Piątek, 15 maja 2015, 20:46

Znamy składy niemieckich kadr i grup treningowych

Severin Freund
Severin Freund
fot. Tadeusz Mieczyński

Niemiecki Związek Narciarski ogłosił w czwartek składy kadr i grup treningowych na nadchodzący sezon. Co ciekawe, do kadry A powołani zostali tylko Severin Freund i Richard Freitag.

Freund i Freitag, jako jedyni zakwalifikowani do kadry A, będą przygotowywać się do startów w grupie treningowej Ia razem z zawodnikami kadry B, w której znaleźli się: Markus Eisenbichler, Marinus Kraus, Stephan Leyhe, Michael Neumayer i Andreas Wellinger. Ze skoczkami z grupy Ia będzie pracował główny szkoleniowiec niemieckiej reprezentacji, Werner Schuster, a także jego asystenci: Stefan Horngacher, Tino Haase oraz Christian Winkler.

Pozostali członkowie kadry B – wśród nich m.in. Andreas Wank, Karl Geiger i Pius Paschke – utworzą grupę treningową Ib, którą prowadzić będą trenerzy Jens Deimel i Peter Rohwein.

Trener główny niemieckiej reprezentacji kobiet, Andreas Bauer, powołał do kadry A (która w tym przypadku pokrywa się z grupą treningową Ia) tylko mistrzynię olimpijską Carinę Vogt oraz Katharinę Althaus.

Pełne składy kadr i grup treningowych reprezentacji Niemiec:

Mężczyźni:

Grupa treningowa Ia: Richard Freitag (kadra A), Severin Freund (A), Markus Eisenbichler (B), Marinus Kraus (B), Stephan Leyhe (B), Michael Neumayer (B), Andreas Wellinger (B)
Grupa treningowa Ib: (wszyscy kadra B): Sebastian Bradatsch, Karl Geiger, Dominik Maylaender, Pius Paschke, David Siegel, Andreas Wank, Daniel Wenig, Paul Winter
Grupa treningowa IIa: (wszyscy kadra C): Moritz Baer, Tim Fuchs, Martin Hamann, Felix Hoffmann, Sebastian Rombach, Johannes Schubert, Fabian Seidl, Adrian Sell, Jonathan Siegel

Kobiety:

Grupa treningowa Ia: (wszystkie kadra A): Carina Vogt, Katharina Althaus
Grupa treningowa Ib: Ulrike Graessler (kadra B), Juliane Seyfarth (B), Ramona Straub (B), Svenja Wuerth (B), Gianina Ernst (C), Pauline Heßler (C), Anna Rupprecht (C)
Grupa treningowa IIa: (wszystkie kadra C): Luisa Goerlich, Sophia Goerlich, Henriette Kraus, Arantxa Lancho, Agnes Reisch



Katarzyna Lipska, Źródło: fis-ski.com
oglądalność: (4403) ilość komentarzy: (9)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl