¦roda, 06 grudnia 2017, 14:52

Lista zgłoszeń P¦ w Titisee-Neustadt

Skocznia w Titisee-Neustadt
Skocznia w Titisee-Neustadt
fot. Tadeusz Mieczyński

Komitet organizacyjny Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt opublikował listę zgłoszeń, które nadeszły ze strony poszczególnych federacji. Do tej pory plany startu na Hochfirstschanze (H142) zgłosiło 17 krajów. Wszystko wskazuje na to, iż w pi±tkowych kwalifikacjach zobaczymy niespełna 70 skoczków narciarskich. Dodatkowo, Niemcy ogłosili również listę przedskoczków, na której znalazł się m.in. Rok Urbanc, o którego "drugiej karierze" pisali¶my >>>TUTAJ<<<.

Program P¦ w Titisee-Neustadt (HS142):

Czwartek, 07.12.2017

19:00 - Odprawa techniczna

Pi±tek, 08.12.2017

9:30 - Oficjalny trening

12:00 - Kwalifikacje

Sobota, 09.12.2017

15:00 - Seria próbna

16:00 - Pierwsza seria konkursu drużynowego

Niedziela, 10.12.2017

14:30 - Seria próbna

15:30 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego

Lista zgłoszeń P¦ w Titisee-Neustadt (HS142); stan na 06.12.2017
Lp.ZawodnikKraj
1 AIGNER Clemens AUT
2 HUBER Daniel AUT
3 FETTNER Manuel AUT
4 KRAFT Stefan AUT
5 POPPINGER Manuel AUT
6 SCHLIERENZAUER Gregor AUT
7 ZOGRAFSKI Władimir BUL
8 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN
9 HLAVA Lukas CZE
10 KOUDELKA Roman CZE
11 STURSA Vojtech CZE
12 VANCURA Tomas CZE
13 AIGRO Artti EST
14 NOMME Martti EST
15 AALTO Antti FIN
16 AHONEN Janne FIN
17 ALAMOMMO Andreas FIN
18 NOUSIAINEN Eetu FIN
19 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA
20 EISENBICHLER Markus GER
21 FREITAG Richard GER
22 GEIGER Karl GER
23 LEYHE Stephan GER
24 PASCHKE Pius GER
25 SCHMID Constantin GER
26 WELLINGER Andreas GER
27 BRESADOLA Davide ITA
28 COLLOREDO Sebastian ITA
29 DELLASEGA Roberto ITA
30 INSAM Alex ITA
31 ITO Daiki JPN
32 KASAI Noriaki JPN
33 KOBAYASHI Junshiro JPN
34 KOBAYASHI Ryoyu JPN
35 TAKEUCHI Taku JPN
36 KOROLEW Aleksiej KAZ
37 ŻAPAROW Marat KAZ
38 HULA Stefan POL
39 KOT Maciej POL
40 KUBACKI Dawid POL
41 STOCH Kamil POL
42 WOLNY Jakub POL
43 ŻYŁA Piotr POL
44 FANNEMEL Anders NOR
45 FORFANG Johann Andre NOR
46 GRANERUD Halvor Egner NOR
47 JOHANSSON Robert NOR
48 STJERNEN Andreas NOR
49 TANDE Daniel Andre NOR
50 KLIMOW Jewgienij RUS
51 KORNIŁOW Denis RUS
52 NAZAROW Michaił RUS
53 ROMASZOW Aleksiej RUS
54 WASILJEW Dmitrij RUS
55 BARTOL Tilen SLO
56 DAMJAN Jernej SLO
57 KRANJEC Robert SLO
58 LANISEK Anze SLO
59 PREVC Peter SLO
60 SEMENIC Anze SLO
61 ZAJC Timi SLO
62 AMMANN Simon SUI
63 DESCHWANDEN Gregor SUI
64 PEIER Killian SUI
65 SCHULER Andreas SUI
66 BICKNER Kevin USA
67 GLASDER Michael USA
68 RHOADS William USA

Przedskoczkowie P¦ w Titisee-Neustadt (HS142)
Lp.ZawodnikKraj
1 BOEHME Oliver GER
2 HACKL Heiko GER
3 HAHN Dominik GER
4 HLEBANJA Ales SLO
5 HORST Florian GER
6 KLEMM Thomas GER
7 KOEHLER Michael GER
8 LIKA Matej SLO
9 NAGILLER Martin AUT
10 PLESTENJAK Lukas SLO
11 RUS Jaka SLO
12 URBANC Rok SLO


Dominik Formela, ¬ródło: http://weltcupskispringen.de/
ogl±dalno¶ć: (9790) ilo¶ć komentarzy: (35)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Najnowsze Tweety:
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Wisła HS134
21.07.2018
godz. 17:30
Sobota, godz. 17:45
Sobota, godz. 17:25
Sobota, godz. 16:35
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska1443
2.FREITAG RichardNiemcy1070
3.TANDE Daniel AndreNorwegia985
4.KRAFT StefanAustria881
5.JOHANSSON RobertNorwegia840
9.KUBACKI DawidPolska633
13.HULA StefanPolska431
16.ŻYŁA PiotrPolska403
21.KOT MaciejPolska261
36.WOLNY JakubPolska73
73.PILCH TomaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rasnov HS97
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.EGLOFF LucaSzwajcaria180
3.SEIDL FabianNiemcy151
4.STEINER MaximilianAustria143
5.SCHIFFNER MarkusAustria135
11.JUROSZEK KacperPolska99
24.BIEGUN KrzysztofPolska39
28.STOSEL KacperPolska29
32.GRUSZKA MateuszPolska24
39.SKUPIEŃ DamianPolska13
50.NIŻNIK AdamPolska6
60.CZYŻ BartoszPolska2
61.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Oslo HS106
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl