Wtorek, 12 stycznia 2016, 17:00

Składy zagranicznych reprezentacji na M¦ w lotach narciarskich (aktualizacja)

M¦ Tauplitz/Bad Mitterndorf 2016
M¦ Tauplitz/Bad Mitterndorf 2016
fot. Kulm 2016

Przed nami najważniejsza impreza trwaj±cego sezonu w skokach narciarskich. Już w czwartek na skoczni Kulm (HS225) w austriackim Bad Mitterndorf odbęd± się kwalifikacje do konkursu indywidualnego Mistrzostw ¦wiata w lotach narciarskich. Coraz więcej trenerów reprezentacji odkrywa karty przed zaplanowanym na ten weekend czempionatem.

W poniedziałek skład polskiej reprezentacji ogłosił trener kadry Łukasz Kruczek, o czym informowali¶my tutaj>>. Większo¶ć zagranicznych kadr również podało już nazwiska swoich zawodników, którzy wyst±pi± na M¦ w lotach narciarskich Bad Mitterndorf 2016. Poniżej przedstawiamy składy Niemiec, Norwegii, Słowenii, Austrii, Czech, Japonii, Szwajcarii, Finlandii, Francji, Rosji, Kanady i Włoch.

NIEMCY:

- Severin Freund (2. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Richard Freitag (8. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Andreas Wellinger (9. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Andreas Wank (16. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Stephan Leyhe (23. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016).

NORWEGIA:

- Kenneth Gangnes (3. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Johann Andre Forfang (5. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Daniel Andre Tande (7. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Andreas Stjernen (12. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Anders Fannemel (13. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Joachim Hauer (17. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016).

SŁOWENIA:

- Peter Prevc (1. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Anze Lanisek (19. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Jurij Tepes (27. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Robert Kranjec (39. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Andraz Pograjc.

AUSTRIA:

- Michael Hayboeck (4. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Stefan Kraft (6. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Manuel Fettner (19. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Manuel Poppinger (26. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Philipp Aschenwald (57. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016).

CZECHY:

- Roman Koudelka (14. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Jakub Janda (21. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Lukas Hlava (29. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Jan Matura (33. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Tomas Vancura.

JAPONIA:

- Noriaki Kasai (10. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Kento Sakuyama (38. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016).

SZWAJCARIA:

- Simon Ammann (15. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Gregor Deschwanden (31. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016).

FINLANDIA:

- Lauri Asikainen (36. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Ville Larinto (48. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Sebastian Klinga;

- Harri Olli.

FRANCJA:

- Vincent Descombes Sevoie (24. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Ronan Lamy Chappuis (41. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016).

ROSJA:

- Ilmir Hazetdinow (45. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Jewgienij Klimow (46. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Denis Korniłow (50. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016);

- Władysław Bojarincew;

- Michaił Maksimoczkin.

KANADA:

- Mackenzie Boyd-Clowes (49. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016).

WŁOCHY:

- Sebastian Colloredo (51. miejsce w klasyfikacji generalnej P¦ 2015/2016).



Adam Bucholz, ¬ródło: Skiforbundet/Siol.net/OSV/skoky.net/ski-japan.or.jp/hiihtoliitto
ogl±dalno¶ć: (24914) ilo¶ć komentarzy: (254)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl