Na żywo:
[X] Zamknij
¦roda, 23 stycznia 2013, 16:19

M¦J w Libercu: Dzi¶ kolejne treningi

Stefan Kraft
Stefan Kraft
fot. Sarah Braunias

Już od 17:00 na skoczni HS 100 w Libercu ponownie trenować będ± skoczkowie, którzy już jutro wezm± udział w konkursie indywidualnym Mistrzostw ¦wiata Juniorów. Na li¶cie startowej dzisiejszego treningu zaszły spore zmiany.

Na wczorajszej li¶cie startowej ekipy były posegregowane alfabetycznie. Dzi¶ drużyny wystartuj± w odwrotnej kolejno¶ci, zaczynaj±c od USA, a kończ±c na ekipie Czech.

Po wczorajszych treningach zdecydowanymi faworytami s± Stefan Kraft oraz Jaka Hvala. Do walki o podium mog± wł±czyć się także Bartłomiej Kłusek oraz Klemens Murańka.

Wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić za po¶rednictwem relacji LIVE FIS >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspólnego komentowania skoków na naszym czacie ». Jednocze¶nie prosimy, by nie robić tego w komentarzach.

PROGRAM ZAWODÓW:

¦roda, 23.01.2013
13:00 oficjalny trening - kobiety HS 100
17:00 oficjalny trening - mężczyĽni HS 100

Czwartek, 24.01.2013
12:00 seria próbna - kobiety HS 100
13:00 pierwsza seria konkursowa - kobiety HS 100

16:45 seria próbna - mężczyĽni HS 100
18:00 pierwsza seria konkursowa - mężczyĽni HS 100

Pi±tek, 25.01.2013
13:00 oficjalny trening - kobiety HS 100
17:00 oficjalny trening - mężczyĽni HS 100

Sobota, 26.01.2013
12:00 seria próbna - kobiety HS 100
13:00 pierwsza seria konkursu drużynowego - kobiety HS 100

16:45 seria próbna - mężczyĽni HS 100
18:00 pierwsza seria konkursu drużynowego - mężczyĽni HS 100

Lista startowa M¦J Panów, 23.01.2013
NrZawodnikKraj
1 FRIBERG Christian USA
2 MATTOON Nicholas USA
3 RHOADS William USA
4 WALLACE Brian USA
5 KLYMCHUK Andrii UKR
6 VEREDYUK Volodymyr UKR
7 EGLOFF Luca SUI
8 KAELIN Pascal SUI
9 PEIER Killian SUI
10 SCHULER Andreas SUI
11 BENEDIK Matic SLO
12 HVALA Jaka SLO
13 PREVC Cene SLO
14 PRISLIC Ernest SLO
15 SEMENIC Anze SLO
16 BOYARINTSEV Vladislav RUS
17 MAKSIMOCHKIN Mikhail RUS
18 MIGACHEV Maxim RUS
19 NAZAROV Mikhail RUS
20 SHULAEV Sergey RUS
21 PITEA Sorin Iulian ROU
22 TUDOR Remus ROU
23 BIEGUN Krzysztof POL
24 KLUSEK Bartlomiej POL
25 MIETUS Grzegorz POL
26 MURANKA Klemens POL
27 ZNISZCZOL Aleksander POL
28 BERGGAARD Mats Soehagen NOR
29 FORFANG Johann Andre NOR
30 SOEBERG Sigurd Nymoen NOR
31 SOGARD Jonas Gropen NOR
32 TANDE Daniel-Andre NOR
33 AALST VAN DER Oldrik NED
34 WIT DE Ruben NED
35 NEZHBORTS Kristaps LAT
36 PARK Je-un KOR
37 SI Jeong-heon KOR
38 KOLMAKOV Pavel KAZ
39 MUMINOV Sabirzhan KAZ
40 NISHIKATA Shingo JPN
41 SATO Yukiya JPN
42 SHIMIZU Reruhi JPN
43 WATANABE Tomoya JPN
44 CECON Federico ITA
45 DI LENARDO Zeno ITA
46 INSAM Alex ITA
47 VARESCO Daniele ITA
48 SZILAGYI Akos HUN
49 DREHER Michael GER
50 GEIGER Karl GER
51 HEIM Christian GER
52 LOEFFLER Tobias GER
53 WELLINGER Andreas GER
54 FAIVRE RAMPANT Julien FRA
55 GARDET Sacha FRA
56 LAMY CHAPPUIS Ronan FRA
57 RAFFORT Benjamin FRA
58 AALTO Antti FIN
59 LEHTINEN Aapo FIN
60 MAEAETTAE Jarkko FIN
61 OJALA Juho FIN
62 YLIPULLI Miika FIN
63 NOMME Martti EST
64 SAMMELSELG Siim-Tanel EST
65 FUNTAROV Deyan BUL
66 SIMOV Daniel BUL
67 ALTENBURGER Florian AUT
68 ASCHENWALD Philipp AUT
69 KRAFT Stefan AUT
70 LACKNER Thomas AUT
71 STREITLER Patrick Hermann AUT
72 BARTOS David CZE
73 FRIEDRICH Tomas CZE
74 SAKALA Filip CZE
75 SOUCEK Jan CZE
76 STURSA Vojtech CZE


Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (8339) ilo¶ć komentarzy: (8)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl