PK Pań w Notodden: Hendrickson najdalej podczas serii próbnej

• 2011-12-09 20:20

Reprezentantka USA, Sarah Hendrickson zajęła pierwsze miejsce w serii próbnej przed konkursem Pucharu Kontynentalnego w norweskim Notodden. Tym samym potwierdziła swoją wysoką formę.

Hendrickson uzyskała 94m skacząc z 8 belki startowej. Na drugim miejscu uplasowała się Daniela Iraschko ze skokiem na odległość 93m (9 belka). Dobrze wypadła również Anette Sagen, która lądowała na 92m po skoku z 10 belki.

Dobry skok oddała także Sabrina Windmueller – 89m, 10 belka.

W serii próbnej nie wzięła udziału Katja Pozun.