Niedziela, 28 stycznia 2018, 13:24

PŚ Pań w Ljubnie: Althaus wygrywa kwalifikacje

Katharina Althaus
Katharina Althaus
fot. Tadeusz Mieczyński

Katharina Althaus okazała się najlepsza w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu Pucharu Świata pań w Ljubnie (HS94). Reprezentantka Niemiec wygrała po skoku na odległość 90,5 m. Początek zawodów o 14:00.

W serii kwalifikacyjnej najlepiej spisała się Katharina Althaus. Reprezentantka Niemiec poszybowała na odległość 90,5 m i wyprzedziła o 9,5 punktu Sarę Takanashi (85,5 m). Trzecie miejsce zajęła liderka PŚ, Maren Lundby (85 m), a tuż za nią uplasowały się Carina Vogt (84 m), Yuki Ito (82,5 m) i Emę Klinec (83,5 m).

W czołowej dziesiątce kwalifikacji znalazły się również Nika Kriznar (85 m), Juliane Seyfarth (82 m), Daniela Iraschko-Stolz (82,5 m) oraz Chiara Hoelzl (82,5 m).

Kwalifikacje przeprowadzono z 15. i 16. belki startowej.

Początek pierwszej serii zawodów o 14:00.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki kwalifikacji PŚ Pań w Ljubnie (HS94); 28.01.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
1 Q 48 ALTHAUS Katharina 90.5 16 84.8 55.5 9.6 131.8
2 Q 47 TAKANASHI Sara 85.5 16 83.9 55.0 10.6 122.3
3 Q 49 LUNDBY Maren 85.0 16 84.3 52.5 10.2 118.4
4 Q 43 VOGT Carina 84.0 16 84.7 54.0 9.0 116.7
5 Q 46 ITO Yuki 82.5 16 84.0 52.5 10.2 113.4
6 Q 40 KLINEC Ema 83.5 16 84.4 52.5 7.9 113.1
7 Q 41 KRIZNAR Nika 85.0 16 84.2 49.5 6.9 112.1
8 Q 39 SEYFARTH Juliane 82.0 16 84.1 52.5 8.1 110.3
9 Q 25 IRASCHKO-STOLZ Daniela 82.5 16 84.1 49.0 10.2 109.9
10 Q 44 HOELZL Chiara 82.5 16 83.9 50.5 8.2 109.4
11 Q 45 AVVAKUMOVA Irina 82.5 16 84.4 49.5 9.1 109.3
12 Q 35 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 83.0 16 84.1 51.5 4.8 108.0
13 Q 33 ROGELJ Spela 81.5 16 84.1 52.0 6.4 107.1
14 Q 17 BARANTCEVA Aleksandra 78.5 15 83.8 50.5 7.7 105.2
15 Q 31 MALSINER Manuela 81.0 16 84.4 48.0 8.9 104.6
16 Q 42 BOGATAJ Ursa 81.0 16 84.0 48.0 8.7 104.4
17 Q 28 LEMARE Lea 78.0 16 84.7 50.0 11.8 103.5
18 Q 37 IWABUCHI Kaori 81.5 16 83.9 48.0 5.4 102.1
18 Q 30 STROEM Anna Odine 78.0 16 84.6 50.5 9.9 102.1
20 Q 21 GOERLICH Luisa 76.5 15 83.8 49.5 9.4 101.9
21 Q 34 MALSINER Lara 81.0 16 84.5 48.0 5.0 100.7
22 Q 29 OPSETH Silje 76.5 16 84.5 49.0 10.3 98.0
23 Q 18 LI Xueyao 77.5 15 83.4 46.5 6.4 97.9
24 Q 38 SETO Yuka 78.5 16 84.3 49.0 6.0 97.7
25 Q 36 STRAUB Ramona 79.0 16 84.1 48.5 5.4 97.6
26 Q 27 TIKHONOVA Sofia 76.5 16 84.7 48.5 10.3 97.5
27 Q 32 ERNST Gianina 77.0 16 84.2 49.5 8.0 97.2
28 Q 16 KABLUKOVA Ksenia 75.0 15 83.6 49.0 8.0 97.0
29 Q 26 KYKKAENEN Julia 75.5 16 83.7 49.5 10.3 96.5
30 Q 20 VTIC Maja 74.5 15 83.5 49.0 8.4 96.4
31 Q 11 PINKELNIG Eva 78.0 15 83.3 48.5 1.8 96.3
32 Q 23 RUNGGALDIER Elena 75.5 16 84.3 49.5 9.3 95.5
33 Q 19 KUSTOVA Alexandra 75.0 15 84.1 47.0 6.9 93.9
34 Q 24 BARANNIKOVA Anastasiya 74.5 16 84.0 47.5 10.4 92.6
35 Q 4 POZUN Katja 74.5 15 83.4 48.5 3.7 91.2
36 Q 5 KOMAR Katra 75.0 15 82.8 48.0 2.7 90.7
37 Q 12 FORSSTROEM Susanna 74.0 15 83.4 48.0 3.6 89.6
38 Q 8 SANKEY Logan 71.0 15 83.1 48.0 5.7 85.7
39 Q 14 TERVAHARTIALA Julia 72.0 15 83.6 46.5 5.1 85.6
40 Q 7 SDERZHIKOVA Valentina 72.0 15 83.6 45.5 5.7 85.2
41 3 URBANIJA COZ Kaja 70.5 15 83.2 47.0 1.7 79.7
42 9 VOROS Virag 69.5 15 83.9 45.0 2.6 76.6
43 10 MACUGA Samantha 68.5 15 82.8 46.0 1.8 74.8
44 2 MAZI Pia 64.5 15 83.5 46.5 4.5 70.0
45 1 MARKUTA Katja 63.0 15 83.4 45.0 4.2 65.2
46 13 HOFFMANN Anna 59.5 15 83.4 45.0 6.4 60.4
6 BELSHAW Annika DSQ
15 BRECL Jerneja DSQ
22 CLAIR Julia DSQ


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (1116) ilość komentarzy: (1)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl