¦roda, 20 lutego 2013, 17:12

M¦ w Val di Fiemme: Vogt i Takanshi wygrywaj± treningi

Carina Vogt
Carina Vogt
fot. Stefan Diaz

Carina Vogt oraz Sara Takanashi wygrały ¶rodowe oficjalne treningi przed konkursem indywidualnym Mistrzostw ¦wiata Pań w Val di Fiemme.

W pierwszej serii treningowej Carina Vogt poszybowała na odległo¶ć 98m, wyprzedzaj±c Sarę Hendrickson (97,5m) oraz Chiarę Hoelzl (96m).

Drugi trening to popis Sary Takanashi, która uzyskała aż 99,5m. Na drugim miejscu uplasowała się Jacqueline Seifriedsberger (98m), a trzecia była Jessica Jerome (98m).

O godzinie 17:30 rozpocznie się oficjalny trening mężczyzn.

Wyniki treningu Pań M¦ w Val di Fiemme, 20.02.2013
Lp.NrZawodnikKrajOdl..Odl.
1 45 TAKANASHI, Sara JPN 97.0 99.5
2 42 SEIFRIEDSBERGER, Jacqueline AUT 92.5 98.0
3 36 JEROME, Jessica USA 91.0 98.0
4 41 SAGEN, Anette NOR 92.5 96.0
5 44 HENDRICKSON, Sarah USA 97.5 96.0
6 6 HOELZL, Chiara AUT 96.0 93.5
7 15 GRAESSLER, Ulrike GER 92.5 95.5
8 25 LUNDBY, Maren NOR 89.0 95.0
9 43 MATTEL, Coline FRA 95.0 93.0
10 34 JAHR, Line NOR 88.5 92.5
11 33 BOGATAJ, Ursa SLO 86.0 93.0
12 26 LEMARE, Lea FRA 92.0 94.0
13 30 TANAKA, Atsuko CAN 92.5 93.0
14 39 VOGT, Carina GER 98.0 90.5
15 17 CLAIR, Julia FRA 89.0 91.5
16 22 SHIGENO, Misaki JPN 91.5 93.0
17 38 VAN, Lindsey USA 87.0 90.0
18 28 RUNGGALDIER, Elena ITA 92.5 93.5
19 14 KYKKAENEN, Julia FIN 87.0 90.5
20 31 ITO, Yuki JPN 89.5 92.0
21 21 HIRAYAMA, Yurika JPN 88.5 92.0
22 12 WATASE, Ayumi JPN 83.0 88.0
22 29 HUGHES, Abby USA 90.0 91.5
24 19 JOHNSON, Alissa USA 88.0 90.0
25 24 VUIK, Wendy NED 88.0 91.0
26 20 WUERTH, Svenja GER 95.5 90.0
27 7 MALSINER, Manuela ITA 83.5 86.0
28 10 GLADYSHEVA, Anastasiya RUS 85.0 89.0
29 8 LIU, Qi CHN 81.0 88.0
30 35 INSAM, Evelyn ITA 80.0 87.0
31 11 AVVAKUMOVA, Irina RUS 91.0 88.5
32 23 PRETORIUS, Alexandra CAN 89.0 88.5
33 32 VTIC, Maja SLO 90.0 87.5
34 9 D AGOSTINA, Roberta ITA 84.0 84.0
35 27 ALTHAUS, Katharina GER 85.5 87.0
36 37 ROGELJ, Spela SLO 73.5 84.0
37 18 WINDMUELLER, Bigna SUI 89.0 84.5
38 5 CHANG, Xinyue CHN 85.0 79.5
39 4 KEIL, Katharina AUT 80.0 78.5
40 16 HENRICH, Taylor CAN 80.0 80.5
41 2 PUSTKOVA, Vladena CZE 75.5 76.5
42 13 DOLEZELOVA, Michaela CZE 70.5 75.0
43 3 HARALAMBIE, Dana Vasilica 73.5 74.0
44 1 LI, Xueyao CHN 74.5 70.5


Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (5428) ilo¶ć komentarzy: (2)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl