Wtorek, 30 stycznia 2018, 19:52

M¦J w Kanderstegu: Lindvik najlepszy na treningu

Marius Lindvik
Marius Lindvik
fot. Tadeusz Mieczyński

Marius Lindvik wygrał obie serie treningowe poprzedzaj±ce czwartkowe zawody o tytuł mistrza ¶wiata juniorów 2018. Najlepszym z Polaków obiekcie HS106 w Kanderstegu był Tomasz Pilch.

I seria:

Norweg, który był objawieniem Pucharu ¦wiata w Zakopanem, uzyskał 102,5 metra. Skład czołowej trójki uzupełnili zawodnicy, którzy również punktowali na Wielkiej Krokwi. Drug± notę uzyskał Constantin Schmid, a trzeci± Tomasz Pilch. Niemiec i Polak skoczyli po 100,5 metra.

Na miejscach 4-5 znaleĽli się Austriacy - Clemens Leitner (100 metrów) oraz Jan Hoerl (99,5 metra), a szósty finiszował Thomas Aasen Markeng z Norwegii (99 metrów).

Bartosz Czyż (96 metrów) i Kacper Juroszek (92,5 metra) zajęli kolejno 17. i 22. miejsce, a Paweł W±sek (85,5 metra) oraz Damian Skupień (83,5 metra) otworzyli pi±t± dziesi±tkę.

II seria:

19-letni Norweg najdłuższym lotem popisał się także w rundzie drugiej. W stosunku do pierwszej próby na Loetschberg-Schanze poprawił się o metr, rozpoczynaj±c j± również z 12. belki startowej. Druga nota przypadła Justinowi Lisso z Niemiec (100,5 metra), a trzeci rezultat osi±gn±ł Zak Mogel ze Słowenii (103,5 metra).

Pilch doleciał do 99. metra, co tym razem dało mu 8. miejscu. Czyż (96 metrów) i W±sek (94,5 metra), którzy w niedzielę zadebiutowali w Pucharze ¦wiata, zajęli kolejno 14. i 16. pozycję, natomiast Juroszek (88 metrów) i Skupień (84 metry) wywalczyli odpowiednio 36. i 45. lokatę.

Kliknij, aby zobaczyć protokół FIS z wynikami oficjalnego treningu >>>

Kolejne skoki treningowe mężczyzn zaplanowano na ¶rodę na godzinę 19:00. Listę startow± znajdziecie >>>TUTAJ<<<, a wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić >>>TUTAJ<<<.

Wyniki I treningu M¦J w Kanderstegu (HS106); 30.01.2018
lp.nrzawodnikkrajodl.nota
1 46 LINDVIK, Marius 102.5 82.9
2 30 SCHMID, Constantin 100.5 77.4
3 52 PILCH , Tomasz 100.5 75.6
4 6 LEITNER, Clemens 100.0 74.8
5 5 HOERL, Jan 99.5 74.5
6 47 MARKENG, Thomas Aasen 99.0 74.4
7 28 RAIMUND, Philipp 98.0 74.1
8 64 MOGEL, Zak 98.5 73.3
8 66 PAVLOVCIC, Bor 99.0 73.3
10 49 VILLUMSTAD, Fredrik 98.0 70.7
11 65 OSTERC, Aljaz 97.0 70.4
12 26 LEAROYD, Jonathan 96.5 70.3
13 67 PREVC, Domen 96.5 68.8
14 7 LIENHER, Maximilian 96.0 68.3
15 8 SCHWANN, Mika 97.0 67.5
15 31 WEIGEL, Cedrik 95.0 67.5
17 50 CZYZ, Bartosz 96.0 67.3
18 48 OEDEGAARD, Jesper 94.5 64.8
19 9 WIENERROITHER, Julian 95.5 63.5
20 18 ALAMOMMO, Andreas 94.0 62.8
21 63 KUS, Jan 92.0 60.7
22 1 HAUSWIRTH, Sandro 93.5 60.3
22 51 JUROSZEK, Kacper 92.5 60.3
24 29 ROTH, Luca 89.5 57.1
25 41 YAMAKAWA, Taro 90.0 56.9
26 27 LISSO, Justin 89.0 56.7
27 16 MALTSEV, Kevin 92.0 55.5
28 59 KOTIK, Kiril 90.0 55.3
29 45 JACOBSEN, Espen 88.0 55.2
30 11 HOLIK, Frantisek 91.5 54.9
31 39 KURITA, Riki 88.5 54.6
31 15 AIGRO, Artti 90.5 54.6
33 43 TKACHENKO, Sergey 88.5 51.7
33 20 KYTOESAHO, Niko 88.0 51.7
35 4 PETER, Dominik 87.5 50.8
36 37 ITO, Masamitsu 86.0 50.6
37 21 LOEYTAEINEN, Niko 88.0 50.2
38 60 MARCHUKOV, Aleksandr 87.0 48.6
39 19 HEIKKINEN, Kalle 87.5 48.2
40 24 CONTAMINE, Mathis 86.0 47.5
41 54 WASEK, Pawel 85.5 46.3
42 53 SKUPIEN, Damian 83.5 42.8
43 38 IWASA, Yuken 82.0 42.2
44 62 SERGEEV, Maksim 80.5 38.5
45 22 VETELAEINEN, Jonne 81.0 36.7
46 17 PAPPEL, Taavi 80.0 33.6
47 40 NIKAIDO, Ren 77.0 30.8
48 57 MITROFAN, Nicolae Sorin 77.0 29.2
49 68 BEDIR, Muhammed Ali 76.0 28.1
50 34 CECON, Francesco 76.0 27.6
51 74 LARSON, Casey 76.0 27.4
52 23 BATBY, Alessandro 75.5 26.4
53 2 KINDLIMANN, Lars 75.0 24.2
54 3 LACROIX, Olan 75.0 23.9
55 42 DEVYATKIN, Nikita 73.5 23.8
56 35 GALIANI, Mattia 71.5 21.2
57 61 PURTOV, Mikhail 72.5 20.3
58 14 SELCER, Radek 72.0 17.1
59 13 RYDL, Radek 70.5 13.0
60 32 MOLNAR, Florian 67.0 10.0
61 25 FOUBERT, Valentin 67.5 9.8
62 56 FARKAS, Hunor 66.5 8.9
63 55 CACINA, Daniel Andrei 66.0 7.1
64 33 BRESADOLA, Giovanni 64.5 6.5
65 12 HOLUB, Benedikt 65.5 3.7
66 70 VASKUL, Andrii 63.0 2.1
67 36 ZAMBELLI, Gabriele 62.0 1.8
68 44 ZYRYANOV, Sergey 60.0 -2.2
69 69 GUNGEN, Muhammed Munir 60.5 -2.8
70 58 SPULBER, Mihnea Alexandru 60.5 -4.3
71 73 GIBSON, Hunter 58.5 -5.2
72 75 URLAUB, Andrew 58.5 -6.1
73 72 DEAN, Decker 58.0 -6.4
74 71 ZELENCHUK, Ivan 57.5 -8.8
75 10 DOLEZEL, Dusan 57.5 -12.7
Wyniki II treningu M¦J w Kanderstegu (HS106); 30.01.2018
lp.nrzawodnikkrajodl.nota
1 46 LINDVIK, Marius 103.5 79.0
2 27 LISSO, Justin 100.5 77.4
3 64 MOGEL, Zak 103.5 77.1
4 30 SCHMID, Constantin 97.5 72.7
5 5 HOERL, Jan 99.0 72.4
6 6 LEITNER, Clemens 99.0 71.3
7 8 SCHWANN, Mika 99.5 70.7
8 52 PILCH , Tomasz 99.0 70.4
9 66 PAVLOVCIC, Bor 99.5 68.6
10 28 RAIMUND, Philipp 94.5 66.3
11 49 VILLUMSTAD, Fredrik 97.0 65.4
12 15 AIGRO, Artti 96.0 64.7
13 7 LIENHER, Maximilian 95.0 63.6
14 50 CZYZ, Bartosz 96.0 63.1
15 47 MARKENG, Thomas Aasen 95.5 62.6
16 54 WASEK, Pawel 94.5 61.4
17 31 WEIGEL, Cedrik 91.0 60.6
18 65 OSTERC, Aljaz 95.5 60.5
19 26 LEAROYD, Jonathan 92.0 60.0
20 48 OEDEGAARD, Jesper 93.5 59.8
21 1 HAUSWIRTH, Sandro 93.0 59.4
22 62 SERGEEV, Maksim 94.0 58.0
22 74 LARSON, Casey 92.0 58.0
24 39 KURITA, Riki 90.5 56.6
25 29 ROTH, Luca 89.5 56.0
26 19 HEIKKINEN, Kalle 89.5 55.4
26 21 LOEYTAEINEN, Niko 89.0 55.4
28 18 ALAMOMMO, Andreas 90.0 55.2
29 63 KUS, Jan 92.0 54.6
30 9 WIENERROITHER, Julian 91.5 53.7
31 59 KOTIK, Kiril 92.0 52.9
32 67 PREVC, Domen 90.5 52.5
33 24 CONTAMINE, Mathis 87.0 49.2
34 16 MALTSEV, Kevin 87.5 49.0
35 40 NIKAIDO, Ren 86.5 48.5
36 51 JUROSZEK, Kacper 88.0 47.7
37 61 PURTOV, Mikhail 88.0 45.4
38 38 IWASA, Yuken 83.5 43.9
39 4 PETER, Dominik 84.5 43.3
40 41 YAMAKAWA, Taro 83.0 42.3
40 43 TKACHENKO, Sergey 84.0 42.3
42 60 MARCHUKOV, Aleksandr 86.0 40.8
43 11 HOLIK, Frantisek 83.5 39.0
44 33 BRESADOLA, Giovanni 80.0 38.8
45 53 SKUPIEN, Damian 84.0 38.6
46 20 KYTOESAHO, Niko 81.0 38.4
46 22 VETELAEINEN, Jonne 81.0 38.4
48 37 ITO, Masamitsu 81.5 37.1
49 23 BATBY, Alessandro 80.5 36.5
50 3 LACROIX, Olan 80.5 35.8
51 57 MITROFAN, Nicolae Sorin 83.0 35.1
52 36 ZAMBELLI, Gabriele 80.5 34.6
52 45 JACOBSEN, Espen 80.5 34.6
54 17 PAPPEL, Taavi 79.5 33.9
55 55 CACINA, Daniel Andrei 79.5 31.5
56 10 DOLEZEL, Dusan 79.5 30.5
57 56 FARKAS, Hunor 78.5 27.8
58 34 CECON, Francesco 75.0 27.7
59 68 BEDIR, Muhammed Ali 79.0 27.6
60 14 SELCER, Radek 77.0 27.2
61 2 KINDLIMANN, Lars 76.0 24.3
62 42 DEVYATKIN, Nikita 70.0 15.6
63 58 SPULBER, Mihnea Alexandru 73.0 14.1
64 12 HOLUB, Benedikt 71.0 13.6
65 25 FOUBERT, Valentin 68.5 12.8
65 70 VASKUL, Andrii 70.0 12.8
67 35 GALIANI, Mattia 65.5 9.1
68 32 MOLNAR, Florian 65.5 8.1
69 13 RYDL, Radek 67.0 5.0
70 75 URLAUB, Andrew 65.5 3.5
71 73 GIBSON, Hunter 64.5 0.4
72 44 ZYRYANOV, Sergey 62.0 -2.5
73 72 DEAN, Decker 61.0 -4.3
74 69 GUNGEN, Muhammed Munir 62.5 -5.1
75 71 ZELENCHUK, Ivan 58.0 -11.7


Dominik Formela, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (22018) ilo¶ć komentarzy: (113)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl