Środa, 22 lutego 2017, 13:33

MŚ w Lahti: Środowa sesja treningowa mężczyzn odwołana!

Lahti 2017
Lahti 2017
fot. Lahti 2017

Niestety, niekorzystne prognozy pogody na środę w Lahti sprawdziły się. Zaplanowane na godzinę 13:30 czasu polskiego pierwsze treningi mężczyzn przed konkursem Mistrzostw Świata na skoczni HS100 zostały odwołane.

O godzinie 13:45 naszego czasu odbyło się spotkanie jury, które podjęło decyzję o odwołaniu środowych serii treningowych mężczyzn.

Powodem odwołania treningu był zbyt silnie wiejący wiatr, osiągający prędkość 7 m/s. Wcześniej, bo o godzinie 11:00, nie udało się rozegrać w całości żadnej z planowanych serii treningowych pań.

Na czwartek w Lahti zaplanowane zostały treningi (11:00) i kwalifikacje (13:00) kobiet oraz sesja treningowa mężczyzn (15:30). Przewidywana średnia prędkość wiatru ma wynosić 5 m/s.

PROGRAM ZAWODÓW:

Czwartek, 23.02.2017
11:00 - Oficjalny trening kobiet HS100
13:00 - Kwalifikacje kobiet HS100
14:00 - Odprawa techniczna kobiet

15:30 - Oficjalny trening mężczyzn HS100
18:00 - Odprawa techniczna mężczyzn

Piątek, 24.02.2017
11:30 - Oficjalny trening mężczyzn HS100
13:30 - Kwalifikacje mężczyzn HS100
15:00 - Odprawa techniczna mężczyzn
15:30 - Seria próbna kobiet HS100
16:30 - Pierwsza seria konkursowa kobiet HS100

Sobota, 25.02.2017
15:30 - Seria próbna mężczyzn HS100
16:30 - Pierwsza seria konkursowa mężczyzn HS100
19:00 - Odprawa techniczna konkursu drużyn mieszanych
19:30 - Ceremonia medalowa konkursu kobiet HS100

Niedziela, 26.02.2017
15:30 - Seria próbna drużyn mieszanych HS100
16:30 - Pierwsza seria konkursu drużyn mieszanych HS100
19:30 - Ceremonia medalowa konkursu mężczyzn HS100 i drużyn mieszanych HS100

Poniedziałek, 27.02.2017
16:00 - Oficjalny trening mężczyzn HS130

Wtorek, 28.02.2017
16:00 - Oficjalny trening mężczyzn HS130
18:00 - Odprawa techniczna mężczyzn

Środa, 01.03.2017
15:00 - Oficjalny trening mężczyzn HS130
17:00 - Kwalifikacje mężczyzn HS130
18:00 - Odprawa techniczna mężczyzn

Czwartek, 02.03.2017
16:30 - Seria próbna mężczyzn HS130
17:30 - Pierwsza seria konkursowa mężczyzn HS130

Piątek, 03.03.2017
16:30 - Oficjalny trening mężczyzn HS130
18:00 - Odprawa techniczna mężczyzn
19:30 - Ceremonia medalowa konkursu mężczyzn HS130

Sobota, 04.03.2017
15:15 - Seria próbna konkursu drużynowego HS130
16:15 - Pierwsza seria konkursu drużynowego HS130
19:30 - Ceremonia medalowa konkursu drużynowego HS130





7DT_9225.jpg 7DT_9225.jpg
1/12
SalpausselkaLahti
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński
7DT_9185.jpg 7DT_9185.jpg
2/12
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński
7DT_9193.jpg 7DT_9193.jpg
3/12
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński
7DT_9194.jpg 7DT_9194.jpg
4/12
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński
7DT_9199.jpg 7DT_9199.jpg
5/12
SalpausselkaLahti
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński
7DT_9216.jpg 7DT_9216.jpg
6/12
SalpausselkaLahti
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński
7DT_9277.jpg 7DT_9277.jpg
7/12
Stadion
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński
7DT_9298.jpg 7DT_9298.jpg
8/12
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński
7DT_9307.jpg 7DT_9307.jpg
9/12
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński
7DT_9310.jpg 7DT_9310.jpg
10/12
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński
7DT_9315.jpg 7DT_9315.jpg
11/12
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński
7DT_9321.jpg 7DT_9321.jpg
12/12
Biuro prasowe
22.02.2017Fot. Tadeusz Mieczyński


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (15272) ilość komentarzy: (56)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl