Czwartek, 27 grudnia 2012, 10:59

PK w Engelbergu: Aż 94 skoczków na starcie!

Skocznia w Engelbergu
Skocznia w Engelbergu
fot. Tadeusz Mieczyński

Aż 94 zawodników z 20 Państw zostało zgłoszonych do dzisiejszych zawodów Pucharu Kontynentalnego na dużej skoczni (HS 137) w szwajcarskim Engelbergu. Wśród nich jest również pięciu reprezentantów Polski.

Z numerem 21 zobaczymy Łukasza Rutkowskiego, z 26 - Jakuba Kota, 33 - Jana Ziobro, 46 - Stefana Hulę oraz 57 - Andrzeja Zapotocznego.

Wśród uczestników konkursu jest m.in. Grek, Holendrzy, Koreańczycy, Kanadyjczycy oraz Ukraincy.

Początek pierwszej serii treningowej przewidziano na 12:00, natomiast pierwsza seria punktowana powinna zacząć się o godzinie 14-tej.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspólnego komentowania skoków na naszym czacie ». Jednocześnie prosimy, by nie robić tego na forum. Użytkowników forum prosimy o zapoznanie się z regulaminem>>


PROGRAM ZAWODÓW:
Czwartek, 27.12.2012:
12:00 - Oficjalny trening (2 serie)
14:00 - Pierwsza seria konkursowa

Piątek, 28.12.2012:
12:00 - Seria próbna
13:00 - Pierwsza seria konkursowa


Lista startowa PK w Engelbergu, 27.12.2012
NrZawodnikKraj
1 BERNEY Guillaume SUI
2 EGLOFF Pascal SUI
3 EGLOFF Luca SUI
4 WIGET Samuel SUI
5 KARLEN Gabriel SUI
6 ANKEN Olivier SUI
7 SCHULER Andreas SUI
8 PEIER Killian SUI
9 MANDL Ziga SLO
10 ZHAPAROV Marat KAZ
11 DELLASEGA Diego ITA
12 KIM Hyun-Ki KOR
13 GREIDERER Simon AUT
14 IPATOV Dimitry RUS
15 KLYMCHUK Andrii UKR
16 MAEAETTAE Jarkko FIN
17 SEMENIC Anze SLO
18 AIGNER Clemens AUT
19 TUDOR Remus ROU
20 CECON Federico ITA
21 RUTKOWSKI Lukasz POL
22 GRIMHOLM Jakob SWE
23 BERGGAARD Mats Soehagen NOR
24 SOKOLENKO Konstantin KAZ
25 KOROLEV Alexey KAZ
26 KOT Jakub POL
27 BENEDIK Matic SLO
28 FRENETTE Peter USA
29 PREVC Cene SLO
30 MAYER Nicolas FRA
31 STURSA Vojtech CZE
32 TAEHKAEVUORI Riku FIN
33 ZIOBRO Jan POL
34 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA
35 POLYCHRONIDIS Nico GRE
36 CHOI Seou KOR
37 LOEFFLER Tobias GER
38 KAELIN Pascal SUI
39 KALINCHUK Andriy UKR
40 FORFANG Johann Andre NOR
41 GRIGOLI Marco SUI
42 VEREDYUK Volodymyr UKR
43 HEIM Christian GER
44 NORDIN Carl SWE
45 KULMALA Mika FIN
46 HULA Stefan POL
47 DESCHWANDEN Gregor SUI
48 KEITURI Kalle FIN
49 MITZ Alexander SWE
50 JOHNSON Anders USA
51 VIRY David FRA
52 HAZETDINOV Ilmir RUS
53 MABBOUX Alexandre FRA
54 MITCHELL Eric CAN
55 SOMMER Pascal SUI
56 JANDA Jakub CZE
57 ZAPOTOCZNY Andrzej POL
58 AALST VAN DER Oldrik NED
59 ZHURAKIVSKYY Vasyl UKR
60 SEDLAK Borek CZE
61 MUMINOV Sabirzhan KAZ
62 ZUPANCIC Miran SLO
63 MORASSI Andrea ITA
64 WIT DE Ruben NED
65 MAKSIMOCHKIN Mikhail RUS
66 LAMB Chris USA
67 ANTONISSEN Lars NED
68 SCHOFT Felix GER
69 CHOI Heung-Chul KOR
70 POPPINGER Manuel AUT
71 ALEXANDER Nicholas USA
72 SARDYKO Alexander RUS
73 KANG Chil-ku KOR
74 SCHMITT Martin GER
75 HAYBOECK Stefan AUT
76 SCHIFFNER Markus AUT
77 KRAUS Marinus GER
78 DELLASEGA Roberto ITA
79 GRIMSRUD Simen Key NOR
80 ROENSEN Atle Pedersen NOR
81 DEZMAN Nejc SLO
82 MUELLER Lukas AUT
83 PASCHKE Pius GER
84 LEYHE Stephan GER
85 ELVERUM SORSELL Kim Rene NOR
86 BJERKEENGEN Fredrik NOR
87 WENIG Daniel GER
88 POGRAJC Andraz SLO
89 HALVORSEN Espen Enger NOR
90 KRAMARSIC Matic SLO
91 HAJEK Antonin CZE
92 DIETHART Thomas AUT
93 INGVALDSEN Ole Marius NOR
94 KRAFT Stefan AUT


Tadeusz Mieczyński, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (12869) ilość komentarzy: (63)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oberstdorf HS137
30.12.2018
godz. 16:30
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 15:25
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia556
2.ŻYŁA PiotrPolska445
3.STOCH KamilPolska365
4.GEIGER KarlNiemcy327
5.FORFANG Johann AndreNorwegia321
12.KUBACKI DawidPolska154
23.WOLNY JakubPolska61
32.HULA StefanPolska25
49.KOT MaciejPolska7
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
27.12.2018
godz. 17:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PEDERSEN RobinNorwegia275
2.LINDVIK MariusNorwegia200
3.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska199
4.HOFFMANN FelixNiemcy187
5.SCHMID ConstantinNiemcy135
11.WĄSEK PawełPolska82
21.STĘKAŁA AndrzejPolska56
30.MURAŃKA KlemensPolska42
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Park City HS100
19.12.2018
godz. 02:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy327
2.NIETZEL JustinNiemcy310
3.RAINER StefanAustria214
4.RUPITSCH MarkusAustria210
5.STEINER MaximilianAustria204
15.JUROSZEK KacperPolska126
32.KANTYKA PrzemysławPolska54
43.GRUSZKA MateuszPolska40
46.BIEGUN KrzysztofPolska39
58.STOSEL KacperPolska29
65.SKUPIEŃ DamianPolska21
89.NIŻNIK AdamPolska6
91.JOJKO SzymonPolska5
103.CZYŻ BartoszPolska2
105.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
12.01.2019
godz. 08:30
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy400
2.LUNDBY MarenNorwegia278
3.JAKOWLEWA LidijaRosja262
4.TAKANASHI SaraJaponia224
5.SEYFARTH JulianeNiemcy216
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kto zostanie Mistrzem Polski w Konkursie Świątecznym na Wielkiej Krokwi?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Stefan Hula
Maciej Kot
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Inny zawodnik
Głosuj
  1. Piotr Żyła
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Dawid Kubacki
    99,99%
  4. Aleksander Zniszczoł
    99,99%
  5. Inny zawodnik
    99,99%
  6. Stefan Hula
    99,99%
  7. Maciej Kot
    99,99%
  8. Jakub Wolny
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl