Na żywo:
[X] Zamknij
¦roda, 27 lutego 2013, 16:43

M¦ w Val di Fiemme: Peter Prevc wygrywa serię próbn±

Peter Prevc
Peter Prevc
fot. Tadeusz Mieczyński

Peter Prevc oddał najlepszy skok w serii próbnej przed dzisiejszymi kwalifikacjami do konkursu indywidualnego na dużej skoczni w Val di Fiemme. Słoweniec uzyskał 125m i wyprzedził Wolfganga Loitzla (125,5m) oraz Jurij Tepesa (125,5m).

W czołówce serii znaleĽli się także Thomas Morgenstern (122,5m) oraz Noriaki Kasai (123,5m). Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem był Maciej Kot, który uzyskał 121,5m i był ósmy. Dawid Kubacki uplasował się na 12. miejscu (121m), a Kamil Stoch był dopiero 17. (117,5m).

O godzinie 17:00 rozpoczn± się kwalifikacje. Bezpo¶rednia relacja telewizyjna na antenie Eurosportu oraz TVP Sport.

Wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić za po¶rednictwem relacji LIVE FIS >>

lub nowej relacji Berkutschi >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspólnego komentowania skoków na naszym czacie ». Jednocze¶nie prosimy, by nie robić tego w komentarzach.

Wyniki treningu M¦ w Predazzo, 27.02.2013
Lp.NrZawodnikKrajOdl.Pkt.
1 55 PREVC P. SLO 125.0 85.5
2 50 LOITZL W. AUT 125.5 83.2
3 49 TEPES J. SLO 125.5 82.3
4 45 MORGENSTER T. AUT 122.5 82.1
5 39 KASAI N. JPN 123.5 81.4
6 33 ITO D. JPN 123.5 81.2
7 52 NEUMAYER M. GER 122.0 79.4
8 48 KOT M. POL 121.5 78.3
9 51 HVALA J. SLO 126.5 78.1
10 41 FETTNER M. AUT 123.0 77.4
11 62 BARDAL A. NOR 118.0 76.4
12 34 KUBACKI D. POL 121.0 75.4
13 57 FREITAG R. GER 119.0 75.3
14 35 COLLOREDO S. ITA 121.5 75.2
15 61 JACOBSEN A. NOR 117.5 74.9
16 27 WATASE Y. JPN 127.0 74.0
17 59 STOCH K. POL 117.5 73.9
18 43 WANK A. GER 119.5 72.1
19 56 MATURA J. CZE 116.0 71.2
20 46 TAKEUCHI T. JPN 118.5 71.0
21 63 SCHLIERENZ G. AUT 115.0 70.9
22 37 KRAFT S. AUT 115.5 69.0
23 21 NURMSALU K. EST 121.0 68.8
44 STJERNEN A. NOR 114.5 68.8
25 24 JANDA J. CZE 122.0 68.7
26 38 HLAVA L. CZE 114.5 66.3
27 53 HILDE T. NOR 113.5 66.2
28 14 KOIVURANTA A. FIN 117.5 65.9
29 25 ROMASHOV A. RUS 121.0 65.6
30 40 ZOGRAFSKI V. BUL 114.5 64.0
31 42 ZYLA P. POL 116.0 63.5
32 28 DESCOMBES V. FRA 111.0 61.9
33 9 JOHNSON A. USA 115.0 61.6
34 31 DESCHWANDE G. SUI 113.5 61.2
35 12 DELLASEGA R. ITA 115.0 59.7
36 60 FREUND S. GER 109.0 58.5
37 36 KORNILOV D. RUS 111.0 58.2
38 23 MORASSI A. ITA 118.0 57.9
39 10 ZHAPAROV R. KAZ 112.0 57.7
40 29 ROSLIAKOV I. RUS 111.5 57.6
41 22 LARINTO V. FIN 112.5 57.4
42 13 NORDIN C. SWE 112.5 55.5
43 47 VASSILIEV D. RUS 109.0 54.5
44 26 FRENETTE P. USA 110.5 52.9
45 17 HEISKANEN S. FIN 111.0 52.3
46 8 NOMME M. EST 110.5 51.5
47 32 ASIKAINEN L. FIN 108.0 50.6
48 2 POLYCHRONI N. GRE 111.5 50.5
49 6 GRIGOLI M. SUI 111.5 50.2
50 30 KOUDELKA R. CZE 104.5 50.0
51 5 LAMY CHAPP R. FRA 110.5 48.5
52 7 ZMORAY T. SVK 108.0 47.3
53 20 BRESADOLA D. ITA 109.5 46.2
54 1 KOROLEV A. KAZ 106.5 41.6
55 15 SOKOLENKO K. KAZ 106.5 41.5
56 11 MITZ A. SWE 102.5 40.8
57 3 PEIER K. SUI 104.5 40.5
58 19 MUMINOV S. KAZ 104.0 39.0
59 4 VEREDYUK V. UKR 102.5 37.8
60 16 LICHY P. SVK 100.0 30.2
61 18 KLYMCHUK A. UKR 97.0 29.7
DNS 54 AMMANN S. SUI
DNS 58 KRANJEC R. SLO


Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (13158) ilo¶ć komentarzy: (19)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 14:45
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl