Poniedzia貫k, 10 pa寮ziernika 2011, 10:53

Mistrzostwa Francji: Lahuerte i Mattel ze z這tymi medalami

Coline Mattel
Coline Mattel
fot. Vicktoria Murawska

W miniony weekend o krajowy prymat rywalizowali tak瞠 Francuzi. Na skoczni normalnej w Courchevel triumfowa specjalista od kombinacji norweskiej, Maxime Lahuerte, a konkurs pa wygra豉 Coline Mattel.

Lahuerte w swoich pr鏏ach uzyska 97,5 i 96 m., na drugim miejscu po skokach na 96 i 93,5 m. uplasowa si David Viry, a trzeci lokat zaj掖 Vincent Descombes Sevoie (92,5 i 94,5 m.). Dopiero na czwartym miejscu znalaz si Emmanuel Chedal.

Coline Mattel nie da豉 瘸dnych szans rywalkom, odda豉 dwa najd逝窺ze skoki w konkursie na odleg這嗆 83 i 86,5 m., drugie miejsce zaj窸a Lea Lemare po skokach na 76,5 i 73 m. a trzecie Julia Clair (72 i 74 m.)

Pe軟e wyniki:

Konkurs pan闚
Konkurs pa



Adrian Dworakowski, 毒鏚這: Informacja w豉sna
ogl康alno嗆: (4713) ilo嗆 komentarzy: (8)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Ruka HS142
24.11.2018
godz. 16:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 16:05
Sobota, godz. 16:30
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KLIMOW JewgienijRosja100
2.LEYHE StephanNiemcy80
3.KOBAYASHI RyoyuJaponia60
4.STOCH KamilPolska50
5.ZAJC TimiSlowenia45
6.玆x PiotrPolska40
8.KUBACKI DawidPolska32
23.WOLNY JakubPolska8
29.KOT MaciejPolska2
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIE DamianPolska21
70.NI烤IK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZY BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAxSZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pe軟a klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl