Na żywo:
  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    10:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Niedziela, 03 grudnia 2017, 15:31

P¦ w Niżnym Tagile: Daniel Andre Tande wygrywa kwalifikacje

Daniel Andre Tande
Daniel Andre Tande
fot. Tadeusz Mieczyński

Norweg Daniel Andre Tande z wynikiem 134,5 m został zwycięzc± kwalifikacji do niedzielnego konkursu Pucharu ¦wiata w rosyjskim Niżnym Tagile (HS134). Awans do zawodów uzyskał komplet Polaków. Pocz±tek rywalizacji o godzinie 16:00.

W kwalifikacjach Daniel Andre Tande jako jedyny przekroczył granicę 130. metra. Norweg z wynikiem 134 m wyprzedził o 8,8 pkt. Niemca Andreasa Wellingera (127,5 m). Trzecie miejsce zaj±ł Szwajcar Simon Ammann (128,5 m), a tuż za nim znaleĽli się Stefan Kraft (126,5 m), Markus Eisenbichler (127 m) i Andreas Stjernen (128 m).

Pierwsz± dziesi±tkę kwalifikacji uzupełnili Richard Freitag (124,5 m), Stephan Leyhe (122 m), Manuel Fettner (120,5 m) oraz Pius Paschke (123 m).

Do niedzielnego konkursu zakwalifikował się komplet Polaków, choć żaden z Biało-Czerwonych nie znalazł się w czołowej dziesi±tce serii. Dwunasty był Kamil Stoch (121,5 m), trzynasty Dawid Kubacki (122,5 m), piętnasty Stefan Hula (125 m), osiemnasty Maciej Kot (118 m), trzydziesty czwarty Jakub Wolny (113 m), a trzydziesty siódmy - Piotr Żyła (109 m).

Kwalifikacje rozegrano z 4. belki startowej przy zmiennym i loteryjnym wietrze.

Pocz±tek konkursu o godzinie 16:00 czasu polskiego. Transmisja w TVP1 i Eurosport 1.

Wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić za po¶rednictwem relacji LIVE FIS >>

lub relacji Berkutschi >>

Wyniki kwalifikacji P¦ w Niżnym Tagile (HS134); 03.12.2017
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
1 Q 69 TANDE Daniel Andre 134.5 4 87.0 57.0 -13.8 129.3
2 Q 67 WELLINGER Andreas 127.5 4 87.1 55.5 -8.5 120.5
3 Q 49 AMMANN Simon 128.5 4 86.3 51.0 -6.0 120.3
4 Q 66 KRAFT Stefan 126.5 4 86.6 54.5 -8.3 117.9
5 Q 61 EISENBICHLER Markus 127.0 4 86.9 54.5 -12.8 114.3
6 Q 48 STJERNEN Andreas 128.0 4 87.4 54.0 -14.4 114.0
7 Q 70 FREITAG Richard 124.5 4 86.7 53.0 -7.6 113.5
8 Q 57 LEYHE Stephan 122.0 4 87.1 52.5 -2.7 113.4
9 Q 60 FETTNER Manuel 120.5 4 86.6 53.0 -1.7 112.2
10 Q 56 PASCHKE Pius 123.0 4 86.7 53.5 -7.4 111.5
11 Q 46 AIGNER Clemens 122.0 4 86.5 53.0 -6.7 109.9
12 Q 64 STOCH Kamil 121.5 4 86.2 52.5 -5.4 109.8
13 Q 62 KUBACKI Dawid 122.5 4 86.8 53.5 -9.7 108.3
14 Q 43 FANNEMEL Anders 121.0 4 86.4 52.0 -6.0 107.8
15 Q 55 HULA Stefan 125.0 4 86.8 54.0 -15.7 107.3
15 Q 45 HAYBOECK Michael 122.0 4 87.0 51.5 -7.8 107.3
17 Q 36 STURSA Vojtech 123.0 4 86.4 51.0 -10.3 106.1
18 Q 51 KOT Maciej 118.0 4 87.0 50.5 -2.1 104.8
19 Q 54 SEMENIC Anze 118.5 4 86.7 51.5 -4.4 104.4
20 Q 59 GEIGER Karl 117.5 4 87.3 51.0 -2.2 104.3
21 Q 52 PREVC Peter 119.0 4 87.0 53.0 -7.6 103.6
22 Q 53 HUBER Daniel 122.0 4 86.2 46.5 -7.1 103.0
23 Q 41 BARTOL Tilen 117.5 4 86.8 51.5 -5.8 101.2
24 Q 65 DAMJAN Jernej 118.5 4 86.4 52.5 -9.4 100.4
25 Q 38 AALTO Antti 118.5 4 86.9 51.0 -8.5 99.8
26 Q 68 FORFANG Johann Andre 116.5 4 86.7 51.0 -6.2 98.5
27 Q 40 RHOADS William 116.5 4 86.2 48.5 -4.3 97.9
28 Q 37 POPPINGER Manuel 120.5 4 86.3 51.5 -15.1 97.3
28 Q 23 DESCOMBES SEVOIE Vincent 113.5 4 86.6 51.0 -2.0 97.3
30 Q 58 JOHANSSON Robert 113.5 4 86.8 50.0 -3.3 95.0
31 Q 47 ZAJC Timi 117.0 4 86.5 51.0 -11.0 94.6
32 Q 10 HLAVA Lukas 115.0 4 86.3 50.5 -7.7 93.8
33 Q 9 ALAMOMMO Andreas 112.0 4 86.5 50.0 -2.5 93.1
34 Q 35 WOLNY Jakub 113.0 4 86.5 51.0 -6.2 92.2
35 Q 50 DESCHWANDEN Gregor 116.0 4 86.4 51.0 -12.0 91.8
36 Q 31 INSAM Alex 113.0 4 86.6 51.0 -8.5 89.9
37 Q 63 ZYLA Piotr 109.0 4 86.3 48.0 1.4 89.6
37 Q 27 KLIMOV Evgeniy 113.0 4 86.6 50.5 -8.3 89.6
39 Q 22 SATO Yukiya 116.0 4 86.3 48.0 -12.0 88.8
40 Q 44 GRANERUD Halvor Egner 114.0 4 87.0 51.0 -11.5 88.7
41 Q 4 VASSILIEV Dimitry 110.5 4 86.7 50.5 -5.4 88.0
42 Q 25 PEIER Killian 110.0 4 86.4 50.0 -4.7 87.3
43 Q 11 NOUSIAINEN Eetu 116.5 4 86.9 46.5 -13.1 87.1
44 Q 6 ZOGRAFSKI Vladimir 110.0 4 85.4 49.5 -4.6 86.9
45 Q 42 KORNILOV Denis 111.5 4 86.5 49.5 -7.6 86.6
45 Q 14 KRANJEC Robert 111.0 4 86.1 47.5 -4.7 86.6
47 Q 29 BRESADOLA Davide 108.5 4 86.6 49.5 -2.9 85.9
48 Q 20 NAKAMURA Naoki 110.0 4 86.2 47.5 -4.6 84.9
49 Q 21 SCHIFFNER Markus 109.5 4 86.7 49.5 -6.5 84.1
50 Q 28 POLASEK Viktor 110.0 4 86.1 48.0 -6.4 83.6
51 33 SAKUYAMA Kento 110.0 4 86.3 48.0 -6.6 83.4
52 39 SIEGEL David 108.0 4 86.8 49.5 -4.9 83.0
53 26 GLASDER Michael 107.5 4 86.4 49.0 -5.8 80.7
54 2 HAZETDINOV Ilmir 107.0 4 86.9 49.0 -5.8 79.8
55 16 VANCURA Tomas 108.0 4 86.5 49.5 -10.1 77.8
56 30 HARADA Yumu 105.0 4 86.3 47.5 -4.6 75.9
57 18 COLLOREDO Sebastian 101.0 4 86.4 48.0 1.6 75.4
58 32 LANISEK Anze 103.0 4 86.4 48.0 -2.2 75.2
59 17 BICKNER Kevin 105.5 4 86.1 46.0 -7.5 72.4
60 12 NAZAROV Mikhail 105.0 4 86.3 46.5 -8.0 71.5
61 7 TROFIMOV Roman Sergeevich 101.0 4 86.1 46.5 -1.4 70.9
62 15 ITO Masamitsu 95.0 4 86.1 47.5 4.3 66.8
63 3 BAZHENOV Aleksandr 99.0 4 86.0 46.5 -3.0 65.7
64 34 SCHULER Andreas 101.0 4 86.3 48.0 -8.7 65.1
65 24 MUMINOV Sabirzhan 98.5 4 86.8 46.5 -3.8 64.0
66 8 BOYD-CLOWES Mackenzie 96.0 4 86.3 47.0 -3.0 60.8
67 1 MAKSIMOCHKIN Mikhail 94.0 4 86.1 48.0 -0.6 60.6
68 5 ROMASHOV Alexey 92.5 4 85.9 46.0 0.8 57.3
69 19 ZHAPAROV Marat 91.0 4 86.0 46.0 -1.5 52.3
70 13 CHOI Seou 88.5 4 85.5 43.5 -1.4 45.4


Adam Bucholz, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (20521) ilo¶ć komentarzy: (146)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl