W Bystrej walczyli o Puchar Wójta Gminy Wilkowice

• 2014-08-19 19:35

W sobotę (15 sierpnia), na skoczniach narciarskich w Bystrej, rozegrano Konkurs Skoków Narciarskich o Puchar Wójta Gminy Wilkowice z cyklu "Nadzieje Beskidzkie".

Wśród Dziewczyn, które wystartowały na obiekcie HS-31, najlepsza okazała się Kamila Karpiel z klubu AZS Zakopane. Tuż za nią uplasowały się kolejno: Dominika Zawada i Paulina Cieślar (zawodniczki KS Wisła w Wiśle).

W kategorii męskiej - Junior D zwyciężył Karol Niemczy z LKS Klimczok Bystra, a drugie miejsce zajął jego klubowy kolega, Jakub Harat. Trzeci był Bartłomiej Klimowski z PKS Olimpijczyk Gilowice.

Z kolei najmłodsi - Juniorzy E1 i E2 rywalizowali na skoczni HS-19. Wśród tych pierwszych najlepiej spisał się Robert Ryś z LKS Olimpia Goleszów. Dwie pozostałe lokaty na podium zajęli: Jan Rzadkosz (TS Wisła Zakopane) i Mateusz Chraścina (LKS Olimpia Goleszów).

Pierwsze miejsce w kategorii E2 zajął Tymoteusz Amilkiewicz z AZS Zakopane. Drugi był Mikołaj Serwatowicz (TS Wisła Zakopane), a trzeci Szczepan Kysel z Czech.

Pełne wyniki konkursu są dostępne na stronie Polskiego Związku Narciarskiego.

Katarzyna Skoczek, źródło: pzn.pl
oglądalność: (4358) komentarze: (5)