Niedziela, 11 grudnia 2016, 11:06

PŚ Pań w Niżnym Tagile: Runggaldier najlepsza w kwalifikacjach

Elena Runggaldier
Elena Runggaldier
fot. Tadeusz Mieczyński

Elena Runggaldier zwyciężyła w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu Pucharu Świata pań w rosyjskim Niżnym Tagile (HS100). Reprezentantka Włoch poszybowała na odległość 93 m. Początek zawodów o godzinie 12:00 czasu polskiego.

Kwalifikacje zakończyły się wygraną Eleny Runggaldier. Włoszka triumfowała po locie na 93 metr, pokonując tym samym Svenję Wuerth (88 m), Aleksandrę Kustową (90 m), Yukę Seto (91,5 m), Chiarę Hoelzl (94,5 m) i Spelę Rogelj (89,5 m).

Na kolejnych pozycjach sklasyfikowane zostały Anastasija Barannikowa (86,5 m), Julia Kykkaenen (90 m), Lucile Morat (88 m) i Carina Vogt (93 m).

Z grona prekwalifikowanych zawodniczek najdalej poszybowały Maren Lundby (95 m), Ema Klinec (93,5 m) oraz Sara Takanashi i Maja Vtic (po 92 m).

Kwalifikacje rozgrywano z 19., 18., 17. i 16. belki startowej.

Początek pierwszej serii konkursowej o godzinie 12:00 czasu polskiego.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki kwalifikacji PŚ Pań w Niżnym Tagile (HS100); 11.12.2016
Lp.NrZawodnikKrajWiatrBelkaKomp.StylOdl.Nota
1 Q 35 RUNGGALDIER E. ITA 0.50 19 -4.0 52.5 93.0 114.5
2 Q 44 WUERTH S. GER -0.86 19 8.3 48.5 88.0 112.8
3 Q 22 KUSTOVA A. RUS -0.11 19 1.1 51.0 90.0 112.1
4 Q 40 SETO Y. JPN 0.21 19 -1.7 50.5 91.5 111.8
4 Q 36 HOELZL C. AUT 0.52 19 -4.2 47.0 94.5 111.8
6 Q 41 ROGELJ S. SLO -0.07 19 0.7 51.5 89.5 111.2
7 Q 29 BARANNIKOVA A. RUS -0.72 19 7.0 51.0 86.5 111.0
8 Q 37 KYKKAENEN J. FIN 0.20 19 -1.6 52.0 90.0 110.4
9 Q 39 MORAT L. FRA -0.36 19 3.5 49.0 88.0 108.5
10 Q 43 VOGT C. GER 0.97 19 -7.8 49.0 93.0 107.2
11 Q 33 HARALAMBIE D. ROU -0.37 19 3.6 49.5 87.0 107.1
12 Q 28 MALSINER M. ITA -0.46 19 4.5 47.0 87.5 106.5
13 Q 31 KRIZNAR N. SLO -0.21 19 2.0 49.0 87.5 106.0
14 Q 34 SEYFARTH J. GER 0.08 19 -0.6 49.0 88.5 105.4
14 Q 32 LEMARE L. FRA -0.35 19 3.4 51.0 85.5 105.4
16 Q 30 TIKHONOVA S. RUS -0.53 19 5.1 49.5 85.0 104.6
17 Q 12 GERAGHTY-MOATS T. USA -0.42 19 4.1 48.0 85.5 103.1
18 Q 23 MORK A. NOR 0.40 19 -3.2 48.0 89.0 102.8
19 Q 18 STRATE A. CAN -0.19 19 1.8 48.5 86.0 102.3
20 Q 42 MATTEL C. FRA -0.28 19 2.7 50.5 84.5 102.2
21 Q 45 HENDRICKSON S. USA 0.11 17 -0.9 51.0 86.0 102.1
22 Q 25 HENRICH T. CAN -0.38 19 3.7 50.0 83.5 100.7
23 Q 21 ENGLUND N. USA 0.12 19 -1.0 49.5 85.5 99.5
24 Q 13 KABLUKOVA K. RUS 0.88 19 -7.0 51.0 87.5 99.0
25 Q 7 PINKELNIG E. AUT 0.47 19 -3.8 49.5 86.5 98.7
26 Q 24 BOGATAJ U. SLO 0.19 19 -1.5 49.0 85.0 97.5
26 Q 15 PESATOVA Z. CZE 0.00 19 0.0 46.5 85.5 97.5
28 Q 26 IWABUCHI K. JPN -0.39 19 3.8 48.0 82.5 96.8
29 Q 20 OPSETH S. NOR -0.04 19 0.4 49.5 83.0 95.9
30 Q 17 BLAZKOVA B. CZE -0.27 19 2.6 47.5 82.5 95.1
31 16 TANAKA A. CAN -0.34 19 3.3 49.5 81.0 94.8
32 10 BODNARCHUK N. CAN -0.28 19 2.7 46.0 83.0 94.7
33 8 MAURER N. CAN -0.75 19 7.3 48.0 79.5 94.3
34 5 MALSINER L. ITA -0.26 19 2.5 47.5 82.0 94.0
35 4 POZUN K. SLO 0.29 19 -2.3 47.5 84.0 93.2
36 9 LUSSI N. USA -1.12 19 10.8 48.0 77.0 92.8
37 3 IAKOVLEVA M. RUS 0.09 19 -0.7 44.5 83.5 90.8
38 19 D AGOSTINA R. ITA -0.12 19 1.2 47.0 80.5 89.2
39 27 INSAM E. ITA -0.21 19 2.0 48.5 78.5 87.5
40 6 SEPANDJ J. CAN 0.37 19 -3.0 48.0 79.5 84.0
41 38 STRAUB R. GER 0.14 19 -1.1 46.0 78.5 81.9
42 2 IAKOVLEVA L. RUS -0.42 19 4.1 44.0 75.0 78.1
43 14 SDERZHIKOVA V. KAZ 0.46 19 -3.7 46.5 75.5 73.8
44 11 WINDMUELLER S. SUI -0.09 19 0.9 47.0 72.5 72.9
PQ 55 TAKANASHI S. JPN 0.01 16 -0.1 92.0
PQ 54 ITO Y. JPN -1.20 17 11.6 83.0
PQ 52 SEIFRIEDSBERGER J. AUT -0.70 17 6.8 86.0
PQ 51 LUNDBY M. NOR 0.11 17 -0.9 95.0
PQ 49 VTIC M. SLO 0.44 17 -3.5 92.0
PQ 48 AVVAKUMOVA I. RUS -0.20 17 1.9 89.0
PQ 47 KLINEC E. SLO 0.66 18 -5.3 93.5
PQ 46 ALTHAUS K. GER 0.69 18 -5.5 89.5
1 ZHUKOVA A. RUS DSQ
PQ 53 IRASCHKO-STOLZ D. AUT DNS


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (2246) ilość komentarzy: (2)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl