Niedziela, 11 marca 2018, 09:42

PK w Zakopanem: Seria próbna dla Pavlovcica

Bor Pavlovcic
Bor Pavlovcic
fot. Tadeusz Mieczyński

Bor Pavlovcic ze Słowenii wygrał serię próbą przed niedzielnym konkursem z cyklu Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem. Najlepszym z Polaków był Paweł Wąsek, który otworzył drugą dziesiątkę. Początek zawodów o 10:30.

W serii próbnej Bor Pavlovcic (137,5 m) wyprzedził Austriaków - Manuela Poppingera (133,5 m), Floriana Altenburgera (137 m), Stefana Hubera (133 m) oraz Ulricha Wohlgenannta (135 m).

Na kolejnych pozycjach uplasowali się Tomaz Naglic (131,5 m), Manuel Fettner (133,5 m), Felix Hoffmann (134,5 m), Robert Kranjec (133 m) i Pius Paschke (135,5 m).

W czołowej trzydziestce serii próbnej znalazło się trzech Polaków. Jedenasty był Paweł Wąsek (135,5 m), dwudziesty czwarty Klemens Murańka (127 m), natomiast dwudziesty szósty - Bartosz Czyż (130,5 m).

Początek konkursu wyznaczono na godzinę 10:30.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki serii próbnej PK w Zakopanem (HS140); 11.03.2018
lp.nrzawodnikkrajodl.nota
1 64 PAVLOVCIC, Bor 137.5 78.6
2 59 POPPINGER, Manuel 133.5 77.8
3 61 ALTENBURGER, Florian 137.0 75.9
4 60 HUBER, Stefan 133.0 74.7
5 63 WOHLGENANNT, Ulrich 135.0 71.5
6 65 NAGLIC, Tomaz 131.5 71.0
7 43 FETTNER, Manuel 133.5 70.1
8 54 HOFFMANN, Felix 134.5 68.4
9 62 KRANJEC, Robert 133.0 68.0
10 58 PASCHKE, Pius 125.5 67.5
11 50 WASEK, Pawel 135.5 66.6
12 36 TKACHENKO, Sergey 131.5 65.1
13 46 EGLOFF, Luca 133.0 63.8
14 37 RAIMUND, Philipp 130.0 63.4
15 33 CECON, Federico 132.5 61.8
16 53 BAER, Moritz 131.0 60.8
17 19 NOUSIAINEN, Eetu 127.0 59.7
18 31 WESTERHEIM, Oscar P 132.0 59.5
19 34 JUSTIN, Rok 129.5 58.1
20 35 BJERKEENGEN, Fredrik 127.5 56.8
21 55 POLASEK, Viktor 127.0 56.7
22 45 SAKALA, Filip 128.0 56.4
23 48 POGRAJC, Andraz 129.0 56.3
24 44 MURANKA, Klemens 127.0 55.0
25 30 VILLUMSTAD, Fredrik 130.5 54.6
26 29 CZYZ, Bartosz 130.5 53.7
27 26 BAZHENOV, Aleksandr 127.0 52.7
28 47 SCHIFFNER, Markus 127.0 52.3
29 27 OEDEGAARD, Jesper 126.5 52.2
30 28 LOYTAINEN, Niko 128.0 51.5
31 41 SOUKUP, Matthew 123.0 51.3
32 57 HAMANN, Martin 117.5 51.0
33 20 MARKENG, Thomas Aasen 124.5 50.9
34 51 KANTYKA, Przemyslaw 126.0 50.2
35 40 SEIDL, Fabian 122.0 50.1
36 52 ZUPANCIC, Miran 125.0 50.0
37 66 PILCH , Tomasz 117.0 48.3
38 39 BRASME, Paul 119.5 46.2
39 18 RHOADS, William 118.0 45.0
40 49 TOLLINGER, Elias 123.0 41.8
41 23 VARESCO, Daniele 119.5 41.6
42 15 BROWN, A J 118.5 40.1
43 56 ZNISZCZOL, Aleksander 114.0 39.9
44 38 LEJA, Krzysztof 116.5 38.7
45 3 NIEMCZYK , Karol 114.0 36.7
46 14 MARUSIAK, Yevhen 115.0 36.6
47 6 STEKALA, Andrzej 111.5 36.1
48 16 MALTSEV, Kevin 114.0 35.1
49 4 JUROSZEK, Kacper 113.5 34.5
50 5 MIETUS, Krzysztof 110.5 33.9
51 2 BIELA, Stanislaw 114.0 32.4
52 17 KOTIK, Kiril 110.0 32.1
53 25 WEIGEL, Cedrik 115.5 32.0
54 11 DI LENARDO, Zeno 108.0 29.1
55 12 KAELIN, Pascal 106.5 28.9
56 22 HEIKKINEN, Kalle 114.0 28.2
57 1 BIEGUN, Krzysztof 110.5 27.4
58 7 JACOBSEN, Espen 108.5 24.0
59 21 MATTOON, Nicholas 111.0 23.5
60 13 KALINICHENKO, Vitaliy 108.0 21.4
61 8 VASKUL, Andrii 107.0 20.8
62 24 PAPPEL, Taavi 105.0 14.2
63 10 KARPENKO, Nikolay 101.0 13.7
64 9 LAUCHLAN, Nigel 96.5 1.1
DNS 42 HLAVA, Lukas - DNS
DNS 32 TROFIMOV, Roman Sergeevich - DNS


Dominik Formela, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4527) ilość komentarzy: (23)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Najnowsze Tweety:
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oslo HS106
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
07.07.2018
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia580
2.GOERLICH LuisaNiemcy388
3.HARALAMBIE DanielaRumunia382
4.REISCH AgnesNiemcy362
5.FREITAG SelinaNiemcy256
6.KARPIEL KamilaPolska247
7.TWARDOSZ AnnaPolska224
10.RAJDA KingaPolska203
30.PAŁASZ MagdalenaPolska90
47.CIEŚLAR PaulinaPolska61
55.HARSCHE KatarzynaPolska48
101.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl