Piątek, 08 marca 2002, 16:55

Pierwszy trening w Harrachovie

Veli Matti Lindstroem
Veli Matti Lindstroem
Odbył się wreszcie tyle przekładany pierwszy trening w Harrachovie.
Bezsprzecznie najdłuższy skok serii oddał Fin- Veli-Matti Lindstroem, który poszybował na odległość 205m.
Adam Małysz był 6-ty po skoku na 190m.

O metr dalej od naszego skoczka poleciał Sven Hannawald, natomiast bardzo źle skoczył Martin Schmitt- 172,5m.
Rewelacyjnie skoczył, jak na swoje możliwości, Robert Mateja- zaledwie 1m bliżej od Adama Małysza! (10-te miejsce) Bardzo dobrze spisał się również Tomisław Tajner, lądując na 185m, co dało mu aż 19-tą pozycję.
Pozostali Polacy skakali przeciętnie. 33 był Tomasz Pochwała (170,5m), Kruczek 50-ty, a Marcin Bachleda 52.

Wyniki treningu
L.pZawodnikOdl
1 Lindstroem, Veli-Matti205
2 Hautamaeki, Matti201
2 Koch, Martin201
4 Kuettel, Andreas196,5
5 Hannawald, Sven191
6 Malysz, Adam190
6 Jussilainen, Risto190
6 Cecon, Roberto190
6 Kranjec, Robert190
10 Mateja, Robert189
11 Ammann, Simon188,5
12 Uhrmann, Michael188
13 Duffner, Christof187
14 Peterka, Primoz186,5
14 Jones, Clint186,5
14 Sakala, Jaroslav186,5
17 Goldberger, Andreas185,5
17 Medved, Igor185,5
19 Ingebrigtsen, Tommy185
19 Tajner, Tomislaw185
21 Ahonen, Janne184
22 Widhoelzl, Andreas182
23 Alborn, Alan181
23 Ritzerfeld, Joerg181
25 Dessum, Nicolas180
26 Spaeth, Georg177
27 Ljoekelsoey, Roar176,5
28 Mesik, Martin175,5
29 Freiholz, Sylvain173,5
29 Santiago, Remi173,5
31 Schmitt, Martin172,5
32 Loitzl, Wolfgang171,5
33 Hoellwarth, Martin170,5
33 Pochwala, Tomasz170,5
35 Doennem, Olav Magne169,5
36 Choi, Heung Chul168,5
37 Herr, Alexander167,5
38 Janda, Jakub167
39 Jiroutek, Jakub166,5
40 Kang, Chil Gu165,5
41 Chedal, Emmanuel165
42 Bilban, Blaz162
43 Bardal, Anders158
44 Kreuzer, Christoph156
45 Higashi, Akira155
46 Romoeren, Bjoern Einar154
47 Funaki, Kazuyoshi151,5
48 Miyahira, Hideharu149,5
49 Parma, Jiri148,5
50 Kruczek, Lukasz147
51 Mazoch, Jan146
52 Bachleda, Marcin133,5
53 Dolezal, Michal131
54 Schwall, Tommy130,5
55 Orsula, Dusan126
56 Lang, Grega125
57 Zelencik, Jan120
58 Juris, Jaan113
59 Hein, Jouko87


tad, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4912) ilość komentarzy: (13)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl