Sobota, 07 października 2017, 17:59

Za nami Puchar Prezesa PZN

Skocznia w Szczyrku-Skalitem
Skocznia w Szczyrku-Skalitem

W sobotę kompleks skoczni Skalite w Szczyrku stał się areną zmagań w ramach Pucharu Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Triumfy w najważniejszych kategoriach święcili Krzysztof Leja oraz Magdalena Pałasz. Łącznie rywalizowano w ośmiu kategoriach. W niedzielę na skoczni HS 106 odbędą się Mistrzostwa Polski Kobiet.

Pełne wyniki znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Senior; HS 106); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 LEJA Krzysztof 1996 100.5 98.5 247.0
2 KUKUŁA Artur 1993 95.5 94.0 223.5
3 KUPCZAK Szczepan 1992 95.0 92.0 218.0
4 SŁOWIOK Paweł 1992 91.5 93.5 214.0
5 CIEŚLAR Adam 1992 90.0 90.5 202.0
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Kobiety; HS 77);
Lp.ZawodniczkaRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 PAŁASZ Magdalena 1995 71.5 72.0 229.2
2 RAJDA Kinga 2000 71.0 71.5 227.5
3 KARPIEL Kamila 2001 72.5 70.5 224.6
4 TWARDOSZ Anna 2001 72.0 67.0 219.3
5 SZWAB Joanna 1997 70.0 69.0 211.8
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior A; HS 106); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 WĄSEK Paweł 1999 100.5 104.0 260.5
2 CZYŻ Bartosz 1999 95.5 101.5 242.5
3 SKUPIEŃ Damian 1999 96.0 87.5 211.5
4 TWARDOSZ Paweł 1998 86.5 94.0 203.0
5 JARZĄBEK Dawid 1999 84.5 87.5 184.0
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior B; HS 106); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 PILCH Tomasz 2000 99.0 105.0 257.0
2 JUROSZEK Kacper 2001 95.5 102.5 234.0
3 PAWŁOWSKI Szymon 2000 92.5 97.0 224.0
4 KUDZIA Piotr 2000 94.5 93.5 219.0
5 NIEMCZYK Karol 2001 90.0 91.5 205.5
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior C; HS 77); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 JAROSZ Mateusz 2002 73.0 72.5 237.6
2 NIŻNIK Adam 2002 71.5 71.5 234.6
3 HABDAS Jan 2003 71.5 71.5 230.1
4 JOJKO Arkadiusz 2002 67.5 69.5 216.4
5 ZYGMUNTOWICZ Krystian 2002 72.5 73.0 214.1
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior D; HS 77); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 RZADKOSZ Jan 2004 67.0 68.5 215.1
2 WRÓBEL Marcin 2004 66.5 62.0 193.7
3 JONIAK Klemens 2005 61.0 68.0 188.8
4 TROSZOK Wojciech 2004 62.5 60.5 176.1
5 CUDZICH Jan 2004 60.0 59.5 168.4
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior E; HS 44); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 JARZĄBEK Kacper 2006 41.5 41.0 233.0
2 SZOZDA Wiktor 2006 41.0 39.5 225.1
3 SERWATOWICZ Mikołaj 2006 38.5 40.0 218.2
4 RAFACZ Rafał 2006 39.0 39.0 216.6
5 CIENCIAŁA Tymoteusz 2008 37.5 40.5 214.1
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior A; HS 106); 07.10.2017
Lp.ZawodniczkaRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 BEŁTOWSKA Marcelina 2004 39.5 35.5 195.0
2 PRZYBYŁA Wiktoria 2004 37.0 37.5 194.4
3 TAJNER Sara 2006 36.0 37.0 193.1
4 RAPACZ Zuzanna 2006 33.5 33.0 159.3
5 BEŁTOWSKA Pola 2006 31.5 32.0 151.7


Dominik Formela, Źródło: PZN
oglądalność: (7043) ilość komentarzy: (28)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 14:45
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl