Czwartek, 13 lutego 2014, 19:30

ZIO w Soczi: 安ietne skoki Stocha na czwartkowym treningu

Kamil Stoch
Kamil Stoch
fot. Tadeusz Mieczy雟ki

Kamil Stoch czwartkowymi skokami upewni kibic闚, 瞠 z jego zdrowiem wszystko w porz康ku. Spo鈔鏚 Polak闚, najgorzej spisywali si dzi Jan Ziobro i Dawid Kubacki. Ju wkr鏒ce ㄆkasz Kruczek og這si, kt鏎ego z "Bia這-Czerwonych" nie obejrzymy w pi徠kowych kwalifikacjach na skoczni HS 140.

I trening:

Mistrz olimpijski z normalnego obiektu w pe軟i wykorzysta sprzyjaj帷e warunki podczas swojego skoku, dzi瘯i czemu poszybowa na odleg這嗆 136 metr闚. Drugie miejsce ex aequo zaj瘭i Simon Ammann i Noriaki Kasai. Obaj skoczyli 131,5 metra.

II trening:

W kolejnej wieczornej serii przypomnia o sobie Severin Freund. Najlepszy z Niemc闚 uzyska 135,5 metra. Drugi by Kamil Stoch (131 metr闚), a trzeci Noriaki Kasai (134 metry), kt鏎y na du篡m obiekcie mo瞠 w陰czy si do walki o medale.

III trening:

Ostatnia runda by豉 popisem Petera Prevca. S這weniec odda najd逝窺zy skok dnia (138,5 metra). Drugi by bardzo dobrze spisuj帷y si Severin Freund (135,5 metra). Ponownie w tr鎩ce uplasowa si Kamil Stoch. Nasz rodak odda skok mierz帷y 133,5 metra.

Jeszcze dzi szkoleniowiec polskiej reprezentacji og這si cztery nazwiska, kt鏎e pojawi si na li軼ie startowej kwalifikacji do konkursu na skoczni du瞠j. Pocz徠ek kwalifikacji w pi徠ek o godzinie 18:30 czasu polskiego. Poprzedzi je seria pr鏏na.

Wyniki I treningu, 13.02.2014
LpZawodnikKrajOdl.
1. Kamil Stoch POL 136
2. Simon Ammann SUI 131.5
2. Noriaki Kasai JPN 131.5
4. Michael Hayboeck AUT 130
5. Severin Freund GER 127.5
6. Gregor Deschwanden SUI 129
7. Gregor Schlierenzauer AUT 129
8. Andreas Wellinger GER 126
9. Anders Bardal NOR 127
10. Yuta Watase JPN 128.5
11. Richard Freitag GER 126.5
12. Daiki Ito JPN 124.5
12. Thomas Diethart AUT 122.5
14. Thomas Morgenstern AUT 122.5
15. Peter Prevc SVN 128
16. Lukas Hlava CZE 128.5
16. Jan Matura CZE 125.5
18. Marinus Kraus GER 122
19. Reruhi Shimizu JPN 127
20. Janne Ahonen FIN 126
21. Piotr 砰豉 POL 123.5
22. Antonin Hajek CZE 123
23. Andreas Kofler AUT 124
24. Rune Velta NOR 123.5
25. Sorin Iulian Pitea ROU 127
26. Roman Koudelka CZE 125.5
27. Andreas Wank GER 125
28. Jernej Damjan SVN 120
29. Dawid Kubacki POL 124
29. Taku Takeuchi JPN 119.5
31. Jurij Tepes SVN 122
32. Kaarel Nurmsalu EST 121
33. Aleksiej Romaszow RUS 119
34. Maciej Kot POL 121.5
35. Ronan Lamy Chappuis FRA 120.5
36. Nicholas Alexander USA 120
37. Jakub Janda CZE 123
38. Sebastian Colloredo ITA 123
39. Denis Korni這w RUS 119
40. Anders Jacobsen NOR 125.5
41. Jan Ziobro POL 118
42. Mackenzie Boyd-Clowes CAN 120
43. Anders Fannemel NOR 121.5
44. Seou Choi KOR 119.5
45. Ilmir Hazetdinow RUS 119
46. Matthew Rowley CAN 124
47. W豉dimir Zografski BUL 124
48. Robert Kranjec SVN 111.5
49. Daniel-Andre Tande NOR 116.5
49. Jaka Hvala SVN 118
51. Dmitrij Wasiljew RUS 117
52. Roberto Dellasega ITA 114
53. Olli Muotka FIN 115
54. Marat 畝parow KAZ 116.5
55. Anders Johnson USA 116
56. Janne Happonen FIN 110.5
57. Heung-Chul Choi KOR 114.5
58. Nicholas Fairall USA 111.5
59. Chil-Ku Kang KOR 117
60. Davide Bresadola ITA 107.5
61. Jarkko Maeaettae FIN 110
62. Hyun-Ki Kim KOR 112
63. Trevor Morrice CAN 107.5
64. Nico Polychronidis GRE 112
65. Peter Frenette USA 108.5
66. Siim-Tanel Sammelselg EST 108
67. Dusty Korek CAN 104
68. Aleksiej Pczelniczew KAZ 98
DNS Michai Maksimoczkin RUS 0
DNS Anssi Koivuranta FIN 0
Wyniki II treningu, 13.02.2014
LpZawodnikKrajOdl.
1. Severin Freund GER 135.5
2. Kamil Stoch POL 131
3. Noriaki Kasai JPN 134
4. Peter Prevc SVN 131.5
5. Gregor Schlierenzauer AUT 133.5
6. Gregor Deschwanden SUI 129
7. Marinus Kraus GER 130
8. Anders Bardal NOR 130.5
9. Reruhi Shimizu JPN 127.5
10. Anders Jacobsen NOR 127
11. Andreas Wellinger GER 130
12. Rune Velta NOR 126.5
13. Daiki Ito JPN 127
14. Michael Hayboeck AUT 125.5
15. Thomas Morgenstern AUT 127.5
16. Anders Fannemel NOR 125.5
17. Antonin Hajek CZE 128.5
17. Simon Ammann SUI 128.5
19. Richard Freitag GER 125
20. Sebastian Colloredo ITA 127
21. Maciej Kot POL 125.5
22. Roman Koudelka CZE 127
23. Andreas Wank GER 125.5
24. Jan Matura CZE 124.5
25. Piotr 砰豉 POL 125
26. Thomas Diethart AUT 123.5
27. Andreas Kofler AUT 123.5
28. Dawid Kubacki POL 123.5
29. Aleksiej Romaszow RUS 120
30. Lukas Hlava CZE 122.5
31. Jakub Janda CZE 121
31. Robert Kranjec SVN 122
33. Denis Korni這w RUS 123
34. Seou Choi KOR 115.5
35. Yuta Watase JPN 120.5
35. Taku Takeuchi JPN 122.5
37. Nicholas Alexander USA 118.5
38. Ronan Lamy Chappuis FRA 123.5
38. Dmitrij Wasiljew RUS 121
40. Jan Ziobro POL 120.5
41. Ilmir Hazetdinow RUS 114
42. Mackenzie Boyd-Clowes CAN 117.5
43. Jaka Hvala SVN 119.5
44. Jurij Tepes SVN 119
45. Jernej Damjan SVN 119
46. Olli Muotka FIN 120
47. Kaarel Nurmsalu EST 114
48. Roberto Dellasega ITA 112.5
49. W豉dimir Zografski BUL 113
50. Matthew Rowley CAN 115
51. Hyun-Ki Kim KOR 111
52. Anders Johnson USA 114.5
53. Heung-Chul Choi KOR 116
54. Nicholas Fairall USA 108
55. Dusty Korek CAN 109
56. Janne Happonen FIN 110
57. Peter Frenette USA 106.5
58. Trevor Morrice CAN 113
58. Daniel-Andre Tande NOR 111
60. Jarkko Maeaettae FIN 110.5
61. Sorin Iulian Pitea ROU 108.5
62. Davide Bresadola ITA 112.5
63. Chil-Ku Kang KOR 109
64. Nico Polychronidis GRE 106.5
65. Aleksiej Pczelniczew KAZ 99.5
66. Marat 畝parow KAZ 104
67. Siim-Tanel Sammelselg EST 85.5
DNS Michai Maksimoczkin RUS 0
DNS Janne Ahonen FIN 0
DNS Anssi Koivuranta FIN 0
Wyniki III treningu
LpZawodnikKrajOdl.
1. Peter Prevc SVN 138.5
2. Severin Freund GER 135.5
3. Kamil Stoch POL 133.5
4. Rune Velta NOR 129
5. Roman Koudelka CZE 130.5
6. Richard Freitag GER 128.5
7. Jan Matura CZE 127.5
8. Marinus Kraus GER 131
9. Thomas Diethart AUT 125.5
10. Gregor Schlierenzauer AUT 133.5
11. Jernej Damjan SVN 130.5
12. Taku Takeuchi JPN 130
13. Andreas Wellinger GER 123
14. Jan Ziobro POL 129.5
15. Anders Fannemel NOR 126
16. Anders Bardal NOR 124
17. Maciej Kot POL 126
18. Thomas Morgenstern AUT 127.5
19. Antonin Hajek CZE 126.5
20. Yuta Watase JPN 127.5
21. Jakub Janda CZE 124.5
22. Andreas Kofler AUT 124
23. Piotr 砰豉 POL 123
24. Anders Jacobsen NOR 124
25. Olli Muotka FIN 125
26. Dmitrij Wasiljew RUS 123.5
27. Jurij Tepes SVN 125
28. Reruhi Shimizu JPN 125.5
29. Daniel-Andre Tande NOR 122
30. Ilmir Hazetdinow RUS 121.5
31. Andreas Wank GER 121
32. Nicholas Alexander USA 122
33. Dawid Kubacki POL 123
34. Robert Kranjec SVN 121
35. Aleksiej Romaszow RUS 120
36. Denis Korni這w RUS 121
37. Simon Ammann SUI 121
38. Ronan Lamy Chappuis FRA 121.5
39. Lukas Hlava CZE 120
40. Kaarel Nurmsalu EST 117.5
41. Matthew Rowley CAN 119.5
42. Jaka Hvala SVN 117
43. Anders Johnson USA 115
44. Peter Frenette USA 114
45. W豉dimir Zografski BUL 115.5
46. Davide Bresadola ITA 115.5
47. Janne Happonen FIN 111.5
48. Roberto Dellasega ITA 111.5
49. Nico Polychronidis GRE 114
50. Dusty Korek CAN 110.5
51. Sorin Iulian Pitea ROU 110.5
52. Chil-Ku Kang KOR 110.5
53. Nicholas Fairall USA 107
54. Jarkko Maeaettae FIN 108
55. Trevor Morrice CAN 109.5
56. Aleksiej Pczelniczew KAZ 105
57. Siim-Tanel Sammelselg EST 103
58. Marat 畝parow KAZ 90.5
DNS Heung-Chul Choi KOR 0
DNS Sebastian Colloredo ITA 0
DNS Hyun-Ki Kim KOR 0
DNS Seou Choi KOR 0
DNS Mackenzie Boyd-Clowes CAN 0
DNS Michai Maksimoczkin RUS 0
DNS Gregor Deschwanden SUI 0
DNS Janne Ahonen FIN 0
DNS Anssi Koivuranta FIN 0
DNS Michael Hayboeck AUT 0
DNS Daiki Ito JPN 0
DNS Noriaki Kasai JPN 0


Dominik Formela, 毒鏚這: Informacja w豉sna
ogl康alno嗆: (55067) ilo嗆 komentarzy: (533)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.玆x PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZO AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.W﹖EK PawePolska18
24.MURA堲A KlemensPolska15
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIE DamianPolska21
70.NI烤IK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZY BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAxSZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pe軟a klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl