Sobota, 07 stycznia 2017, 11:22

FC w Zakopanem: Treningi dla Schulera i Tarmana

Wielka Krokiew
Wielka Krokiew
fot. Tadeusz Mieczyński

Szwajcar Andreas Schuler (132,5 m w I serii) i Słoweniec Rok Tarman (131,5 m w II serii) okazali się najlepsi na treningu przed sobotnimi zawodami FIS Cup na Wielkiej Krokwi (HS134) w Zakopanem. Początek konkursu o godzinie 11:30.

W pierwszej serii treningowej najdalej poszybował Andreas Schuler (132,5 m). Reprezentant Szwajcara wyprzedził Austriaka Maximiliana Lienhera (131 m), Słoweńca Jakę Hvalę (130,5 m) i Szwajcara Killiana Peiera (129,5 m). Piąty był Matjaz Pungertar (129 m), szósty Andrzej Stękała (128,5 m), a siódmy - Przemysław Kantyka (127,5 m).

Drugi trening należał do Roka Tarmana. Słoweniec uzyskał rezultat 131,5 m i okazał się lepszy od Niemca Philippa Raimunda (130 m), Austriaka Ulricha Wohlgenannta (129 m), rodaka Jaki Hvali (128 m) i kolejnego z Austriaków, Maximiliana Lienhera (128 m). Szóste miejsce zajął najlepszy z Polaków, Andrzej Stękała (127,5 m), ex aequo z Killianem Peierem (127,5 m).

Początek pierwszej serii konkursowej o godzinie 11:30.

Zobacz pełne wyniki treningu >>

Skrócone wyniki I treningu FC w Zakopanem (HS134); 07.01.2017
Lp.ZawodnikKrajOdl.
1 SCHULER Andreas SUI 132.5
2 LIENHER Maximilian AUT 131.0
3 HVALA Jaka SLO 130.5
4 PEIER Killian SUI 129.5
5 PUNGERTAR Matjaz SLO 129.0
6 STĘKAŁA Andrzej POL 128.5
7 KANTYKA Przemysław POL 127.5
8 TARMAN Rok SLO 126.0
9 MODIC Andraz SLO 125.5
10 GREIDERER Simon AUT 123.5
14 KASTELIK Dominik POL 122.0
26 RUTKOWSKI Łukasz POL 118.0
29 KOT Jakub POL 117.5
40 JARZĄBEK Dawid POL 114.5
42 PILCH Tomasz POL 114.0
46 MIĘTUS Krzysztof POL 113.0
49 LEJA Krzysztof POL 110.0
50 BIELA Stanisław POL 108.0
54 BUKOWSKI Łukasz POL 106.0
56 JUROSZEK Kacper POL 105.5
57 KUKUŁA Artur POL 104.0
61 CZYŻ Bartosz POL 103.0
66 KRUPA Dawid POL 101.5
72 STASZEL Mateusz POL 95.5
75 JUROSZ Jakub POL 93.0
82 JOJKO Szymon POL 83.0
DNS SKUPIEŃ Damian POL
DNS WĄSEK Paweł POL

Skrócone wyniki II treningu FC w Zakopanem (HS134); 07.01.2017
Lp.ZawodnikKrajOdl.
1 TARMAN Rok SLO 131.5
2 RAIMUND Philipp GER 130.0
3 WOHLGENANNT Ulrich AUT 129.0
4 HVALA Jaka SLO 128.0
4 LIENHER Maximilian AUT 128.0
6 STĘKAŁA Andrzej POL 127.5
6 PEIER Killian SUI 127.5
8 MENDEL Mario AUT 126.5
8 JELAR Ziga SLO 126.5
8 PUNGERTAR Matjaz SLO 126.5
11 KANTYKA Przemysław POL 126.0
16 WĄSEK Paweł POL 122.0
23 BIELA Stanisław POL 120.0
28 JARZĄBEK Dawid POL 119.0
37 MIĘTUS Krzysztof POL 115.5
42 KOT Jakub POL 113.0
42 SKUPIEŃ Damian POL 113.0
46 LEJA Krzysztof POL 112.0
49 RUTKOWSKI Łukasz POL 111.5
53 PILCH Tomasz POL 109.5
55 KUKUŁA Artur POL 108.5
61 BUKOWSKI Łukasz POL 106.5
70 JUROSZEK Kacper POL 103.5
74 KRUPA Dawid POL 102.5
80 CZYŻ Bartosz POL 100.0
83 JUROSZ Jakub POL 97.5
92 JOJKO Szymon POL 90.5
95 STASZEL Mateusz POL 85.5
DNS KASTELIK Dominik POL


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (2615) ilość komentarzy: (12)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Najnowsze Tweety:
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oslo HS106
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
07.07.2018
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia580
2.GOERLICH LuisaNiemcy388
3.HARALAMBIE DanielaRumunia382
4.REISCH AgnesNiemcy362
5.FREITAG SelinaNiemcy256
6.KARPIEL KamilaPolska247
7.TWARDOSZ AnnaPolska224
10.RAJDA KingaPolska203
30.PAŁASZ MagdalenaPolska90
47.CIEŚLAR PaulinaPolska61
55.HARSCHE KatarzynaPolska48
101.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl