Czwartek, 14 lutego 2013, 19:24

Pierwsze nominacje na M¦ w Val di Fiemme

Pekka Niemela
Pekka Niemela
fot. Tadeusz Mieczyński

Po zawodach w niemieckim Klingenthal Werner Schuster ogłosił nazwiska pięciu skoczków, którzy będ± reprezentować swój kraj na zbliżaj±cych się Mistrzostwach ¦wiata w narciarstwie klasycznym w Val di Fiemme.

Wybrańcami Schustera zostali: Richard Freitag, Severin Freund, Michael Neumayer, Andreas Wank oraz Andreas Wellinger, dla którego będzie to debiut w imprezie tej rangi.

Werner Schuster nie zdecydował się na powołanie do drużyny Martina Schmitta.

Także trener kobiet, Andreas Bauer podał nazwiska czterech dziewczyn, które znalazły się w drużynie na Mistrzostwa ¦wiata. Będ± to: Katharina Althaus, Ulrike Graessler, Carina Vogt oraz Svenja Wuerth.

Przed rozpoczęciem FIS Team Tour skład kadry na Mistrzostwa ¦wiata podał również szkoleniowiec Finów - Pekka Niemelae. W drużynie znalazł się Lauri Asikainen, Anssi Koivuranta, Ville Larinto oraz Sami Heiskanen.

Panie we Włoszech będ± reprezentowane przez 19-letni± Julię Kykkaenen.



Anna Szczepankiewicz, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (10971) ilo¶ć komentarzy: (27)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl