Pi±tek, 27 maja 2011, 22:21

Słoweńcy odkryli karty

Primoż Peterka
Primoż Peterka
fot. Tadeusz Mieczyński

Znamy już składy kadr narodowych Słowenii na sezon 2011/2012 oraz nazwiska trenerów odpowiedzialnych za poszczególne grupy szkoleniowe. W¶ród nich jest Primoż Peterka, który został mianowany asystentem trenera kadry pań.

Składy kadr słoweńskich na sezon 2011/2012:

Kadra A
Główny trener: Goran Janus
Asystenci trenera: Nejc Frank i Jani Grilc
Skład kadry A: Jernej Damjan (SSK Costella Ilirija), Robert Kranjec (SK Triglav Kranj), Peter Prevc (SK Triglav Kranj), Jurij Tepeą (SD Dolomiti), Mitja Meľnar (NSK Trľič-Trifix), Dejan Judeľ (SK Triglav Kranj), Rok Zima (NSK Trľič-Trifix). Primoľ Pikl (SSK Ljubno BTC)

Kadra B
Główny trener: Igor Medved
Asystent trenera: Matevľ ©parovec
Skład kadry B: Matjaľ Pungertar (SSK Mengeą), Jure ©inkovec (SSK Sam Ihan), Rok Urbanc (SK Triglav Kranj), Tomaľ Naglič (SSK Alpina ®iri), Matej Dobovąek (SK Triglav Kranj), Matic Kramarąič (SSK Costella Ilirija), Robert Hrgota (SSK Velenje)
Kandydaci: ®iga Mandl (SSK Costella Ilirija), Andraľ Pograjc (SSK Costella Ilirija)

Kadra juniorów
Trener: Gorazd Pogorelčnik
Skład kadry juniorów: Jaka Hvala (SSK Ponikve), Matevľ Slatinąek (SSK Ljubno BTC), Nejc Deľman (SK Triglav Kranj), Rok Justin (SSD Stol ®irovnica), Urban Suąnik (NSK Trľič-Trifix)
Kandydaci: Jaka Kosec (SSK Mengeą), Anľe Semenič (NSK Trľič-Trifix), Matic Benedik (SSK Alpina ®iri)

Kadra pań
Główny trener: Matjaľ Triplat
Asystent trenera: Primoľ Peterka
Skład kadry A pań: Urąa Bogataj (SSK Costella Ilirija), Eva Logar (SD Zabrdje), ©pela Rogelj (SSK Costella Ilirija), Anja Tepeą (SD Dolomiti), Maja Vtič (SD Zabrdje)
Skład kadry B pań: Ema Klinec (SSK Alpina ®iri), Barbara Klinec (SSK Alpina ®iri), Julija Srąen (SK Zagorje)
Kandydatki: Manja Pograjc (SK Zagorje), Agata Stare (SSK Bohinj)



Adrian Dworakowski, ¬ródło: siol.net
ogl±dalno¶ć: (4882) ilo¶ć komentarzy: (7)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl