Czwartek, 16 stycznia 2014, 01:31

Przed nami cztery konkursy CoC w Sapporo - lista startowa

Skocznia normalna w Sapporo
Skocznia normalna w Sapporo
fot. Tadeusz Mieczyński

Już od jutro w japońskim Sapporo rozpocznie się pierwszy z czterech konkursów Pucharu Kontynentalnego, zaplanowanych na ten weekend. Zawodnicy będą najpierw dwukrotnie rywalizować na obiekcie HS 98, a następnie na HS 134.

Do Japonii udało się siedmiu polskich skoczków: Jakub Kot, Stanisław Biela, Łukasz Rutkowski, Krzysztof Leja, Andrzej Zapotoczny, Grzegorz Miętus oraz Adam Ruda.

Pierwsze zawody zaplanowane zostały już na czwartek w nocy (około 5:00) polskiego czasu.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspólnego komentowania skoków na naszym czacie ». Jednocześnie prosimy, by nie robić tego w komentarzach.

PROGRAM ZAWODÓW:

Czwartek, 16.1.2014

02:30: Oficjalny trening

05:00: Pierwsza seria konkursowa

Piątek, 17.1.2014

02:00: Seria próbna

03:00: Konkurs na HS 100

09:00: Oficjalny trening na HS 134

Sobota, 18.1.2014

02:00: Seria próbna

03:00: Konkurs na HS 134

Niedziela, 19.1.2014

02:00: Seria próbna

03:00: Konkurs na HS 134

Lista startowa PK w Sapporo
NrZawodnikKraj
1 LAMB Chris USA
2 SWENSEN Vegard NOR
3 HAYBOECK Stefan AUT
4 ZMORAY Tomas SVK
5 ITO Kenshiro JPN
6 TUDOR Remus ROU
7 RUDA Adam POL
8 OKABE Takanobu JPN
9 TATU Robert Valentin ROU
10 KOT Jakub POL
11 BIELA Stanislaw POL
12 LEJA Krzysztof POL
13 DESCHWANDEN Gregor SUI
14 KANG Chil-ku KOR
15 ALEXANDER Nicholas USA
16 HOSOYAMA Shusaku JPN
17 POLYCHRONIDIS Nico GRE
18 MORRICE Trevor CAN
19 SAMMELSELG Siim-Tanel EST
20 NIEMI Sami FIN
21 NORDIN Carl SWE
22 MIETUS Grzegorz POL
23 KARTA Samet TUR
24 KOREK Dusty CAN
25 TAKAHASHI Daito JPN
26 RUTKOWSKI Lukasz POL
27 MAYER Nicolas FRA
28 ROWLEY Matthew CAN
29 EGLOFF Pascal SUI
30 JOHNSON Anders USA
31 ZAPOTOCZNY Andrzej POL
32 TOROK Eduard ROU
33 GLASDER Michael USA
34 BARTOL Gasper SLO
35 PITEA Sorin Iulian ROU
36 GRIGOLI Marco SUI
37 HAUER Joachim NOR
38 UNTERBERGER David AUT
39 KAELIN Pascal SUI
40 MEZNAR Mitja SLO
41 ZUPANCIC Miran SLO
42 EGGENHOFER Markus AUT
43 CHOI Seou KOR
44 HEISKANEN Sami FIN
45 KLINGA Sebastian FIN
46 PUNGERTAR Matjaz SLO
47 MAYLAENDER Jan GER
48 GRIMSRUD Simen Key NOR
49 EISENBICHLER Markus GER
50 QUECK Danny GER
51 POGRAJC Andraz SLO
52 GEIGER Karl GER
53 SEMENIC Anze SLO
54 DEZMAN Nejc SLO
55 PASCHKE Pius GER
56 WENIG Daniel GER
57 HRGOTA Robert SLO


Tadeusz Mieczyński, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (10476) ilość komentarzy: (74)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oberstdorf HS137
30.12.2018
godz. 16:30
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 15:25
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia556
2.ŻYŁA PiotrPolska445
3.STOCH KamilPolska365
4.GEIGER KarlNiemcy327
5.FORFANG Johann AndreNorwegia321
12.KUBACKI DawidPolska154
23.WOLNY JakubPolska61
32.HULA StefanPolska25
49.KOT MaciejPolska7
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
27.12.2018
godz. 17:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PEDERSEN RobinNorwegia275
2.LINDVIK MariusNorwegia200
3.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska199
4.HOFFMANN FelixNiemcy187
5.SCHMID ConstantinNiemcy135
11.WĄSEK PawełPolska82
21.STĘKAŁA AndrzejPolska56
30.MURAŃKA KlemensPolska42
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Park City HS100
19.12.2018
godz. 02:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy327
2.NIETZEL JustinNiemcy310
3.RAINER StefanAustria214
4.RUPITSCH MarkusAustria210
5.STEINER MaximilianAustria204
15.JUROSZEK KacperPolska126
32.KANTYKA PrzemysławPolska54
43.GRUSZKA MateuszPolska40
46.BIEGUN KrzysztofPolska39
58.STOSEL KacperPolska29
65.SKUPIEŃ DamianPolska21
89.NIŻNIK AdamPolska6
91.JOJKO SzymonPolska5
103.CZYŻ BartoszPolska2
105.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
12.01.2019
godz. 08:30
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy400
2.LUNDBY MarenNorwegia278
3.JAKOWLEWA LidijaRosja262
4.TAKANASHI SaraJaponia224
5.SEYFARTH JulianeNiemcy216
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo PŚ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl