Pi徠ek, 19 kwietnia 2013, 19:18

S這we鎍y og這sili kadry na sezon 2013/2014

Goran Janus
Goran Janus
fot. Anna Szczepankiewicz

S這we雟ki Zwi您ek Narciarski og這si sk豉dy kadr skoczk闚 na przysz造 sezon. Obok do鈍iadczonych zawodnik闚, w kadrze "A" znalaz這 si miejsce tak瞠 dla utalentowanej m這dzie篡.

Opr鏂z Roberta Kranjca, Jurija Tepesa czy Petera Prevca, do kadry A zostali powo豉ni r闚nie Jaka Hvala, Matjaz Pungertar, Andraz Pograjc, Nejc Dezman, Dejan Judez, Tomaz Naglic, Jure Sinkovec oraz Mitja Meznar.

Trenerem reprezentacji S這wenii pozostanie Goran Janus.

Kadr A pa tworzy siedem zawodniczek - Ursa Bogataj, Ema Klinec, Eva Logar, Katja Pozun, Spela Rogelj, Anja Tepes oraz Maja Vtic.

Nowym szkoleniowcem dziewcz徠 b璠zie Joze Bercic, kt鏎y zast徙i Matjaza Triplata na stanowisku pierwszego trenera kadry. Primo Peterka dalej b璠zie pe軟i rol asystenta.


Kadry S這wenii na sezon 2013/2014:

M篹czy幡i:

Kadra A: Robert Kranjec, Jurij Tepes, Peter Prevc, Jaka Hvala, Matjaz Pungertar, Andraz Pograjc, Nejc Dezman, Dejan Judez, Tomaz Naglic, Jure Sinkovec, Mitja Meznar
Trener: Goran Janus

Kadra B: Matic Benedik, Anze Semenic, Jernej Damjan, Robert Hrgota, Rok Justin, Matic Kramarsic, Ziga Mandl, Ernest Prislic, Miran Zupancic, Gasper Bartol (warunkowo)
Trener: Igor Medved

Panie:

Kadra A: Ursa Bogataj, Ema Klinec, Eva Logar, Katja Pozun, Spela Rogelj, Anja Tepes, Maja Vtic
Trener: Jo頡 Ber鋱

Kadra B: Barbara Klinec, Anja Javorsek, Julija Srsen, Manja Pograjc, Agate Stare



Tadeusz Mieczy雟ki, 毒鏚這: sloski.si
ogl康alno嗆: (9675) ilo嗆 komentarzy: (29)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.玆x PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZO AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.W﹖EK PawePolska18
24.MURA堲A KlemensPolska15
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIE DamianPolska21
70.NI烤IK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZY BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAxSZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pe軟a klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl