Wtorek, 12 lutego 2002, 00:12

Znów konkurs bez "Goldiego"....

Andreas Goldberger
Andreas Goldberger
Poznaliśmy już czterech szczęśliwców wytypowanych przez Toniego Innauera do udziału w jutrzejszych kwalifikacjach.
Także tym razem nie wystąpi jeden z najbardziej utytułowanych skoczków austriackich- Andreas Goldberger.

Na dzisiejszym treningu najlepiej z ekipy austriackiej spisywał się Andreas Widhoelzl, którego trzy z czterech skoków były ponad punkt kalkulacyjny.
Skład Austriaków przedstawia się zatem następująco:
Martin Koch, Andreas Widhoelzl, Stefan Horngacher i Martin Hoellwarth.
A więc zobaczymy jutro znów tych samych zawodników, którzy skakali na olimpijskim K-90 i wypadli bardzo mizernie.
Czy Toni Innauer nie powinien jednak dokonać pewnych rotacji w składzie, po tak słabym występie? Czy doświadczenie Andreasa Goldbergera i zdolność do mobilizacji podczas wielkich imprez, jaką niewątpliwie ten znakomity skoczek posiada, nie byłyby tu bardzo przydatne?
Po części odpowiedzi na te pytania uzyskamy już pojutrze...


tad, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4234) ilość komentarzy: (24)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl