Na żywo:
  • LCOC | Notodden | pierwsza seria konkursowa

    19:15 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Niedziela, 24 lutego 2013, 13:35

M¦ w Val di Fiemme: Przed nami historyczny konkurs mieszany

Skocznia w Predazzo
Skocznia w Predazzo
fot. Tadeusz Mieczyński

Już dzi¶ na skoczni K-95 (HS 106) w Predazzo będziemy ¶wiadkami pierwszego w historii Mistrzostw ¦wiata konkursu mieszanego. Na starcie zobaczymy 40 skoczków i skoczkiń z dziesięciu krajów.

O medale w dzisiejszych zawodach powalcz± przede wszystkim ekipy Austrii, Słowenii, Japonii, Niemiec oraz Norwegii.

Rywalizacja zapowiada się naprawdę pasjonuj±co, szkoda że bez udziału polskiej drużyny.

Pogoda dzi¶ w Predazzo jest trochę mniej sprzyjaj±ca skokom niż wczoraj. Cały czas pada ¶nieg, do tego momentami mocniej wieje, a temperatura utrzymuje się kilka stopni poniżej zera.

Bezpo¶rednia transmisja z konkursu na antenie Eurosportu oraz TVP Sport. Pocz±tek serii próbnej już o 16:00.

Wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić za po¶rednictwem relacji LIVE FIS >>

lub nowej relacji Berkutschi >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspólnego komentowania skoków na naszym czacie ». Jednocze¶nie prosimy, by nie robić tego w komentarzach.

Lista startowa M¦ w Val di Fiemme, 24.02.2013
NrZawodnikKraj
1 - 1 GLADYSHEVA Anastasiya RUS
2 - 1 LEMARE Lea FRA
3 - 1 RUNGGALDIER Elena ITA
4 - 1 DOLEZELOVA Michaela CZE
5 - 1 JEROME Jessica USA
6 - 1 ITO Yuki JPN
7 - 1 GRAESSLER Ulrike GER
8 - 1 BOGATAJ Ursa SLO
9 - 1 LUNDBY Maren NOR
10 - 1 HOELZL Chiara AUT
1 - 2 KORNILOV Denis RUS
2 - 2 LAMY CHAPPUIS Ronan FRA
3 - 2 MORASSI Andrea ITA
4 - 2 JANDA Jakub CZE
5 - 2 FRENETTE Peter USA
6 - 2 ITO Daiki JPN
7 - 2 FREITAG Richard GER
8 - 2 HVALA Jaka SLO
9 - 2 HILDE Tom NOR
10 - 2 MORGENSTERN Thomas AUT
1 - 3 AVVAKUMOVA Irina RUS
2 - 3 MATTEL Coline FRA
3 - 3 INSAM Evelyn ITA
4 - 3 PUSTKOVA Vladena CZE
5 - 3 HENDRICKSON Sarah USA
6 - 3 TAKANASHI Sara JPN
7 - 3 VOGT Carina GER
8 - 3 ROGELJ Spela SLO
9 - 3 SAGEN Anette NOR
10 - 3 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline AUT
1 - 4 VASSILIEV Dimitry RUS
2 - 4 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA
3 - 4 COLLOREDO Sebastian ITA
4 - 4 MATURA Jan CZE
5 - 4 JOHNSON Anders USA
6 - 4 TAKEUCHI Taku JPN
7 - 4 FREUND Severin GER
8 - 4 PREVC Peter SLO
9 - 4 BARDAL Anders NOR
10 - 4 SCHLIERENZAUER Gregor AUT


Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (14120) ilo¶ć komentarzy: (25)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
15.12.2018
godz. 15:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.SEIDL FabianNiemcy227
3.NIKAIDO RenJaponia200
4.EGLOFF LucaSzwajcaria196
4.RUPITSCH MarkusAustria196
17.JUROSZEK KacperPolska108
40.GRUSZKA MateuszPolska40
42.BIEGUN KrzysztofPolska39
51.STOSEL KacperPolska29
58.SKUPIEŃ DamianPolska21
62.KANTYKA PrzemysławPolska18
85.NIŻNIK AdamPolska6
88.JOJKO SzymonPolska5
100.CZYŻ BartoszPolska2
103.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl