Niedziela, 14 lutego 2016, 13:21

P¦ Pań w Ljubnie: Nika Kriznar wygrywa kwalifikacje

Elena Runggaldier
Elena Runggaldier
fot. Anna Szczepankiewicz

Kwalifikacje do niedzielnego konkursu P¦ Pań w Ljubnie wygrała Nika Kriznar. Reprezentanta gospodarzy osi±gnęła 90,5 metra, za co otrzymała notę 124,3 punktu. Na drugiej pozycji uplasowała się Włoszka Elena Runggaldier z wynikiem 90 metrów i not± 121,7 punktu.

Na trzeciej pozycji kwalifikacje zakończyła Julia Kykkaenen, Finka skoczyła 88 metrów, co pozwoliło jej wyprzedzi Yukę Seto (88 metrów) i Katharinę Althaus (86 metrów).



W gronie zawodniczek, które awans do konkursu maj± zapewniony najdalej skoczyła Austriaczka Chiara Hoelzl - 94,5 metra, czyli zaledwie pół metra bliżej od rozmiaru skoczni. Drugi rezultat miała Sara Takanashi, Japonka uzyskała 92,5 metra, ale skakała z krótszego rozbiegu. Metr bliżej wyl±dowała Daniela Irascho-Stolz.

Pocz±tek konkursu o godzinie 14:00.

Wyniki kwalifikacji
Lp.NrZawodnikKrajWiatrBelkaKomp.Styl 1Odl.1Nota
1 Q 17 KRIZNAR N. SLO -0.04 23 0.3 53.0 90.5 124.3
2 Q 33 RUNGGALDIER E. ITA 0.47 23 -2.8 54.5 90.0 121.7
3 Q 30 KYKKAENEN J. FIN 0.12 23 -0.7 53.5 88.0 118.8
4 Q 35 SETO Y. JPN 0.33 23 -1.9 53.5 88.0 117.6
5 Q 39 ALTHAUS K. GER -0.33 23 2.4 53.0 86.0 117.4
6 Q 34 CLAIR J. FRA 0.52 23 -3.1 51.5 89.0 116.4
7 Q 38 SEYFARTH J. GER -0.30 23 2.1 50.5 86.5 115.6
8 Q 37 VOGT C. GER -0.13 23 0.9 51.0 86.5 114.9
9 Q 29 RUPPRECHT A. GER 0.09 23 -0.5 50.0 87.5 114.5
10 Q 28 IWABUCHI K. JPN -0.20 23 1.4 49.0 87.0 114.4
11 Q 14 STRAUB R. GER -0.15 23 1.1 51.0 85.5 113.1
12 Q 18 HESSLER P. GER 0.12 23 -0.7 52.5 85.5 112.8
13 Q 15 KABLUKOVA K. RUS -0.34 23 2.4 49.0 85.5 112.4
14 Q 31 BOGATAJ U. SLO -0.08 23 0.6 49.5 86.0 112.1
15 Q 12 PURKER C. AUT 0.16 23 -0.9 50.5 86.0 111.6
16 Q 13 MALSINER M. ITA -0.14 23 1.0 45.5 87.5 111.5
17 Q 27 POZUN K. SLO -0.37 23 2.6 48.5 85.0 111.1
18 Q 16 HUGHES A. USA -0.09 23 0.6 51.0 84.0 109.6
19 Q 36 ENGLUND N. USA 0.08 23 -0.5 50.5 84.5 109.0
19 Q 21 GLADYSHEVA A. RUS -0.21 23 1.5 49.5 84.0 109.0
21 Q 26 RAUDASCHL E. AUT -0.15 23 1.1 49.5 84.0 108.6
21 Q 11 OPSETH S. NOR -0.01 ? 0.1 46.5 86.0 108.6
23 Q 23 LOGAR E. SLO -0.24 23 1.7 51.5 82.5 108.2
24 Q 32 HENRICH T. CAN -0.02 23 0.1 50.0 83.5 107.1
25 Q 8 WINDMUELLER S. SUI -0.24 ? 1.7 51.0 81.5 105.7
26 Q 20 GERAGHTY-MOATS T. USA -0.02 23 0.1 48.0 83.0 104.1
27 Q 19 MATTEL C. FRA 0.21 23 -1.2 51.5 81.5 103.3
28 Q 24 INSAM E. ITA -0.24 23 1.7 51.0 80.0 102.7
29 Q 10 KUSTOVA A. RUS -0.01 ? 0.1 48.0 81.5 101.1
30 Q 25 JAHR L. NOR -0.15 23 1.1 49.5 79.5 99.6
31 7 HAMMING E. CAN -0.25 ? 1.8 48.0 79.0 97.8
32 22 HARALAMBIE D. ROU -0.33 23 2.4 49.5 77.5 96.9
33 2 FORSSTROEM S. FIN -0.60 ? 4.3 47.0 76.0 93.3
34 6 LUSSI N. USA -0.18 ? 1.3 49.5 74.5 89.8
35 4 EILERS N. CAN -0.13 ? 0.9 48.5 75.0 89.4
36 9 LEMARE L. FRA -0.35 ? 2.5 48.0 74.0 88.5
37 5 GIANMOENA V. ITA -0.09 ? 0.6 47.5 72.5 83.1
38 1 SEPANDJ J. CAN -0.39 ? 2.8 48.0 70.0 80.8
39 Q 49 TAKANASHI S. JPN -0.16 22 1.1 986.0 92.5 0.0
39 Q 48 IRASCHKO-STOLZ D. AUT -0.12 22 0.9 973.0 91.5 0.0
39 Q 47 VTIC M. SLO -0.25 22 1.8 961.0 87.0 0.0
39 Q 45 LUNDBY M. NOR -0.05 22 0.4 948.0 86.0 0.0
39 Q 44 HOELZL C. AUT 0.17 23 -1.0 936.0 94.5 0.0
39 Q 43 AVVAKUMOVA I. RUS -0.07 23 0.5 923.0 88.5 0.0
39 Q 42 ITO Y. JPN -0.24 23 1.7 911.0 85.5 0.0
39 Q 41 ROGELJ S. SLO -0.24 23 1.7 899.0 86.5 0.0
39 Q 40 PINKELNIG E. AUT -0.13 23 0.9 887.0 87.0 0.0
3 MAURER N. CAN DSQ
46 SEIFRIEDSBERGER J. AUT DNS


Paweł Guzik, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (4713) ilo¶ć komentarzy: (2)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl