Na żywo:
  • LCOC | Notodden | pierwsza seria konkursowa

    19:15 |Relacja FIS

[X] Zamknij
¦roda, 29 stycznia 2014, 20:01

M¦J w Predazzo: Zniszczoł wygrywa obie serie treningowe!

Aleksander Zniszczoł
Aleksander Zniszczoł
fot. Tadeusz Mieczyński

Polscy skoczkowie po raz kolejny pokazali bardzo wysok± dyspozycję. Obie serie ¶rodowego treningu na skoczni HS 106 we włoskim Predazzo wygrał Aleksander Zniszczoł.

Na pierwszym treningu Zniszczoł z odległo¶ci± 99m uplasował się tuż przed Klemensem Murańk± (również 99m, ale mniej dodatnich punktów za wiatr).

Na trzecim miejscu uplasował się Sebastian Bradatsch (98m), czwarty był Patrick Streitler (98m), a szósty Paul Winter (95,5m). Na 7. pozycji sklasyfikowany został Jakub Wolny (98,5m), Krzysztof Biegun był 20. (94,5m), a Przemysław Kantyka 24. (93m).

Drugi trening wygrał także Aleksander Zniszczoł (101m), przed Miika Ylipulli (100m) oraz Klemensem Murańk± (100m). Ponownie dobrze zaprezentował się Jakub Wolny, który uzyskał 99m (5. pozycja). Na 11. miejscu uplasował się Przemysław Kantyka (95,5m), a dopiero 52. był Krzysztof Biegun (86,5m).

Mimo słabszej postawy Krzysztofa Bieguna na dzisiejszych treningach, to wła¶nie on obok Aleksandra Zniszczoła, Klemensa Murańki oraz Jakuba Wolnego będzie rywalizował o indywidualne medale w jutrzejszym konkursie Mistrzostw ¦wiata Juniorów. Rywalizację z trybun będzie musiał obejrzeć Przemysław Kantyka, który dzi¶ był 22. oraz 11.

Pocz±tek pierwszej serii czwartkowych zawodów o godzinie 18:00.

Wyniki I treningu
lp.nrzawodnikkrajodl.1
1 55 ZNISZCZOL, Aleksander POL 99.0
2 53 MURANKA, Klemens POL 99.0
3 33 BRADATSCH, Sebastian GER 98.0
4 8 STREITLER, Patrick AUT 98.0
5 25 YLIPULLI, Miika FIN 98.5
6 37 WINTER, Paul GER 95.5
7 54 WOLNY, Jakub POL 98.5
8 10 WOHLGENANNT, Ulrich AUT 98.0
9 64 LANISEK, Anze SLO 99.0
10 72 SCHULER, Andreas SUI 95.5
11 46 BERGGAARD, Mats Soehagen NOR 95.0
12 6 GREIDERER, Simon AUT 96.5
13 9 TOLLINGER, Elias AUT 96.0
14 23 MAEAETTAE, Jarkko FIN 97.5
15 66 PREVC, Cene SLO 95.5
16 65 MODIC, Andraz SLO 96.5
17 5 VARESCO, Daniele ITA 95.5
18 49 SJOEEN, Phillip NOR 94.5
19 35 HERRMANN, Michael GER 93.0
20 51 BIEGUN, Krzysztof POL 94.5
21 60 KLIMOV, Evgeniy RUS 94.5
22 52 KANTYKA, Przemyslaw POL 93.0
23 71 PEIER, Killian SUI 93.0
24 7 HUBER, Stefan AUT 93.5
25 26 YLITAPIO, Santeri FIN 93.0
26 47 BERGQUIST, Hans Petter NOR 93.0
27 58 BOYARINTSEV, Vladislav RUS 93.0
27 50 TANDE, Daniel-Andre NOR 92.5
29 36 MAYLAENDER, Dominik GER 91.0
30 67 VERBAJS, Tomaz SLO 93.0
31 57 TOROK, Eduard ROU 92.0
32 69 EGLOFF, Luca SUI 91.0
33 48 FORFANG, Johann Andre NOR 91.5
34 34 HAMMANN, Petrick GER 89.0
35 68 BIRCHLER, Tobias SUI 91.0
36 43 MUMINOV, Sabirzhan KAZ 89.5
37 81 BICKNER, Kevin USA 91.0
38 38 ITO, Masamitsu JPN 88.0
39 63 BARTOL, Tilen SLO 91.5
40 70 KARLEN, Gabriel SUI 88.5
41 19 SAKALA, Filip CZE 90.0
42 30 ROYER, Arthur FRA 88.5
43 61 NAZAROV, Mikhail RUS 90.5
44 1 CECON, Federico ITA 88.0
45 3 INSAM, Alex ITA 89.0
46 24 VAENSKAE, Elias FIN 89.0
47 62 SHULAEV, Sergey RUS 89.5
48 39 KOBAYASHI, Ryoyu JPN 86.0
49 76 SANDELL, Jonas SWE 87.5
50 82 BROWN, A J USA 87.5
50 56 TATU, Robert Valentin ROU 88.0
52 83 LOOMIS, Ben USA 86.5
53 22 LEHTINEN, Aapo FIN 88.5
54 84 RHOADS, William USA 85.5
54 2 DI LENARDO, Zeno ITA 86.0
56 45 WIT DE, Ruben NED 85.5
57 14 MAURER, Joshua CAN 85.0
58 41 NISHIKATA, Shingo JPN 84.0
59 17 HOLIK, Frantisek CZE 86.0
60 59 KAMYNIN, Aleksei RUS 84.5
61 78 YUKSEL, Faik TUR 84.5
62 16 FRIEDRICH, Tomas CZE 84.0
63 80 KLYMCHUK, Andrii UKR 83.5
63 77 CINTIMAR, Muhammet Irfan TUR 83.0
65 44 AALST VAN DER, Oldrik NED 82.5
66 27 FAIVRE RAMPANT, Julien FRA 83.5
67 40 NARA, Takumi JPN 80.5
68 21 OJA, Mihkel EST 81.5
69 18 MICHALEK, Jan CZE 81.5
70 20 STURSA, Vojtech CZE 80.0
71 28 POINTU, Jeremy FRA 81.0
72 42 KALYKOV, Shyngys KAZ 78.5
73 15 SOUKUP, Matthew CAN 79.5
74 4 LUNARDI, Andrew ITA 80.5
75 75 EKLUND, Simon SWE 78.0
76 29 ROCH DUPLAND, Thomas FRA 78.0
76 79 KALINCHUK, Andriy UKR 79.0
78 13 LAUCHLAN, Nigel CAN 76.5
79 11 FUNTAROV, Deyan BUL 74.5
80 74 ONDREJKA, Tomas SVK 67.5
81 31 SARKISIANI, Artur GEO 66.0
82 12 MITEV, Evelin BUL 64.0
83 32 SHUBITIDZE, George GEO 62.5
84 73 DURCO, Dominik SVK 57.0
Wyniki II treningu
lp.nrzawodnikkrajodl.2
1 55 ZNISZCZOL, Aleksander POL 101.0
2 25 YLIPULLI, Miika FIN 100.0
3 53 MURANKA, Klemens POL 100.0
4 26 YLITAPIO, Santeri FIN 98.0
5 54 WOLNY, Jakub POL 99.0
6 6 GREIDERER, Simon AUT 97.0
6 8 STREITLER, Patrick AUT 98.0
8 5 VARESCO, Daniele ITA 95.5
9 9 TOLLINGER, Elias AUT 95.5
9 37 WINTER, Paul GER 97.5
11 47 BERGQUIST, Hans Petter NOR 95.0
11 52 KANTYKA, Przemyslaw POL 95.5
13 64 LANISEK, Anze SLO 95.5
14 7 HUBER, Stefan AUT 93.5
14 66 PREVC, Cene SLO 97.5
16 48 FORFANG, Johann Andre NOR 96.0
17 60 KLIMOV, Evgeniy RUS 93.5
17 72 SCHULER, Andreas SUI 97.5
19 10 WOHLGENANNT, Ulrich AUT 94.5
19 35 HERRMANN, Michael GER 94.5
21 46 BERGGAARD, Mats Soehagen NOR 94.5
21 65 MODIC, Andraz SLO 96.0
23 36 MAYLAENDER, Dominik GER 93.5
24 34 HAMMANN, Petrick GER 93.5
25 70 KARLEN, Gabriel SUI 94.0
26 33 BRADATSCH, Sebastian GER 93.5
27 49 SJOEEN, Phillip NOR 93.0
28 69 EGLOFF, Luca SUI 92.5
29 23 MAEAETTAE, Jarkko FIN 93.0
30 43 MUMINOV, Sabirzhan KAZ 94.5
31 67 VERBAJS, Tomaz SLO 93.0
32 1 CECON, Federico ITA 92.5
32 22 LEHTINEN, Aapo FIN 92.5
34 50 TANDE, Daniel-Andre NOR 90.0
35 44 AALST VAN DER, Oldrik NED 91.5
36 57 TOROK, Eduard ROU 90.0
37 17 HOLIK, Frantisek CZE 91.5
38 58 BOYARINTSEV, Vladislav RUS 88.5
39 63 BARTOL, Tilen SLO 87.0
40 81 BICKNER, Kevin USA 88.5
41 38 ITO, Masamitsu JPN 90.5
42 61 NAZAROV, Mikhail RUS 88.5
43 24 VAENSKAE, Elias FIN 89.0
44 39 KOBAYASHI, Ryoyu JPN 90.5
45 19 SAKALA, Filip CZE 88.5
46 56 TATU, Robert Valentin ROU 89.5
47 20 STURSA, Vojtech CZE 88.0
48 30 ROYER, Arthur FRA 87.5
49 68 BIRCHLER, Tobias SUI 86.5
50 76 SANDELL, Jonas SWE 88.0
51 2 DI LENARDO, Zeno ITA 87.0
52 51 BIEGUN, Krzysztof POL 86.5
53 3 INSAM, Alex ITA 87.5
54 41 NISHIKATA, Shingo JPN 85.5
55 4 LUNARDI, Andrew ITA 85.5
56 45 WIT DE, Ruben NED 86.0
57 16 FRIEDRICH, Tomas CZE 86.0
58 62 SHULAEV, Sergey RUS 84.5
59 71 PEIER, Killian SUI 85.5
60 78 YUKSEL, Faik TUR 84.0
61 59 KAMYNIN, Aleksei RUS 84.0
62 18 MICHALEK, Jan CZE 85.5
62 40 NARA, Takumi JPN 85.0
64 14 MAURER, Joshua CAN 84.5
65 80 KLYMCHUK, Andrii UKR 84.0
66 82 BROWN, A J USA 84.5
67 15 SOUKUP, Matthew CAN 84.0
68 28 POINTU, Jeremy FRA 84.0
69 21 OJA, Mihkel EST 82.0
70 84 RHOADS, William USA 82.0
71 77 CINTIMAR, Muhammet Irfan TUR 80.5
72 75 EKLUND, Simon SWE 80.5
73 42 KALYKOV, Shyngys KAZ 82.0
74 79 KALINCHUK, Andriy UKR 80.5
75 13 LAUCHLAN, Nigel CAN 79.0
76 27 FAIVRE RAMPANT, Julien FRA 80.5
77 83 LOOMIS, Ben USA 79.0
78 11 FUNTAROV, Deyan BUL 76.5
79 29 ROCH DUPLAND, Thomas FRA 75.0
80 74 ONDREJKA, Tomas SVK 68.0
81 12 MITEV, Evelin BUL 64.0
82 31 SARKISIANI, Artur GEO 62.5
83 32 SHUBITIDZE, George GEO 62.5
84 73 DURCO, Dominik SVK 50.0


Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (24008) ilo¶ć komentarzy: (157)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
15.12.2018
godz. 15:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.SEIDL FabianNiemcy227
3.NIKAIDO RenJaponia200
4.EGLOFF LucaSzwajcaria196
4.RUPITSCH MarkusAustria196
17.JUROSZEK KacperPolska108
40.GRUSZKA MateuszPolska40
42.BIEGUN KrzysztofPolska39
51.STOSEL KacperPolska29
58.SKUPIEŃ DamianPolska21
62.KANTYKA PrzemysławPolska18
85.NIŻNIK AdamPolska6
88.JOJKO SzymonPolska5
100.CZYŻ BartoszPolska2
103.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl