Piątek, 23 września 2011, 21:52

Rafał Śliż triumfuje w Pucharze Solidarności

Rafał Śliż
Rafał Śliż
fot. Tadeusz Mieczyński

Rafał Śliż wygrał pierwszy konkurs Pucharu Solidarności na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Zawodnik Wisły Ustronianki oddał skoki na odległość 126 oraz 133m (264,2pkt).

Na drugim stopniu podium uplasował się Marcin Bachleda ze skokami na odległość 121 i 130m (249,3pkt). Trzecie miejsce wywalczył Jan Ziobro, który wylądował na 122 i 126,5m (243,8pkt).

Poza podium sklasyfikowany został Andrzej Zapotoczny, który zaliczył 120,5 i 129,5m (240,5pkt).

Jutro kolejny konkurs na Wielkiej Krokwi. Kwalifikacje zaplanowano na godzinę 15:00 a o 17:00 odbędzie się pierwsza seria punktowana.

Sobota, 24.09.2011
15:00 - Kwalifikacje
16:00 - Seria próbna
17:00 - Pierwsza seria konkursowa

Wyniki:
1. Rafał Śliż (KS Wisła Ustronianka) 264,2 pkt (126,0 i 133,0)
2. Marcin Bachleda (TS WisłaZakopane) 249,3 (121,0 i 130,0)
3. Jan Ziobro (WKS Zakopane) 243,8 (122,0 i 126,5)
4. Andrzej Zapotoczny (AZS Zakopane) 240,5 (120,5 i 129,5)
5. Wojciech Gąsinica-Kotelnicki (TS Zakopane) 230,6 (119,5 i 122,5)
6. Łukasz Rutkowski (TS Wisła Zakopane) 229,2 (118,0 i 123,5)

Pełne wyniki dostępne są >>tutaj<<



Anna Szczepankiewicz, Źródło: onet
oglądalność: (7066) ilość komentarzy: (13)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl