Na żywo:
[X] Zamknij
Czwartek, 16 stycznia 2014, 12:08

P¦ w Wi¶le: Klemens Murańka wygrywa kwalifikacje

Klemens Murańka
Klemens Murańka
fot. Tadeusz Mieczyński

Klemens Murańka skokiem na 130,5m wygrał kwalifikacje do dzisiejszych zawodów na skoczni w Wi¶le-Malince. Nasz reprezentant wyprzedził Stefana Krafta (131m) oraz Michaela Hayboecka (127,5m). W pierwszej serii konkursu wystartuje aż dziesięciu polskich skoczków.

Z naszych reprezentantów w kwalifikacjach nieĽle wypadli także Dawid Kubacki (128,5m i 9. pozycja), Aleksander Zniszczoł (128m i 11. miejsce) oraz Stefan Hula (130m i 14. lokata).

Z zawodników, którzy awans do zawodów mieli zapewniony, najlepiej skoczył Gregor Schlierenzauer, który uzyskał aż 133,5m. Robert Kranjec l±dował na 126,5m, Piotr Żyła na 119m, a Marinus Kraus na 117,5m. Pozostali skoczkowie w kwalifikacjach nie wystartowali.

Pocz±tek dzisiejszego już o 17:30, a na 16:30 przewidziano serię próbn±.

Wyniki kwalifikacji P¦ w Wi¶le, 16.01.2014
Lp. NrZawodnikKrajWiatrBelkaKomp.Styl 1Odl.1Nota
1 Q 40 MURANKA K. POL 0.33 12 -3.3 54.0 130.5 129.6
2 Q 47 KRAFT S. AUT 0.82 12 -8.1 51.5 131.0 123.2
3 Q 41 HAYBOECK M. AUT 0.66 12 -6.5 53.0 127.5 120.0
4 Q 46 MATURA J. CZE 0.76 12 -7.5 47.5 131.0 119.8
5 Q 42 JANDA J. CZE 0.21 12 -2.1 54.0 124.0 119.1
6 Q 34 BOYD-CLOWES M. CAN 0.84 12 -8.3 53.5 127.5 118.7
7 Q 45 WANK A. GER 0.36 12 -3.6 50.5 126.5 118.6
7 Q 43 VELTA R. NOR 1.16 12 -11.5 53.0 129.5 118.6
9 Q 35 KUBACKI D. POL 1.05 12 -10.4 53.5 128.5 118.4
10 Q 36 POPPINGER M. AUT 1.05 12 -10.4 48.5 131.0 117.9
11 Q 37 JACOBSEN A. NOR 0.85 12 -8.4 53.5 127.0 117.7
11 Q 2 ZNISZCZOL A. POL 0.88 12 -8.7 52.0 128.0 117.7
13 Q 25 TANDE D. NOR 1.20 12 -11.9 54.0 128.0 116.5
14 Q 4 HULA S. POL 1.63 12 -16.1 53.0 130.0 114.9
15 Q 48 KOIVURANTA A. FIN 1.01 12 -10.0 54.0 126.0 114.8
16 Q 53 FANNEMEL A. NOR 1.17 12 -11.6 50.0 129.0 114.6
16 Q 29 DAMJAN J. SLO 0.34 12 -3.4 49.0 125.0 114.6
18 Q 6 LAMY CHAPPUIS R. FRA 0.78 12 -7.7 53.0 124.5 113.4
19 Q 16 MAKSIMOCHKIN M. RUS 0.68 12 -6.7 51.0 125.0 113.3
20 Q 52 TEPES J. SLO 0.57 12 -5.6 52.5 123.5 113.2
20 Q 14 KOZISEK C. CZE 1.20 12 -11.9 52.5 127.0 113.2
22 Q 11 COLLOREDO S. ITA 0.43 12 -4.3 52.0 123.0 113.1
23 Q 54 KOT M. POL 1.23 12 -12.2 54.0 126.0 112.6
24 Q 55 ZIOBRO J. POL 0.19 12 -1.9 51.5 121.5 112.3
25 Q 51 FREITAG R. GER 1.07 12 -10.6 50.0 127.0 112.0
26 Q 28 NAGLIC T. SLO 0.68 12 -6.7 52.0 123.0 110.7
27 Q 50 LOITZL W. AUT 0.85 12 -8.4 53.5 122.5 109.6
28 Q 27 JOHANSSON R. NOR 0.98 12 -9.7 51.0 124.5 109.4
29 Q 44 BIEGUN K. POL 0.35 12 -3.5 51.0 120.5 108.4
30 Q 49 NEUMAYER M. GER 1.30 12 -12.9 50.0 126.0 107.9
31 Q 20 KOUDELKA R. CZE 1.30 12 -12.9 53.0 124.0 107.3
32 Q 26 DESCOMBES SEVOIE V. FRA 1.41 12 -14.0 52.5 124.5 106.6
33 Q 24 JUSTIN R. SLO 0.29 12 -2.9 52.0 118.5 106.4
34 Q 32 MUOTKA O. FIN 0.60 12 -5.9 51.5 120.0 105.6
35 Q 23 DELLASEGA R. ITA 0.73 12 -7.2 50.0 121.0 104.6
36 Q 38 HVALA J. SLO 0.77 12 -7.6 52.0 120.0 104.4
37 Q 31 HLAVA L. CZE 0.54 12 -5.3 50.0 119.5 103.8
38 Q 3 KLUSEK B. POL 1.41 12 -14.0 51.0 123.0 102.4
39 Q 7 ZOGRAFSKI V. BUL 1.01 12 -10.0 51.0 120.5 101.9
40 Q 39 KOFLER A. AUT 0.46 12 -4.6 51.5 114.5 97.0
41 1 WOLNY J. POL 0.91 12 -9.0 49.5 117.5 96.0
42 33 HILDE T. NOR 0.06 12 -0.6 45.0 115.0 95.4
43 10 ASIKAINEN L. FIN 0.03 12 -0.3 49.5 112.0 94.8
44 12 ROSLIAKOV I. RUS 1.62 12 -16.0 47.0 122.0 94.6
45 15 LARINTO V. FIN 0.57 12 -5.6 50.0 114.5 94.5
46 8 KALINITSCHENKO A. RUS 1.44 12 -14.3 50.5 117.0 90.8
47 30 HAJEK A. CZE 0.97 12 -9.6 51.0 114.0 90.6
48 17 FRENETTE P. USA 1.13 12 -11.2 49.5 115.5 90.2
49 9 ZHAPAROV M. KAZ 1.20 12 -11.9 48.0 113.5 84.4
50 5 MIETUS K. POL -0.02 12 0.2 47.5 105.5 81.6
51 18 SARDYKO A. RUS 0.61 12 -6.0 47.5 106.0 76.3
52 19 KOROLEV A. KAZ 1.60 12 -15.8 48.5 107.0 69.3
53 13 MABBOUX A. FRA 0.50 12 -5.0 43.5 95.0 53.5
56 ŻYŁA P. POL 119
63 KRANJEC R. SLO 126
58 KRAUS M. GER 117.5
59 WELLINGER A. GER DNS
60 DIETHART T. AUT DNS
61 FREUND S. GER DNS
62 BARDAL A. NOR DNS
63 PREVC P. SLO DNS
64 SCHLIERENZAUER G. AUT 133.5
65 STOCH K. POL DNS


Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (25297) ilo¶ć komentarzy: (122)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl