Tomas Zmoray wygrywa we Frenstacie

• 2013-07-22 23:56

W minioną sobotę na 95-metrowej skoczni we Frenstacie pod Radhostem rozegrano konkurs o nagrodę miasta Frenstatu. Zawody wygrał Słowak, Tomas Zmoray.

Zwycięzca uzyskał 240,5 pkt. za skoki na odległośći 96 i 100 metrów. Drugie miejsce zajął Jiří Mazoch (237,5 pkt., 96 i 97 m,) a trzecie junior, Jan Soucek (216,5 pkt., 91,5 i 92 m.).

Tuż za podium znalazł się Jan Malek, piąty był Tomas Frierich, na szóstym miejscu uplasował się Lukas Kuban.

W młodszych kategoriach wiekowych triumfowali Jan Soucek i Frantisek Holik.

Był to drugi w ostatnim czasie triumf Zmoraya na czeskiej ziemii. 29 czerwca najlepszy słowacki skoczek zwyciężył w zawodach o Puchar Starosty Rożnowa pod Radhostem.

Adrian Dworakowski, źródło: skoky.net
oglądalność: (5256) komentarze: (3)