Niedziela, 08 stycznia 2017, 15:33

P¦ Pań w Oberstdorfie: Nita Englund wygrywa kwalifikacje

Nita Englund
Nita Englund
fot. Tadeusz Mieczyński

Amerykanka Nita Englund z wynikiem 124 m wygrała kwalifikacje do niedzielnego konkursu Pucharu ¦wiata pań na dużej skoczni w niemieckim Oberstdorfie. Pocz±tek zawodów o godzinie 16:20.

Kwalifikacje zakończyły się wygran± Nity Englund. Amerykanka wyl±dowała na 124 metrze i pokonała Włoszkę Elenę Runggaldier (123 m), Japonkę Kaori Iwabuchi (114 m), Rosjankę Aleksandrę Kustow± (114,5 m) oraz Niemki - Carinę Vogt (116 m) i Gianinę Ernst (116 m).

Z grona prekwalifikowanych zawodniczek najdalej poszybowały Sara Takanashi (131 m), Yuki Ito (129,5 m) i Sarah Hendrickson (123 m).

Pocz±tek konkursu o godzinie 16:20.

Wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić za po¶rednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki kwalifikacji P¦ Pań w Oberstdorfie (HS137); 08.01.2017
lp.nrzawodniczkakrajodl.notastatus
1 16 Englund, Nita USA 124.0 112.6 Q
2 23 Runggaldier, Elena ITA 123.0 108.4 Q
3 35 Iwabuchi, Kaori JPN 114.0 99.9 Q
4 32 Kustova, Alexandra RUS 114.5 98.5 Q
5 41 Vogt, Carina GER 116.0 96.6 Q
6 4 Ernst, Gianina GER 116.0 96.1 Q
7 40 Wuerth, Svenja GER 111.0 93.8 Q
8 38 Seto, Yuka JPN 109.0 90.1 Q
9 24 Henrich, Taylor CAN 113.0 87.5 Q
10 34 Barannikova, Anastasiya RUS 106.5 80.6 Q
11 15 Tanaka, Atsuko CAN 107.5 79.7 Q
12 33 Kriznar, Nika SLO 104.0 79.1 Q
13 19 Kablukova, Ksenia RUS 105.5 76.7 Q
14 14 Blazkova, Barbora CZE 106.5 76.1 Q
14 37 Hoelzl, Chiara AUT 102.5 76.1 Q
16 36 Rogelj, Spela SLO 101.5 75.5 Q
17 30 Kykkaenen, Julia FIN 102.5 74.9 Q
18 26 Malsiner, Manuela ITA 105.0 74.0 Q
19 8 Geraghty-Moats, Tara USA 105.0 73.5 Q
20 25 Tikhonova, Sofia RUS 105.0 73.4 Q
21 3 Reisch, Agnes GER 105.5 72.6 Q
22 20 Bogataj, Ursa SLO 103.0 71.0 Q
23 31 Lemare, Lea FRA 101.0 69.3 Q
23 39 Morat, Lucile FRA 98.5 69.3 Q
25 11 Logar, Eva SLO 100.5 66.1 Q
26 29 Haralambie, Daniela ROU 96.0 64.6 Q
27 28 Seyfarth, Juliane GER 99.5 64.3 Q
28 21 Goerlich, Luisa GER 98.5 62.4 Q
29 27 Straub, Ramona GER 98.0 60.1 Q
29 12 Ringquist, Abby USA 96.0 60.1 Q
31 17 Hessler, Pauline GER 95.5 59.5 -
32 22 Insam, Evelyn ITA 97.0 59.2 -
33 7 Huber, Julia AUT 99.0 58.4 -
34 2 Kraus, Henriette GER 94.0 57.9 -
35 13 Purker, Claudia AUT 96.5 57.4 -
36 6 Lussi, Nina USA 94.0 52.1 -
37 9 Opseth, Silje NOR 91.0 46.2 -
38 18 Mork, Anniken NOR 89.0 42.8 -
39 10 D Agostina, Roberta ITA 86.0 40.1 -
40 1 Hauer, Nicole GER 78.0 27.1 -
5 Sepandj, Jasmine CAN - DNS -
51 Takanashi, Sara JPN 131.0 PQ
50 Ito, Yuki JPN 129.5 PQ
42 Hendrickson, Sarah USA 123.0 PQ
47 Avvakumova, Irina RUS 122.0 PQ
49 Iraschko-Stolz, Daniela AUT 118.0 PQ
45 Althaus, Katharina GER 117.0 PQ
44 Klinec, Ema SLO 116.0 PQ
48 Seifriedsberger, Jacqueline AUT 112.5 PQ
46 Lundby, Maren NOR 112.5 PQ
43 Vtic, Maja SLO 102.0 PQ


Adam Bucholz, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (2063) ilo¶ć komentarzy: (4)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl