawie moich danych, Pana Tajnera Apoloniusza:

Osiągnięcia Apoloniusza Tajnera >>



Redakcja, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (8458) ilość komentarzy: (25)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs PŚ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl