Sobota, 07 października 2017, 17:59

Za nami Puchar Prezesa PZN

Skocznia w Szczyrku-Skalitem
Skocznia w Szczyrku-Skalitem

W sobotę kompleks skoczni Skalite w Szczyrku stał się areną zmagań w ramach Pucharu Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Triumfy w najważniejszych kategoriach święcili Krzysztof Leja oraz Magdalena Pałasz. Łącznie rywalizowano w ośmiu kategoriach. W niedzielę na skoczni HS 106 odbędą się Mistrzostwa Polski Kobiet.

Pełne wyniki znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Senior; HS 106); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 LEJA Krzysztof 1996 100.5 98.5 247.0
2 KUKUŁA Artur 1993 95.5 94.0 223.5
3 KUPCZAK Szczepan 1992 95.0 92.0 218.0
4 SŁOWIOK Paweł 1992 91.5 93.5 214.0
5 CIEŚLAR Adam 1992 90.0 90.5 202.0
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Kobiety; HS 77);
Lp.ZawodniczkaRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 PAŁASZ Magdalena 1995 71.5 72.0 229.2
2 RAJDA Kinga 2000 71.0 71.5 227.5
3 KARPIEL Kamila 2001 72.5 70.5 224.6
4 TWARDOSZ Anna 2001 72.0 67.0 219.3
5 SZWAB Joanna 1997 70.0 69.0 211.8
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior A; HS 106); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 WĄSEK Paweł 1999 100.5 104.0 260.5
2 CZYŻ Bartosz 1999 95.5 101.5 242.5
3 SKUPIEŃ Damian 1999 96.0 87.5 211.5
4 TWARDOSZ Paweł 1998 86.5 94.0 203.0
5 JARZĄBEK Dawid 1999 84.5 87.5 184.0
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior B; HS 106); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 PILCH Tomasz 2000 99.0 105.0 257.0
2 JUROSZEK Kacper 2001 95.5 102.5 234.0
3 PAWŁOWSKI Szymon 2000 92.5 97.0 224.0
4 KUDZIA Piotr 2000 94.5 93.5 219.0
5 NIEMCZYK Karol 2001 90.0 91.5 205.5
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior C; HS 77); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 JAROSZ Mateusz 2002 73.0 72.5 237.6
2 NIŻNIK Adam 2002 71.5 71.5 234.6
3 HABDAS Jan 2003 71.5 71.5 230.1
4 JOJKO Arkadiusz 2002 67.5 69.5 216.4
5 ZYGMUNTOWICZ Krystian 2002 72.5 73.0 214.1
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior D; HS 77); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 RZADKOSZ Jan 2004 67.0 68.5 215.1
2 WRÓBEL Marcin 2004 66.5 62.0 193.7
3 JONIAK Klemens 2005 61.0 68.0 188.8
4 TROSZOK Wojciech 2004 62.5 60.5 176.1
5 CUDZICH Jan 2004 60.0 59.5 168.4
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior E; HS 44); 07.10.2017
Lp.ZawodnikRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 JARZĄBEK Kacper 2006 41.5 41.0 233.0
2 SZOZDA Wiktor 2006 41.0 39.5 225.1
3 SERWATOWICZ Mikołaj 2006 38.5 40.0 218.2
4 RAFACZ Rafał 2006 39.0 39.0 216.6
5 CIENCIAŁA Tymoteusz 2008 37.5 40.5 214.1
Skrócone wyniki Pucharu Prezesa PZN w Szczyrku (Junior A; HS 106); 07.10.2017
Lp.ZawodniczkaRocznikOdl. 1Odl. 2Nota
1 BEŁTOWSKA Marcelina 2004 39.5 35.5 195.0
2 PRZYBYŁA Wiktoria 2004 37.0 37.5 194.4
3 TAJNER Sara 2006 36.0 37.0 193.1
4 RAPACZ Zuzanna 2006 33.5 33.0 159.3
5 BEŁTOWSKA Pola 2006 31.5 32.0 151.7


Dominik Formela, Źródło: PZN
oglądalność: (6786) ilość komentarzy: (28)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Najnowsze Tweety:
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Wisła HS134
21.07.2018
godz. 17:30
Sobota, godz. 17:45
Sobota, godz. 17:25
Sobota, godz. 16:35
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska1443
2.FREITAG RichardNiemcy1070
3.TANDE Daniel AndreNorwegia985
4.KRAFT StefanAustria881
5.JOHANSSON RobertNorwegia840
9.KUBACKI DawidPolska633
13.HULA StefanPolska431
16.ŻYŁA PiotrPolska403
21.KOT MaciejPolska261
36.WOLNY JakubPolska73
73.PILCH TomaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rasnov HS97
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.EGLOFF LucaSzwajcaria180
3.SEIDL FabianNiemcy151
4.STEINER MaximilianAustria143
5.SCHIFFNER MarkusAustria135
11.JUROSZEK KacperPolska99
24.BIEGUN KrzysztofPolska39
28.STOSEL KacperPolska29
32.GRUSZKA MateuszPolska24
39.SKUPIEŃ DamianPolska13
50.NIŻNIK AdamPolska6
60.CZYŻ BartoszPolska2
61.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Oslo HS106
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl