Na żywo:
  • LPS | Zao | pierwsza seria konkursowa

    09:00 |Relacja FIS

  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    10:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Wtorek, 28 stycznia 2014, 21:50

M¦J w Predazzo: Polacy dominuj± na treningu!

Klemens Murańka
Klemens Murańka
fot. Tadeusz Mieczyński

Polscy skoczkowie byli najlepsi w obu dzisiejszych seriach treningowych Mistrzostw ¦wiata Juniorów we włoskim Predazzo.

W pierwszej serii treningowej Polacy zajęli trzy pierwsze miejsca. Na 1. pozycji sklasyfikowany został Aleksander Zniszczoł, który osi±gn±ł 96m, drugi był Jakub Wolny (95,5m), a trzeci± lokatę zaj±ł Klemens Murańka (95m). Daleko poszybowali także Sebastian Bradatsch (96,5m), Cene Prevc (94,5m), Patrick Streitler (96m) oraz Simon Greiderer (96m).

Dobrze wypadli również Krzysztof Biegun (93m i 11. pozycja) oraz Przemysław Kantyka (90,5m i 17. lokata).

Druga seria treningowa to popis Klemensa Murańki, który jako jedyny osi±gn±ł granicę 100 metrów. Tuż za Polakiem uplasował się Sebastian Bradatsch (96,5m), trzeci był Patrick Stretler (96m), a czwarty Simon Greiderer (96m).

Pozostali polscy skoczkowie wypadli nieco słabiej niż na pierwszym treningu. Jakub Wolny był 15. z wynikiem 95,5m, Krzysztof Biegun był 17. (93m), Aleksander Zniszczoł 19. (96m), a Przemysław Kantyka 26. (90,5m).

Kolejne oficjalne treningi już jutro wieczorem (18:00), a na czwartek wieczór zaplanowano konkurs o indywidualne medale Mistrzostw ¦wiata Juniorów.

Wyniki I serii treningowej
lp.nrzawodnikkrajodl.
1 55 ZNISZCZOL, Aleksander POL, 96.0
2 54 WOLNY, Jakub POL, 95.5
3 53 MURANKA, Klemens POL, 95.0
4 33 BRADATSCH, Sebastian GER, 96.5
5 66 PREVC, Cene SLO, 94.5
6 8 STREITLER, Patrick AUT, 96.0
7 49 SJOEEN, Phillip NOR, 94.0
8 64 LANISEK, Anze SLO, 94.0
9 37 WINTER, Paul GER, 94.0
10 6 GREIDERER, Simon AUT, 96.0
11 51 BIEGUN, Krzysztof POL, 93.0
12 9 TOLLINGER, Elias AUT, 93.0
13 5 VARESCO, Daniele ITA, 96.0
14 72 SCHULER, Andreas SUI, 92.5
15 25 YLIPULLI, Miika FIN, 93.5
16 23 MAEAETTAE, Jarkko FIN, 92.5
17 52 KANTYKA, Przemyslaw POL, 90.5
18 67 VERBAJS, Tomaz SLO, 90.5
19 46 BERGGAARD, Mats Soehagen NOR, 90.0
20 36 MAYLAENDER, Dominik GER, 91.5
21 26 YLITAPIO, Santeri FIN, 89.5
22 47 BERGQUIST, Hans Petter NOR, 89.0
23 65 MODIC, Andraz SLO, 90.0
24 70 KARLEN, Gabriel SUI, 89.0
25 10 WOHLGENANNT, Ulrich AUT, 88.5
26 50 TANDE, Daniel-Andre NOR, 87.0
27 7 HUBER, Stefan AUT, 90.5
28 69 EGLOFF, Luca SUI, 87.0
29 48 FORFANG, Johann Andre NOR, 88.5
30 35 HERRMANN, Michael GER, 87.5
31 84 RHOADS, William USA, 86.5
32 34 HAMMANN, Petrick GER, 86.5
33 22 LEHTINEN, Aapo FIN, 86.5
34 80 KLYMCHUK, Andrii UKR, 86.0
35 61 NAZAROV, Mikhail RUS, 85.0
35 58 BOYARINTSEV, Vladislav RUS, 84.0
37 71 PEIER, Killian SUI, 85.5
38 19 SAKALA, Filip CZE, 85.0
39 1 CECON, Federico ITA, 88.5
40 59 KAMYNIN, Aleksei RUS, 83.5
41 63 BARTOL, Tilen SLO, 83.5
41 2 DI LENARDO, Zeno ITA, 86.5
43 41 NISHIKATA, Shingo JPN, 83.5
44 62 SHULAEV, Sergey RUS, 82.0
44 77 CINTIMAR, Muhammet Irfan TUR, 82.0
46 78 YUKSEL, Faik TUR, 83.0
47 82 BROWN, A J USA, 84.0
48 44 AALST VAN DER, Oldrik NED, 82.5
49 43 MUMINOV, Sabirzhan KAZ, 81.5
50 38 ITO, Masamitsu JPN, 82.0
51 76 SANDELL, Jonas SWE, 82.5
52 3 INSAM, Alex ITA, 85.5
53 24 VAENSKAE, Elias FIN, 81.5
54 68 BIRCHLER, Tobias SUI, 81.0
55 39 KOBAYASHI, Ryoyu JPN, 81.0
56 17 HOLIK, Frantisek CZE, 79.5
57 21 OJA, Mihkel EST, 80.0
58 20 STURSA, Vojtech CZE, 79.0
59 45 WIT DE, Ruben NED, 79.0
60 14 MAURER, Joshua CAN, 80.0
61 18 MICHALEK, Jan CZE, 78.5
62 16 FRIEDRICH, Tomas CZE, 77.0
63 28 POINTU, Jeremy FRA, 78.5
64 30 ROYER, Arthur FRA, 78.0
64 81 BICKNER, Kevin USA, 79.0
66 40 NARA, Takumi JPN, 78.0
67 27 FAIVRE RAMPANT, Julien FRA, 78.0
68 4 LUNARDI, Andrew ITA, 79.5
69 15 SOUKUP, Matthew CAN, 76.0
70 75 EKLUND, Simon SWE, 75.0
71 13 LAUCHLAN, Nigel CAN, 75.5
72 11 FUNTAROV, Deyan BUL, 75.5
73 79 KALINCHUK, Andriy UKR, 72.5
74 42 KALYKOV, Shyngys KAZ, 68.5
74 29 ROCH DUPLAND, Thomas FRA, 70.0
76 83 LOOMIS, Ben USA, 69.5
77 73 DURCO, Dominik SVK, 65.0
78 31 SARKISIANI, Artur GEO, 64.5
79 12 MITEV, Evelin BUL, 63.5
80 32 SHUBITIDZE, George GEO, 62.5
81 74 ONDREJKA, Tomas SVK -
Wyniki II serii treningowej
lp.nrzawodnikkrajodl.
1 53 MURANKA, Klemens POL, 100.0
2 33 BRADATSCH, Sebastian GER, 99.5
3 8 STREITLER, Patrick AUT, 97.5
4 6 GREIDERER, Simon AUT, 96.5
4 64 LANISEK, Anze SLO, 96.0
6 36 MAYLAENDER, Dominik GER, 96.0
7 66 PREVC, Cene SLO, 96.5
8 46 BERGGAARD, Mats Soehagen NOR, 97.0
9 5 VARESCO, Daniele ITA, 95.0
10 72 SCHULER, Andreas SUI, 95.0
11 34 HAMMANN, Petrick GER, 95.5
12 25 YLIPULLI, Miika FIN, 95.0
13 47 BERGQUIST, Hans Petter NOR, 94.0
14 9 TOLLINGER, Elias AUT, 94.5
15 54 WOLNY, Jakub POL, 94.5
16 26 YLITAPIO, Santeri FIN, 96.0
17 10 WOHLGENANNT, Ulrich AUT, 94.5
17 51 BIEGUN, Krzysztof POL, 93.5
19 55 ZNISZCZOL, Aleksander POL, 94.0
20 1 CECON, Federico ITA, 93.0
21 37 WINTER, Paul GER, 97.0
22 48 FORFANG, Johann Andre NOR, 93.0
23 49 SJOEEN, Phillip NOR, 93.0
24 71 PEIER, Killian SUI, 93.5
25 35 HERRMANN, Michael GER, 92.0
26 52 KANTYKA, Przemyslaw POL, 92.5
27 44 AALST VAN DER, Oldrik NED, 92.5
27 67 VERBAJS, Tomaz SLO, 92.5
29 70 KARLEN, Gabriel SUI, 92.0
30 22 LEHTINEN, Aapo FIN, 91.5
31 23 MAEAETTAE, Jarkko FIN, 92.5
32 80 KLYMCHUK, Andrii UKR, 90.5
33 65 MODIC, Andraz SLO, 91.5
34 63 BARTOL, Tilen SLO, 91.0
35 69 EGLOFF, Luca SUI, 91.0
36 2 DI LENARDO, Zeno ITA, 92.0
37 61 NAZAROV, Mikhail RUS, 90.0
38 7 HUBER, Stefan AUT, 88.5
39 84 RHOADS, William USA, 89.0
40 82 BROWN, A J USA, 88.5
41 50 TANDE, Daniel-Andre NOR, 88.5
42 45 WIT DE, Ruben NED, 88.5
43 81 BICKNER, Kevin USA, 86.5
44 58 BOYARINTSEV, Vladislav RUS, 87.0
45 39 KOBAYASHI, Ryoyu JPN, 88.0
46 41 NISHIKATA, Shingo JPN, 87.0
47 43 MUMINOV, Sabirzhan KAZ, 88.0
48 19 SAKALA, Filip CZE, 87.5
49 3 INSAM, Alex ITA, 86.0
50 30 ROYER, Arthur FRA, 86.5
51 16 FRIEDRICH, Tomas CZE, 85.0
52 17 HOLIK, Frantisek CZE, 85.0
53 76 SANDELL, Jonas SWE, 84.5
54 78 YUKSEL, Faik TUR, 84.5
55 68 BIRCHLER, Tobias SUI, 83.5
56 59 KAMYNIN, Aleksei RUS, 85.0
57 24 VAENSKAE, Elias FIN, 83.5
58 77 CINTIMAR, Muhammet Irfan TUR, 83.0
59 14 MAURER, Joshua CAN, 83.0
60 20 STURSA, Vojtech CZE, 82.5
61 40 NARA, Takumi JPN, 82.0
62 21 OJA, Mihkel EST, 82.0
63 38 ITO, Masamitsu JPN, 81.5
64 27 FAIVRE RAMPANT, Julien FRA, 82.0
64 62 SHULAEV, Sergey RUS, 82.0
66 15 SOUKUP, Matthew CAN, 80.0
67 18 MICHALEK, Jan CZE, 80.0
68 4 LUNARDI, Andrew ITA, 79.5
69 79 KALINCHUK, Andriy UKR, 78.5
70 29 ROCH DUPLAND, Thomas FRA, 79.0
70 42 KALYKOV, Shyngys KAZ, 79.0
72 83 LOOMIS, Ben USA, 79.5
73 28 POINTU, Jeremy FRA, 78.5
74 13 LAUCHLAN, Nigel CAN, 77.5
75 75 EKLUND, Simon SWE, 78.0
76 11 FUNTAROV, Deyan BUL, 73.5
77 74 ONDREJKA, Tomas SVK, 71.0
78 12 MITEV, Evelin BUL, 64.0
79 32 SHUBITIDZE, George GEO, 64.0
80 31 SARKISIANI, Artur GEO, 62.0
81 73 DURCO, Dominik SVK 58.5


Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (23269) ilo¶ć komentarzy: (150)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl