Na żywo:
  • LCOC | Notodden | pierwsza seria konkursowa

    19:15 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Pi±tek, 13 grudnia 2013, 14:23

P¦ w Titisee-Neustadt: Kamil Stoch najlepszy w kwalifikacjach

Kamil Stoch
Kamil Stoch
fot. Tadeusz Mieczyński

Kamil Stoch uzyskał najlepszy wynik w serii kwalifikacyjnej. Nasz zawodnik l±dował na 136,5 m i z not± 143,4 pkt wyprzedził Simona Ammanna oraz Andreasa Wanka.



Szwajcar w swoim skoku l±dował na 137,5 m (140,3 pkt), Andreas Wank natomiast oddał skok na odległo¶ć 137 m (139,6 pkt). Na czwartej pozycji kwalifikacje ukończy Norweg - Fannemel a pi±te miejsce wywalczył kolejny z naszych skoczków - Maciej Kot. W pierwszej "10" znalazł się także Piotr Żyła na miejscu siódmym.

W konkursie indywidualnym zobaczymy wszystkich naszych reprezentantów. 16. lokatę zaj±ł Dawid Kubacki, 32. był Jan Ziobro, 35. Krzysztof Miętus a 37. Klimek Murańka.

Z zawodników, którzy kwalifikację maja już zapewnion± najdalej l±dował Andreas Wellingern na 139 m.

Wyniki serii kwalifikacyjnej
LpBibZawodnikKrajOdlNota
1 49 STOCH K. POL 136.5 143.4
2 52 AMMANN S. SUI 137.5 140.3
3 35 WANK A. GER 137.0 139.6
4 33 FANNEMEL A. NOR 135.5 137.4
5 58 KOT M. POL 135.0 137.1
6 56 TEPES J. SLO 134.5 136.6
7 57 ZYLA P. POL 135.0 136.3
8 27 HVALA J. SLO 133.0 136.1
9 50 PREVC P. SLO 133.5 135.7
10 45 KRAFT S. AUT 133.0 135.6
11 44 NEUMAYER M. GER 133.5 135.2
12 46 FETTNER M. AUT 132.5 134.8
13 55 VELTA R. NOR 132.5 134.1
14 29 SHIMIZU R. JPN 133.0 134.0
15 54 FREITAG R. GER 131.5 133.6
16 30 KUBACKI D. POL 131.0 131.5
17 6 HAJEK A. CZE 131.5 131.3
53 VASSILIEV D. RUS 132.5 131.3
19 2 MATURA J. CZE 131.5 131.1
47 INGVALDSEN O. NOR 130.5 131.1
21 18 NAGLIC T. SLO 132.0 130.8
22 DELLASEGA R. ITA 133.5 130.8
23 34 LOITZL W. AUT 131.0 129.1
24 12 BOYD-CLOWE M. CAN 130.5 128.3
25 43 JANDA J. CZE 129.0 128.1
26 7 JUSTIN R. SLO 130.5 128.0
27 48 GEIGER K. GER 129.5 127.8
28 37 MUOTKA O. FIN 129.5 126.9
29 39 WATASE Y. JPN 127.5 126.1
40 DESCHWANDE G. SUI 128.0 126.1
31 51 AHONEN J. FIN 129.0 125.9
32 42 ZIOBRO J. POL 128.5 125.6
33 11 ASIKAINEN L. FIN 130.0 125.5
34 25 JACOBSEN A. NOR 127.5 124.9
35 5 MIETUS K. POL 128.0 124.5
36 41 BRESADOLA D. ITA 126.5 122.9
37 24 MURANKA K. POL 127.5 122.6
38 31 ROMASHOV A. RUS 127.5 122.2
39 21 HLAVA L. CZE 128.5 122.1
40 23 HAZETDINOV I. RUS 126.5 121.6
41 8 SEDLAK B. CZE 127.0 121.3
42 36 JOHANSSON R. NOR 125.5 119.5
43 14 COLLOREDO S. ITA 124.5 116.7
44 38 KOFLER A. AUT 123.0 115.8
45 3 GRIGOLI M. SUI 123.5 114.5
46 28 KORNILOV D. RUS 123.5 114.3
47 17 KIM H. KOR 121.5 110.8
48 32 DESCOMBES V. FRA 122.5 110.5
49 10 CHOI S. KOR 121.5 109.9
50 16 PUNGERTAR M. SLO 121.0 108.4
51 15 CIKL M. CZE 120.0 107.5
52 13 ALEXANDER N. USA 120.5 107.1
53 26 FAIRALL N. USA 119.5 106.1
54 20 ZHAPAROV M. KAZ 121.0 105.2
55 19 LAMY CHAPP R. FRA 118.5 99.3
56 4 PCHELINTSE A. KAZ 116.0 98.4
57 1 MABBOUX A. FRA 113.5 93.0
58 9 ZOGRAFSKI V. BUL 111.5 84.6
PQ 59 ITO Daiki JPN 135.0 -
PQ 60 KRANJEC Robert SLO 134.0 -
DNS 61 MORGENSTERN Thomas AUT - -
PQ 62 KASAI Noriaki JPN 137.5 -
PQ 63 BARDAL Anders NOR 133.5 -
PQ 64 KRAUS Marinus GER 135.0 -
PQ 65 WELLINGER Andreas GER 139.0 -
PQ 66 FREUND Severin GER 136.0 -
PQ 67 TAKEUCHI Taku JPN 138.5 -
PQ 68 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 135.5 -


Anna Szczepankiewicz, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (17531) ilo¶ć komentarzy: (61)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
15.12.2018
godz. 15:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.SEIDL FabianNiemcy227
3.NIKAIDO RenJaponia200
4.EGLOFF LucaSzwajcaria196
4.RUPITSCH MarkusAustria196
17.JUROSZEK KacperPolska108
40.GRUSZKA MateuszPolska40
42.BIEGUN KrzysztofPolska39
51.STOSEL KacperPolska29
58.SKUPIEŃ DamianPolska21
62.KANTYKA PrzemysławPolska18
85.NIŻNIK AdamPolska6
88.JOJKO SzymonPolska5
100.CZYŻ BartoszPolska2
103.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy100
2.RAUDASCHL ElisabethAustria80
3.ROESTAD KarolineNorwegia60
4.PARK Guy-LimKorea50
5.PURKER ClaudiaAustria45
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl