Poniedziałek, 17 maja 2004, 13:54

Łukasz Kruczek asystentem Heinza Kuttina

Trenerzy
Trenerzy
Podczas posiedzenia Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Narciarskiego ustalono oficjalnie składy kadr szkoleniowych na sezon 2004/2005. W poszczególnych grupach nie nastąpiły żadne zmiany od wstępnie ustalonych pod koniec kwietnia. Wiemy natomiast, że asystentem trenera Heinza Kuttina został Łukasz Kruczek a Zbigniew Klimowski będzie pomagał Stefanowi Horngacherowi...

Łukasz Kruczek pozostanie nadal asystentem austriackiego szkoleniowca Heinza Kuttina, obaj będą prowadzić od przyszłego sezonu kadrę A polskich skoczków. Wcześniej pojawiały się głosy, że Kruczek będzie pomagał nowemu trenerwoi kadry B - Stefana Horngachera. Duet trenerski Heinz Kuttin - Łukasz Kruczek pracuje ze sobą od roku, wcześniej prowadzili razem kadrę B, a efektem ich pracy był złoty medal Mateusza Rutkowskiego podczas Mistrzostw Świata Juniorów w norweskim Strynie, oraz srebrny medal w drużynie.

Z kolei asystentem nowego szkoleniowca kadry B, Stefana Horngachera, został Zbigniew Klimowski, który w poprzednim sezonie był trenerem kadry C. W jego miejsce natomiast powołany został Piotr Fijas, do niedawna asystent Apoloniusza Tajnera.

Przypomnijmy na koniec składy poszczególnych grup szkoleniowych w sezonie 2004/2005, jednak nie różnią się one od wcześniej przez nas podawanych:

Kadra "A" - Turyn 2006

Adam Małysz - KS Wisła Ustronianka,
Marcin Bachleda - AZS AWF Katowice,
Wojciech Skupień - WKS Zakopane,
Mateusz Rutkowski - TS Wisła Zakopane,
Wojciech Tajner - KS Wisła Ustronianka,
Stefan Hula - LKS Sokół Szczyrk.

Trenerzy: Heinz Kuttin - trener główny, Łukasz Kruczek - asystent trenera.

Kadra "B"

Kamil Stoch - LKS Poroniec Poronin,
Dawid Kowal - Start Krokiew Zakopane,
Sebastian Toczek - Start Krokiew Zakopane,
Paweł Urbański - Start Krokiew Zakopane,
Tomisław Tajner - AZS AWF Katowice,
Tomasz Pochwała - AZS AWF Katowice,
Krystian Długopolski - AZS AWF Katowice,
Robert Mateja - WKS Zakopane.

Trenerzy: Stefan Horngacher - trener główny, Zbigniew Klimowski - asystent trenera

Kadra "C"

Rafał Śliż - KS Wisła Ustronianka,
Grzegorz Sobczyk - WKS Zakopane,
Wojciech Topór - Start Krokiew Zakopane,
Wojciech Pawlusiak - LKS Sokół Szczyrk,
Krzysztof Styrczula - Start Krokiew Zakopane,
Przemysław Wyrwa - KS Wisła Ustronianka,
Mateusz Wantulok - KS Wisła Ustronianka,
Jan Ciapała - TS Wisła Zakopane,
Piotr Żyła - KS Wisła Ustronianka

Trenerzy: Piotr Fijas - trener główny.


Przeczytaj wczesniejsze wiadomości na temat składu poszczególnych grup szkoleniowych:
Skład kadry A
Skład kadry B i C


witeck, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4770) ilość komentarzy: (9)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl