Piątek, 03 stycznia 2014, 14:26

TCS w Innsbrucku: Anders Fannemel wygrywa kwalifikacje, pięciu Polaków w konkursie

Anders Fannemel
Anders Fannemel
fot. Tadeusz Mieczyński

Anders Fannemel wygrał kwalifikacje do trzeciego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. Norweg uzyskał 127 m (126.8 pkt).



Na drugim miejscu uplasował się Thomas Diethart. Lider klasyfikacji TCS lądował na 123,5 m (126,4 pkt). Trzecie miejscu zajął jego starszy kolega z drużyny Wolfgang Loitzl, który oddal skok o długości 126,5 m (124,4 pkt).

Z Polaków najlepiej zaprezentował się Kamil Stoch, któremu 122 metry dały 6. pozycję. Na 15. lokacie znalazł się Dawid Kubacki, który uzyskał 118,5m, Klemens Murańka uplasował się na 13. miejscu (121,5m), Maciej Kot był 35. (120m), a Jan Ziobro 38. (118m).

Jedynym naszym reprezentantem który nie awansował do sobotniego konkursu jest Krzysztof Biegun. Po słabszym skoku uplasował się dopiero na 50. pozycji (113m).

Wyniki serii kwalifikacyjnej
LpBibZawodnikKrajOdlNota
1 56 FANNEMEL A. NOR 127.0 126.8
2 66 DIETHART T. AUT 123.5 126.4
3 53 LOITZL W. AUT 126.5 124.4
4 65 KRAUS M. GER 127.0 121.2
5 73 BARDAL A. NOR 123.5 121.1
6 75 STOCH K. POL 122.0 119.6
7 34 JACOBSEN A. NOR 124.0 118.5
8 44 HVALA J. SLO 121.5 116.9
9 36 KORNILOV D. RUS 128.5 116.8
10 64 PREVC P. SLO 114.5 115.6
11 68 FREUND S. GER 120.0 115.4
12 26 NAGLIC T. SLO 119.5 115.3
13 47 MURANKA K. POL 121.5 114.8
14 45 DESCHWANDE G. SUI 127.0 114.7
15 42 KUBACKI D. POL 118.5 114.5
16 62 ITO D. JPN 121.5 114.0
17 35 WATASE Y. JPN 118.5 113.8
18 31 JUSTIN R. SLO 120.5 113.7
19 48 VELTA R. NOR 118.0 113.4
20 49 KOFLER A. AUT 118.0 113.2
21 70 WELLINGER A. GER 120.0 112.1
22 37 KOIVURANTA A. FIN 122.0 111.4
43 GEIGER K. GER 117.0 111.4
24 54 WANK A. GER 118.5 110.5
25 6 HAZETDINOV I. RUS 120.5 110.2
26 74 SCHLIERENZ G. AUT 119.5 109.5
27 40 MATURA J. CZE 114.5 109.4
28 69 KASAI N. JPN 114.5 109.3
29 24 HAJEK A. CZE 115.5 109.2
30 41 HAYBOECK M. AUT 119.0 109.1
31 58 AHONEN J. FIN 113.0 108.6
32 59 FREITAG R. GER 117.0 108.0
33 52 NEUMAYER M. GER 118.5 107.8
34 29 MAEAETTAE J. FIN 115.5 107.5
35 60 KOT M. POL 120.0 107.3
36 27 DELLASEGA R. ITA 118.0 107.1
37 1 SCHIFFNER M. AUT 115.0 106.2
38 63 ZIOBRO J. POL 118.0 106.1
39 50 KRAFT S. AUT 115.5 105.2
40 11 LAMY CHAPP R. FRA 118.0 104.8
13 FRENETTE P. USA 114.0 104.8
42 10 COLLOREDO S. ITA 118.0 104.6
43 28 HLAVA L. CZE 114.5 104.1
44 38 FETTNER M. AUT 116.0 103.4
45 32 BOYD-CLOWE M. CAN 115.0 103.0
46 67 TAKEUCHI T. JPN 110.0 102.8
47 18 KOZISEK C. CZE 111.5 102.7
48 61 KRANJEC R. SLO 116.5 102.6
49 5 POPPINGER M. AUT 117.5 102.3
50 55 BIEGUN K. POL 113.0 101.8
51 23 FAIRALL N. USA 115.0 100.7
52 57 TEPES J. SLO 109.0 99.6
53 25 DAMJAN J. SLO 110.5 98.3
54 51 JANDA J. CZE 111.5 98.2
55 22 KAELIN P. SUI 105.5 97.8
56 46 INGVALDSEN O. NOR 111.0 95.9
57 8 NIEMI S. FIN 108.0 95.5
58 33 DESCOMBES V. FRA 112.0 93.4
59 30 ROMASHOV A. RUS 108.0 93.3
60 7 OKABE T. JPN 115.0 92.8
61 21 MAKSIMOCHK M. RUS 113.0 92.5
62 14 MUMINOV S. KAZ 112.0 91.2
63 39 HILDE T. NOR 109.0 91.0
64 12 KANG C. KOR 109.5 89.8
65 3 STAUDER C. AUT 100.5 85.3
66 16 ZHAPAROV M. KAZ 108.5 84.1
67 4 GREIDERER S. AUT 101.5 78.0
68 19 POLYCHRONI N. GRE 101.5 77.5
69 20 NURMSALU K. EST 101.5 76.1
70 15 CIKL M. CZE 96.0 70.6
71 17 KIM H. KOR 92.5 67.9
72 9 KARLEN G. SUI 93.0 59.3
DQ 2 ALTENBURGE F. AUT
DNS 71 MORGENSTER T. AUT
DNS 72 AMMANN S. SUI


Tadeusz Mieczyński, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (18330) ilość komentarzy: (127)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl