Pi±tek, 16 wrze¶nia 2011, 21:47

MP w Zakopanem: 72 zawodników na starcie

Wielka Krokiew
Wielka Krokiew
fot. Tadeusz Mieczyński

Już w sobotę o 17-tej na Wielkiej Krokwi skoczkowie powalcz± o tytuł Mistrza Polski. Na li¶cie startowej znalazło się aż 72 zawodników z Kamilem Stochem, Maciejem Kotem oraz Piotrem Żył± na czele.


Pocz±tek serii konkursowej przewidziano na 17:00. Bezpo¶rednia relacja z zawodów na antenie TVP Sport (17:00). O 15-tej organizatorzy planuj± przeprowadzenie serii kwalifikacyjnej.

Na odprawie technicznej, na wniosek trenerów kadry A zapadła decyzja, że jury zawodów będzie miało prawo zmiany długo¶ci najazdu (skrócenia rozbiegu dla najlepszych skoczków) według przeliczników stosowanych podczas Pucharu ¦wiata w Zakopanem.

O wszystkich wydarzeniach ze skoczni będziemy informować na bież±co.

Pogoda w Zakopanem jest dzi¶ bardzo dobra do skakania, ¶wieci słońce, jest niemal bezwietrznie.

PROGRAM ZAWODÓW:

Sobota, 17.09.2011
15:00 Seria kwalifikacyjna - HS 134
17:00 I seria konkursowa - HS 134
II seria - 15 min. po zakończeniu I serii
Po zakończeniu zawodów rozdanie medali i pucharów


Lista startowa MP w Zakopanem, 17.09.2011
NrZawodnikRok ur.
1 Smorul Igor 96
2 Kantyka Przemysław 96
3 Gut Paweł 97
4 M±ka Daniel 97
5 Juroszek Antoni 97
6 Gut Chowaniec Michał 95
7 Majcher Gabriel 95
8 Łowisz Jan 95
9 Muminov Sabirzhan 94
10 Lichy Patrik 92
11 Levkin Evgenij 92
12 Zmoray Tomas 89
13 Pchelentsev Alexey 91
14 Kupczak Kacper 95
15 Ruda Adam 95
16 Osiński Dawid 95
17 Żyła Damian 95
18 Byrski Piotr 96
19 Murzyn Paweł 95
20 Stękała Andrzej 95
21 Mojżesz Piotr 95
22 Gałysa Kamil 95
23 Hulbój Mateusz 96
24 Wolny Jakub 95
25 Pytel Michał 95
26 Gryczuk Krystian 94
27 Kamil Bańczak 94
28 Marusarz Wojciech 93
29 ¦wierczek Piotr 94
30 F±ferko Wojciech 94
31 Podżorski Michał 93
32 Zięba Jan 93
33 G±sienica Laskowy Bartosz 95
34 Szymon Szostok 94
35 Urba¶ Damian 94
36 Patryk Dunajski 93
37 ¦cisłowicz Jędrzej 92
38 Miętus Marcin 94
39 Słowiok Paweł 92
40 Janota Konrad 94
41 Zarycki Andrzej 89
42 Kojzar Mateusz 94
43 Kanik Dawid 92
44 Czyż Piotr 92
45 Polinkiewicz Rafał 93
46 Przybyła Jakub 94
47 Biegun Krzysztof 94
48 Skrobot Kacper 90
49 Biela Stanisław 94
50 Kukuła Artur 92
51 Pochwała Tomasz 83
52 Kupczak Szczepan 92
53 Wantulok Mateusz 87
54 Cie¶lar Adam 92
55 G±sienica Andrzej 93
56 Zniszczoł Aleksander 94
57 Zapotoczny Andrzej 91
58 Miętus Grzegorz 93
59 Miętus Krzysztof 91
60 Kot Jakub 90
61 G±sienica Kotelnicki Wojciech 89
62 Murańka Klemens 94
63 Rutkowski Łukasz 88
64 Kłusek Bartłomiej 93
65 Ziobro Jan 91
66 Kubacki Dawid 90
67 Bachleda Marcin 82
68 Byrt Tomasz 93
69 ¦liż Rafał 83
70 Żyła Piotr 87
71 Kot Maciej 91
72 Stoch Kamil 87


Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: pzn.pl
ogl±dalno¶ć: (7859) ilo¶ć komentarzy: (25)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl