Na 篡wo:
  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    10:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Sobota, 13 maja 2017, 08:49

W這si i Francuzi odkryli karty

ㄆkasz Kruczek
ㄆkasz Kruczek
fot. Katarzyna S逝瞠wska

W這si i Francuzi podali sk豉dy swoich kadr na sezon olimpijski. Trenerem skoczk闚 z P馧wyspu Apeni雟kiego pozostaje ㄆkasz Kruczek, kt鏎ego umowa z W這skim Zwi您kiem Narciarskim obowi您ywa b璠zie jeszcze przez rok. W sk豉dzie francuskiej kadry prowadzonej przez Gerarda Colina znalaz這 si miejsce dla Ronana Lamy Chappuis, kt鏎y, jak ju informowali鄉y, zmaga si obecnie z nowotworem.

Struktura w這skich kadr, m瘰kich i 瞠雟kich przedstawia si nast瘼uj帷o:

KADRA A (PUCHAR 名IATA)

MALSINER MANUELA 15/12/1997 S.C. GARDENA RAIFFEISEN

KADRA A

INSAM ALEX 19/12/1997 G.S. FIAMME ORO
BRESADOLA DAVIDE 10/08/1988 C.S. ESERCITO
COLLOREDO SEBASTIAN 09/09/1987 GRUPPO SCIATORI FIAMME GIALLE

RUNGGALDIER ELENA 10/07/1990 GRUPPO SCIAOTI FIAMME GIALLE
MALSINER LARA 14/04/2000 S.C. GARDENA RAIFFEISEN

KADRA B

VARESCO DANIELE 25/07/1995 G.S. FIAMME ORO

KADRA REZERWOWA

CECON FEDERICO 11/06/1994 GRUPPO SCIATORI FIAMME GIALLE
DELLASEGA ROBERTO 15/06/1990 GRUPPO SCIATORI FIAMME GIALLE
DI LENARDO ZENO 19/10/1995 SCI C.A.I. MONTE LUSSARI A.S.D.

GIANMOENA VERONICA 25/10/1995 U.S. LAVAZE’ - VARENA

KADRA C

BRESADOLA GIOVANNI 17/02/2001 G.S. MONTEGINER A.S.D.

PUNTEL ALICE 28/09/2000 SCI C.A.I. MONTE LUSSARI A.S.D.




Struktura francuskich kadr przedstawia si nast瘼uj帷o:

Panie:

Kadra A

CLAIR Julia – Xonrupt (Massif des Vosges)
LEMARE L嶧 – Courchevel (Savoie)
MORAT Lucile – Courchevel (Savoie)

Kadra B

AVOCAT GROS Oc嶧ne – Asptt Annemasse (Mont-Blanc)

DIEU Romane – Courchevel (Savoie)

MATTEL Coline – Les Contamines Montjoie (Mont-Blanc)

PAGNIER Jos廧hine – Chaux-Neuve (Massif Jurassien)

Kadra juniorek

PAILLARD Oc嶧ne – Olympic Mont d’Or (Massif Jurassien)

Panowie

Kadra A

DESCOMBES SEVOIE Vincent – Chamonix (Mont-Blanc) – Douanes

Kadra B

BRASME Paul – Ventron (Massif des Vosges)

LAMY CHAPPUIS Ronan – Bois d’Amont (Massif Jurassien)

ROCH DUPLAND Thomas – St Gervais (Mont-Blanc)

Kadra junior闚

CONTAMINE Mathis – Courchevel (Savoie)

LEAROYD Jonathan – Courchevel (Savoie)



Adrian Dworakowski, 毒鏚這: Fisi.org/Ffs.fr
ogl康alno嗆: (11525) ilo嗆 komentarzy: (15)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.玆x PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA Przemys豉wPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NI烤IK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIE DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZY BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pe軟a klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr 砰豉
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
G這suj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr 砰豉
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl