Sobota, 09 marca 2013, 16:32

P¦ w Lahti: Kamil Stoch najlepszy w serii próbnej

Kamil Stoch
Kamil Stoch
fot. Tadeusz Mieczyński

Kamil Stoch okazał się najlepszym zawodnikiem serii próbnej przed konkursem drużynowym w Lahti. Nasz Mistrz ¦wiata z Predazzo l±dował na 128 m i za swój skok uzyskał 90,7 pkt.

Na drugim miejscu sklasyfikowany został Taku Takeuchi. Japończyk l±dował o 0,5 m dalej niż Stoch ale otrzymał niższ± notę za swoj± próbę. Na trzecim miejscu serię próbn± zakończył Gregor Schlierenzauer, który oddał skok na odległo¶ć 123,5 m (81 pkt).

W czołowej "10" znalazł się kolejny z naszych reprezentantów - Maciej Kot na miejscu siódmym ze skokiem 126 m. Piotr Żyła był 12. a Krzysztof Miętus 25.

Wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić za po¶rednictwem relacji LIVE FIS >>

lub nowej relacji Berkutschi >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspólnego komentowania skoków na naszymczacie ». Jednocze¶nie prosimy, by nie robić tego w komentarzach.

Wyniki serii próbnej
LpBibZawodnikKrajOdlNota
1 64 STOCH, Kamil POL 128.0 90.7
2 54 TAKEUCHI, Taku JPN 128.5 81.3
3 104 SCHLIERENZAUER, Gregor AUT 123.5 81.0
4 84 FREITAG, Richard GER 126.5 80.1
5 52 KASAI, Noriaki JPN 126.0 78.8
6 51 KOBAYASHI, Junshiro JPN 123.0 77.8
7 61 KOT, Maciej POL 126.0 77.1
8 74 KRANJEC, Robert SLO 121.0 74.8
9 94 BARDAL, Anders NOR 120.5 73.7
10 102 KRAFT, Stefan AUT 120.5 71.2
11 83 FREUND, Severin GER 122.5 70.2
12 62 ZYLA, Piotr POL 119.5 68.9
13 73 PREVC, Peter SLO 119.5 67.9
14 82 NEUMAYER, Michael GER 119.0 66.2
15 44 MATURA, Jan CZE 118.5 65.9
16 11 MUOTKA, Olli FIN 116.5 62.5
17 92 STJERNEN, Andreas NOR 116.0 62.4
18 101 LOITZL, Wolfgang AUT 117.5 62.0
19 91 VELTA, Rune NOR 115.5 61.6
20 81 WANK, Andreas GER 118.0 61.3
21 103 FETTNER, Manuel AUT 115.0 60.1
22 31 KORNILOV, Denis RUS 116.0 58.6
23 14 ASIKAINEN, Lauri FIN 110.5 58.1
24 24 COLLOREDO, Sebastian ITA 113.5 58.0
25 63 MIETUS, Krzysztof POL 113.5 57.6
26 41 HLAVA, Lukas CZE 113.5 56.2
27 71 TEPES, Jurij SLO 109.5 51.9
28 33 ROSLIAKOV, Ilja RUS 111.5 51.1
29 42 KOUDELKA, Roman CZE 108.5 49.5
30 12 LARINTO, Ville FIN 109.5 46.5
31 53 ITO, Daiki JPN 103.0 45.4
32 43 JANDA, Jakub CZE 107.5 43.7
33 93 JACOBSEN, Anders NOR 103.5 41.7
34 32 ROMASHOV, Alexey RUS 107.5 41.5
35 72 HVALA, Jaka SLO 103.5 39.4
36 21 DELLASEGA, Roberto ITA 106.0 38.4
37 22 MORASSI, Andrea ITA 100.5 34.5
38 23 BRESADOLA, Davide ITA 99.5 31.6
39 13 KULMALA, Mika FIN 99.5 30.5


Anna Szczepankiewicz, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (16734) ilo¶ć komentarzy: (41)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
16.12.2018
godz. 14:15
Niedziela, godz. 14:00
Niedziela, godz. 13:55
Niedziela, godz. 14:05
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia456
2.ŻYŁA PiotrPolska365
3.FORFANG Johann AndreNorwegia305
3.STOCH KamilPolska305
5.GEIGER KarlNiemcy277
14.KUBACKI DawidPolska109
24.WOLNY JakubPolska52
33.HULA StefanPolska21
45.KOT MaciejPolska7
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
16.12.2018
godz. 09:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.PEDERSEN RobinNorwegia175
3.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska170
4.SCHMID ConstantinNiemcy135
5.HOFFMANN FelixNiemcy107
15.STĘKAŁA AndrzejPolska50
21.WˇSEK PawełPolska42
32.MURAŃKA KlemensPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Park City HS100
19.12.2018
godz. 02:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy327
2.NIETZEL JustinNiemcy310
3.RAINER StefanAustria214
4.RUPITSCH MarkusAustria210
5.STEINER MaximilianAustria204
15.JUROSZEK KacperPolska126
32.KANTYKA PrzemysławPolska54
43.GRUSZKA MateuszPolska40
46.BIEGUN KrzysztofPolska39
58.STOSEL KacperPolska29
65.SKUPIEŃ DamianPolska21
89.NIŻNIK AdamPolska6
91.JOJKO SzymonPolska5
103.CZYŻ BartoszPolska2
105.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
16.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy300
2.JAKOWLEWA LidijaRosja222
3.LUNDBY MarenNorwegia198
4.SEYFARTH JulianeNiemcy192
5.TAKANASHI SaraJaponia164
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl