Na żywo:
[X] Zamknij
Poniedziałek, 25 lutego 2002, 15:15

Mistrzostwa Czech

Jakub Janda
Jakub Janda
W rozegranych na skoczni K-90 w Harrachovie Mistrzostwach Republiki Czeskiej zwyciężyli: w konkursie indywidualnym - Jakub Janda, w konkurencji drużynowej - para Dukli Liberec Janda-Jiroutek

Drugie miejsce z konkursie indywidualnym zajął Jaroslav Sakala, dla którego mogą to być ostatnie występy w Mistrzostwach Czech. Niedawno skoczek ten, wystosował zapytanie do kilku europejskich związków narciarskich, czy nie mogłby występować w ich barwach.

Trzecie miejsce zajął młody Jan Mazoch - jeden z reprezentantów Czech na IO w Salt Lake City.

Mistrzostwa Czech
L.pZawodnikOdl 1Odl 2Pkt
1.Janda92,5 92,0 240,0
2.Sakala9191,5235,5
3.Mazoch9289,5235
4.Jiroutek88,591,5232
5.Dolezal9187,5225
5.Fízek90,588225


Mistrzostwa Czech - drużynowe
L.pZawodnikPkt
1.Janda - Jiroutek (Dukla Liberec) 445,5
2.Fizek - Mazoch (TJ Frenstat)442,5
3.Dolezal - Parma (Dukla Liberec)418


koP, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4369) ilość komentarzy: (6)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl