Wtorek, 21 grudnia 2010, 15:32

MP w Zakopanem: Bez Stocha i Małysza na Średniej Krokwi

Średnia Krokiew
Średnia Krokiew
fot. Barbara Niewiadomska

Jeszcze na dobre nie opadły emocje po weekendowych zmaganiach skoczków w Engelbergu, a już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Polski, w których ma wziąć udział czołówka polskich zawodników.

W środę rozegrany zostanie konkurs drużynowy na Średniej Krokwi. W drugi dzień świąt zawodnicy będą rywalizować na na Wielkiej Krokwi.

W zmaganiach na średniej skoczni zabraknie Adama Małysza oraz Kamila Stocha, którzy przygotowują się do Turnieju Czterech Skoczni.

Obu naszych najlepszych skoczków zobaczymy za to w konkursie na Wielkiej Krokwi, które tradycyjnie odbędą się w drugi dzień Świąt (26 grudnia).

Wstęp na trasy biegowe oraz zmagania na Średniej Krokwi będzie bezpłatny. Bilety na konkursy, rozgrywane na Wielkiej Krokwi kosztują 10 złotych (normalne) oraz 5 zlotych (ulgowe).

Informacje i wyniki z Mistrzostw Polski tradycyjnie znajdziecie w naszym serwisie możliwie jak najszybciej po zakończeniu każdej serii.

Lista startowa środowego konkursu drużynowego na Średniej Krokwi >>
Lista startowa czwartkowego konkursu indywidualnego na Średniej Krokwi >>

Program Mistrzostw Polski w skokach i kombinacji norweskiej:

Środa, 22.12.2010 - MP Skoki drużynowe i kombinacja norweska HS-94

09:00 Seria próbna - skoki i kombinacja
10:00 Konkurs skoków do kombinacji norweskiej - jedna seria
10:45 Konkurs drużynowy w skokach (w drugiej serii wystąpi 8 najlepszych drużyn)
14:30 Bieg do kombinacji - 10 km

Czwartek, 23.12.2010 - MP Skoki indywidualne HS-94
11:45 Kwalifikacje
13:00 Konkurs skoków - I seria
14:15 Konkurs skoków - II seria

Niedziela, 26.12.2010 - MP Skoki indywidualne HS-134
10:00 Seria treningowa
11:00 Seria kwalifikacyjna
12:30 Konkurs skoków - I seria
15 min po zakończeniu serii I rozpocznie się II seria

Poniedziałek, 27.12.2010 - MP Kombinacja norweska oraz Mistrzostwa TZN w skokach HS-134
09:00 Seria próbna
10:00 Konkurs skoków do kombinacji - jedna seria
11:00 Mistrzostwa TZN w skokach - I seria
12:00 Mistrzostwa TZN w skokach - II seria
13:30 Bieg do kombinacji - 10 km



Tadeusz Mieczyński, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (14150) ilość komentarzy: (52)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl