Niedziela, 11 lutego 2018, 18:40

PK w Iron Mountain: Seria próbna dla Aschenwalda, Zniszczoł siódmy

Philipp Aschenwald
Philipp Aschenwald
fot. Tadeusz Mieczyński

Philipp Aschenwald był najlepszym zawodnikiem serii próbnej przed niedzielnym konkursem Pucharu Kontynentalnego. Reprezentant Austrii uzyskał odległość 135,5 m. Siódmy był Aleksander Zniszczoł (125 m).

W serii próbnej najdalej poszybował Philipp Aschenwald (135,5 m), który dzięki temu wyprzedził Mariusa Lindvika (131,5 m) oraz Andreasa Wanka (126 m). Czwarty był Robert Kranjec (125,5 m), a piąty - Manuel Poppinger (123 m) ex aequo z Davidem Siegelem (128 m).

Aleksander Zniszczoł z wynikiem 125 m był siódmy, przed Florianem Altenburgerem (124 m), Andrazem Pograjcem (123,5 m) oraz Joakimem Aune (124 m).

Trzynaste miejsce zajął Jakub Wolny (122 m), osiemnaste Przemysław Kantyka (120,5 m), zaś dwudzieste trzecie - Klemens Murańka (118 m).

Początek pierwszej rundy konkursowej o 19:00 czasu polskiego.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki serii próbnej PK w Iron Mountain (HS133); 11.02.2018
lp.nrzawodnikkrajodl.nota
1 36 ASCHENWALD, Philipp 135.5 82.3
2 41 LINDVIK, Marius 131.5 73.9
3 40 WANK, Andreas 126.0 68.4
4 32 KRANJEC, Robert 125.5 67.7
5 12 POPPINGER, Manuel 123.0 67.4
5 38 SIEGEL, David 128.0 67.4
7 28 ZNISZCZOL, Aleksander 125.0 65.5
8 29 ALTENBURGER, Florian 124.0 64.6
8 19 POGRAJC, Andraz 123.5 64.6
10 11 AUNE, Joakim 124.0 64.3
11 37 LANISEK, Anze 121.5 62.6
12 23 PASCHKE, Pius 122.5 62.3
13 17 WOLNY, Jakub 122.0 61.9
14 39 DEZMAN, Nejc 122.5 61.4
15 30 RINGEN, Sondre 120.5 59.9
16 24 HUBER, Stefan 121.0 59.5
17 35 HAUER, Joachim 121.5 56.8
18 21 KANTYKA, Przemyslaw 120.5 54.0
19 34 NAGLIC, Tomaz 118.5 50.0
20 33 PAVLOVCIC, Bor 117.0 49.6
21 20 BAER, Moritz 113.0 47.1
22 18 HOFFMANN, Felix 115.5 47.0
23 16 MURANKA, Klemens 118.0 46.8
24 8 SOUKUP, Matthew 113.5 43.9
25 15 SAKALA, Filip 112.5 41.1
26 25 HAMANN, Martin 113.0 40.4
27 9 STEINER, Maximilian 110.5 38.8
28 14 GRANERUD, Halvor Egner 106.0 38.6
29 13 ROCH DUPLAND, Thomas 105.0 30.2
30 2 VARESCO, Daniele 104.5 29.6
31 4 CONTAMINE, Mathis 103.0 24.9
32 26 PEDERSEN, Robin 100.0 23.9
33 22 ZUPANCIC, Miran 89.5 4.4
34 1 BROWN, A J 82.0 0.0
34 3 LAUCHLAN, Nigel 89.0 0.0
34 5 MATTOON, Nicholas 88.0 0.0
34 7 MAURER, Joshua 87.5 0.0


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (3686) ilość komentarzy: (34)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Najnowsze Tweety:
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oslo HS106
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
07.07.2018
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia580
2.GOERLICH LuisaNiemcy388
3.HARALAMBIE DanielaRumunia382
4.REISCH AgnesNiemcy362
5.FREITAG SelinaNiemcy256
6.KARPIEL KamilaPolska247
7.TWARDOSZ AnnaPolska224
10.RAJDA KingaPolska203
30.PAŁASZ MagdalenaPolska90
47.CIEŚLAR PaulinaPolska61
55.HARSCHE KatarzynaPolska48
101.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl