Środa, 25 grudnia 2013, 11:35

MP w Wiśle: 76 zawodników na starcie

Skocznia w Wiśle - Malince
Skocznia w Wiśle - Malince
fot. Marcin Hetnał

76 skoczków zostało zgłoszonych do czwartkowego konkursu Mistrzostw Polski na skoczni w Wiśle-Malince (HS 134). Wśród uczestników zawodów nie zabrakło lidera Pucharu Świata - Kamila Stocha.

W zawodach mają wziąć udział także wszyscy pozostali kadrowicze, którzy już dzień później udadzą się na Turniej Czterech Skoczni. Na starcie zobaczymy zatem Jana Ziobro, Piotra Żyłę, Macieja Kota, Klemensa Murańkę czy Krzysztofa Bieguna.

W Mistrzostwach Polski nie weźmie udziału grupa skoczków, która już jutro uda się do szwajcarskiego Engelbergu na kolejne konkursy Pucharu Kontynentalnego. Szansy na walkę o medale nie dostaną zatem m.in. Grzegorz Miętus, Stefan Hula, Aleksander Zniszczoł, Bartłomiej Kłusek, Przemysław Kantyka oraz Jakub Wolny.

O godzinie 11:30 odbędą się kwalifikacje, które wyłonią 40 zawodników, startujących w pierwszej serii konkursowej.

Niestety na czwartek w rejonie Wisły przewidywane są trudne warunki pogodowe. Wiatr może wiać z prędkością nawet 8 m/s, ma być również bardzo ciepło, około do 7 stopni. Jeśli prognozy się potwierdzą to bardzo możliwe, iż trener Łukasz Kruczek nie będzie chciał ryzykować startu swoich najlepszych podopiecznych i Mistrzostwa Polski odbędą się bez kadrowiczów, startujących w Turnieju Czterech Skoczni.

PROGRAM ZAWODÓW:

10:00 - odprawa kierowników drużyn
11:30 - kwalifikacje
13:15 - I seria konkursowa (40 zawodników)
14:15 - seria finałowa
14:50 - dekoracja zwycięzców, a bezpośrednio po niej konferencja prasowa w Biurze Prasowym

Lista startowa MP w Wile, 26.12.2013
NrZawodnikKlubData Ur.
1 Gryczuk Krystian LUKS-SKI Lubawka 1994
2 Czyż Bartosz KS Wisła Ustronianka SMS Szczyrk 1999
3 Marusarz Wojciech AZS Zakopane 1993
4 Konior Kacper LKS Klimczok Bystra SMS Szczyrk 1999
5 Jakiubiuk Igor Ukraina 1995
6 Byrski Piotr TS Wisła Zakopane SMS Szczyrk 1996
7 Rajnoch Pavel TJ Roznov 1993
8 Pasichnyk Stepan Ukraina 1998
9 Kalinchuk Andriy Ukraina 1995
10 Skupień Damian TS Wisła Zakopane SMS Szczyrk 1999
11 Podżorski Łukasz KS Wisła Ustronianka SMS Szczyrk 1996
12 Przybyła Jakub WKS Zakopane 1994
13 Jesajan Narek KS Wisła Ustronianka 1995
14 W±sek Paweł KS Wisła Ustronianka 1999
15 Matuszny Marek KS Wisła Ustronianka 1996
16 Budz Marcin WKS Zakopane SMS Z-ne 1994
17 Urba Damian UKS Sołtysianie Stare Bystre SMS Z-ne 1994
18 Chyc Paweł TS Wisła Zakopane 1998
19 Janota Konrad SSR LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk 1994
20 Urba Tymoteusz AZS Zakopane SMS Z-ne 1996
21 M±ka Daniel LKS Poroniec Poronin SMS Z-ne 1997
22 Kurek Kamil KS Wisła Ustronianka 1996
23 Jurosz Jakub KS Wisła Ustronianka 1998
24 Pytel Michał TS Wisła Zakopane 1995
25 Kastelik Dominik SSR LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk 1998
26 Klymchuk Andrii Ukraina 1994
27 Gut-Chowaniec Michał LKS Poroniec Poronin SMS Z-ne 1995
28 Krupa Dawid SSR LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk 1998
29 Ripper David TJ Roznov 1992
30 Murzyn Paweł TS Wisła Zakopane SMS Z-ne 1995
31 Łowisz Jan AZS Zakopane SMS Z-ne 1995
32 Jarz±bek Dawid TS Wisła Zakopane 1999
33 Żyła Damian LKS Klimczok Bystra SMS Szczyrk 1995
34 G±sienica Andrzej TS Wisła Zakopane SMS Z-ne 1993
35 Stwora Paweł LKS Klimczok Bystra SMS Szczyrk 1998
36 Dunajski Patryk KS Wisła Ustronianka 1993
37 Karpiel Krystian TS Wisła Zakopane SMS Z-ne 1995
38 Świerczek Piotr LKS Klimczok Bystra SMS Szczyrk 1994
39 Michalek Jan TJ Roznov 1996
40 Podżorski Michał AZS AWF Katowice 1993
41 Bukowski Łukasz TS Wisła Zakopane 1997
42 Milczanowski Michał Zagórskie TS Zakucie SMS Szczyrk 1996
43 Kupczak Szczepan AZS AWF Katowice 1992
44 Cielar Adam KS Wisła Ustronianka 1992
45 Kołodziej Krystian AZS Zakopane SMS Z-ne 1997
46 Łokaj Szymon SSR LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk 1998
47 Zięba Jan KS Chochołów 1993
48 Zarycki Andrzej LKS Poroniec Poronin 1989
49 Gut Paweł LKS Poroniec Poronin SMS Z-ne 1997
50 Świder Stanisław KS Chochołów 1986
51 Słowiok Paweł AZS AWF Katowice 1992
52 Stękała Andrzej AZS Zakopane SMS Z-ne 1995
53 Kupczak Kacper SSR LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk 1995
54 G±sienica-Laskowy Bartosz AZS Zakopane SMS Z-ne 1995
55 Wantulok Mateusz AZS AWF Katowice 1987
56 Kojzar Mateusz KS Wisła Ustronianka 1994
57 Hebel Sebastian SSR LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk 1995
58 Kanik Dawid LKS Klimczok Bystra 1992
59 Szostok Szymon KS Wisła Ustronianka 1994
60 Ruda Adam Zagórskie TS Zakucie SMS Szczyrk 1995
61 Rutkowski Łukasz TS Wisła Zakopane 1988
62 Kukuła Artur KS Wisła Ustronianka 1992
63 Kot Jakub AZS Zakopane 1990
64 G±sienica-Kotelnicki Wojciech KS Chochołów 1989
65 Leja Krzysztof AZS Zakopane SMS Z-ne 1996
66 Biela Stanisław UKS Sołtysianie Stare Bystre SMS Z-ne 1994
67 Śliż Rafał KS Wisła Ustronianka 1983
68 Miętus Krzysztof AZS Zakopane 1991
69 Zapotoczny Andrzej AZS Zakopane 1991
70 Murańka Klemens TS Wisła Zakopane SMS Z-ne 1994
71 Kubacki Dawid TS Wisła Zakopane 1990
72 Biegun Krzysztof SSR LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk 1994
73 Kot Maciej AZS Zakopane 1991
74 Żyła Piotr KS Wisła Ustronianka 1987
75 Ziobro Jan WKS Zakopane 1991
76 Stoch Kamil WKS Zakopane 1987


Tadeusz Mieczyński, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (25400) ilość komentarzy: (110)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl