Czwartek, 24 stycznia 2013, 15:24

M¦J w Libercu: Przed nami konkurs indywidualny mężczyzn!

Skocznia w Libercu
Skocznia w Libercu
fot. Tadeusz Mieczyński

Już o godzinie 16:45 rozpocznie się seria próbna, a na godzinę 18:00 przewidziany jest pocz±tek konkursu o medale Mistrzostw ¦wiata Juniorów Mężczyzn w Libercu (HS 100). Na li¶cie startowej znalazło się 65 zawodników, w tym czterech Polaków.

Nasz kraj będ± dzi¶ reprezentować Grzegorz Miętus (nr 10), Klemens Murańka (nr 26), Bartłomiej Kłusek (nr 31) oraz Aleksander Zniszczoł (nr 56).

Faworytami zmagań s± przede wszystkim Stefan Kraft, Jaka Hvala oraz Reruhi Shimizu. O czołówkę mog± powalczyć także Anze Semenic czy Cene Prevc. My oczywi¶cie liczymy, że na konkurs zmobilizuj± się nasi reprezentanci i również będ± rywalizować o najwyższe lokaty.


Wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić za po¶rednictwem relacji LIVE FIS >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspólnego komentowania skoków na naszym czacie ». Jednocze¶nie prosimy, by nie robić tego w komentarzach.

Lista startowa konkursu w formacie PDF >>


PROGRAM ZAWODÓW:
Czwartek, 24.01.2013
16:45 seria próbna - mężczyĽni HS 100

18:00 pierwsza seria konkursowa - mężczyĽni HS 100

Pi±tek, 25.01.2013
13:00 oficjalny trening - kobiety HS 100
17:00 oficjalny trening - mężczyĽni HS 100

Sobota, 26.01.2013
12:00 seria próbna - kobiety HS 100
13:00 pierwsza seria konkursu drużynowego - kobiety HS 100

16:45 seria próbna - mężczyĽni HS 100
18:00 pierwsza seria konkursu drużynowego - mężczyĽni HS 100



Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (16757) ilo¶ć komentarzy: (7)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl