Wtorek, 06 stycznia 2004, 17:52

Lista WRL po II periodzie P¦ 2003/2004 (aktualizacja)

FIS
FIS
W zwi±zku z licznymi pro¶bami czytelników, publikujemy pełn± listę rankingow±, stworzon± przez Międzynarodow± Federację Narciarsk± (FIS), na podstawie której obliczany jest limit miejsc w P¦ dla poszczególnych krajów...

Na chwilę obecn±, wspomniany ranking tworzony jest na podstawie następuj±cych okresów startowych: periodu 4, 5 i 6-tego Pucharu ¦wiata w sezonie 2002/2003, Letniego Grand Prix 2003 oraz periodu 1 i 2 bież±cego sezonu (do Bischofschofen - ostatniego konkursu Turnieju 4 Skoczni).

Przypomnijmy, że limity startowe dla poszczególnych krajów, s± tworzone wła¶nie w oparciu o ten ranking WRL. Najlepszych 50-ciu zawodników otrzymuje możliwo¶ć startu w kolejnym periodzie Pucharu ¦wiata, do tego dochodzi najlepszych 5-ciu zawodników klasyfikacji aktualnego periodu Pucharu Kontynentalnego.

Jak widzimy, na czele klasyfikacji ostatnich 6 okresów, nadal znajduje się Adam Małysz, z 1098 pkt, ale tuż za nim plasuje się Sven Hannawald (1033pkt.). Kolejny nasz reprezentant - Marcin Bachleda - zajmuje dopiero 51 lokatę, na skutek czego nie zdołał on wywalczyć kolejnego miejsca startowego dla Polski. Kolejne pozycje polskich skoczków to 59-ta Wojciecha Skupnia i 85-ta Roberta Mateji. Jednak Polska w następnym periodzie Pucharu ¦wiata, pocz±wszy od Liberca, będzie mogła wystawić do kwalifikacji ponownie 4 zawodników, a to za spraw± Mateusza Rutkowskiego, który zaj±ł miejsce w pierwszej 5-tce klasyfikacji aktualnego periodu Pucharu Kontynentalnego.

Niebawem zamie¶cimy limity startowe dla poszczególnych fedaracji narciarskich...


Ranking WRL po II periodzie Pucharu ¦wiata 2003/2004
L.pZawodnikKrajSumaIV-2003V-2003VI-2003LGP-2003I-2004II-2004
1. Malysz, Adam POL 1098260110430 24058
2. Hannawald, Sven GER 10332452802342217280
3. Ljoekelsoey, Roar NOR 9382345312815028885
4. Pettersen, Sigurd NOR 9372172436104206350
5. Hautamaeki, Matti FIN 9011071604101615850
6. Ahonen, Janne FIN 850187955258268190
7. Hoellwarth, Martin AUT 808974192176127230
8. Liegl, Florian AUT 765300240170162415
9. Morgenstern, Thomas AUT 738158 13022329198
10. Kasai, Noriaki JPN 7256417413691111149
11. Widhoelzl, Andreas AUT 709294196382213326
12. Lindstroem, Veli-Matti FIN 6515828127120176142
13. Kiuru, Tami FIN 625702320111717638
14. Romoeren, Bjoern Einar NOR 51517059681314560
15. Miyahira, Hideharu JPN 5111311441781543
16. Peterka, Primoz SLO 4862308627122714
17. Zonta, Peter SLO 4769626111282249
18. Nagiller, Christian AUT 44928810535147
19. Uhrmann, Michael GER 413 261352390139
20. Kranjec, Robert SLO 39054195943314
21. Benkovic, Rok SLO 345 681753567
22. Mechler, Maximilian GER 32554 1247176
23. Kokkonen, Akseli FIN 324 2261907729
24. Bystoel, Lars NOR 32276106450 86
24. Janda, Jakub CZE 322111405010615
26. Goldberger, Andreas AUT 32010632 608141
27. Spaeth, Georg GER 306352234440162
28. Schmitt, Martin GER 297354272515740
29. Ingebrigtsen, Tommy NOR 282 499957554
30. Schwarzenberger, R. AUT 258643819103259
31. Kofler, Andreas AUT 22667342327021
32. Ammann, Simon SUI 20630 102 1856
33. Stensrud, Henning NOR 1592841423414
34. Bardal, Anders NOR 1573532496413
35. Kuettel, Andreas SUI 129 612840
36. Neumayer, Michael GER 1194619846
37. Chedal, Emmanuel FRA 111 11169291
38. Cecon, Roberto ITA 110265727
39. Herr, Alexander GER 99 1262169
40. Funaki, Kazuyoshi JPN 922 47340
41. Happonen, Janne FIN 912092636
42. Lappi, Arttu FIN 853615322
43. Thurnbichler, Stefan AUT 84 5826
44. Pieper, Stefan GER 825512 123
45. Higashi, Akira JPN 7547 6 22
46. Fras, Damjan SLO 7329 359
47. Hautamaeki, Jussi FIN 72 24 453
48. Hocke, Stephan GER 6912 24312
49. Yamada, Hiroki JPN 67 634
50. Loitzl, Wolfgang AUT 65 39 26
51. Bachleda, Marcin POL 5335 18
52. Koch, Martin AUT 51238 20
53. Duffner, Christof GER 50 3812
53. Takano, Teppei JPN 502129
53. Hansen, Kim-Roar NOR 503416
56. Vassiliev, Dmitri RUS 48275 106
57. Jones, Clint USA 40 20 20
58. Ritzerfeld, Joerg GER 3316 953
59. Skupien, Wojciech POL 32 32
60. Matura, Jan CZE 31 7159
60. Salumae, Jens EST 31 2110
62. Juris, Jaan EST 28424
62. Mazoch, Jan CZE 284 213
64. Schneider, Balthasar AUT 277 20
65. Jaafs, Kristoffer SWE 267118
66. Medved, Igor SLO 25187
67. Mesik, Martin SVK 22 15 34
67. Silaev, Alexei RUS 22 22
69. Solem, Morten NOR 21 813
70. Rosliakov, Ilya RUS 20 20
71. Kaneko, Yusuke JPN 18 18
71. Dessum, Nicolas FRA 187 47
73. Alborn, Alan USA 17719
74. Freiholz, Sylvain SUI 15 15
75. Schwall, Tommy USA 14 14
76. Kornilov, Denis RUS 13 13
77. Hafele, Mathias AUT 116 5
78. Ipatov, Dimitry RUS 9 9
79. Moellinger, Michael GER 8 8
80. Aaraas, Jon NOR 7 7
81. Olli, Harri FIN 6 6
81. Ylijaervi, Janne FIN 6 6
81. Bracht, Kai GER 6 6
81. Salminen, Pekka FIN 66
85. Doennem, Olav Magne NOR 5 5
85. Mateja, Robert POL 55
85. Urbanc, Rok SLO 5 5
88. Tachtahunov, Asan KAZ 4 4
88. Remy, Maxime FRA 4 4
90. Keituri, Kalle FIN 3 3
91. Mayr, Ingemar NED 2 2
91. Kang, Chil Gu KOR 2 2


tad & witeck, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (4189) ilo¶ć komentarzy: (35)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl