Niedziela, 11 marca 2018, 13:43

Raw Air w Oslo: Kamil Stoch najlepszy w serii próbnej

Kamil Stoch
Kamil Stoch
fot. Tadeusz Mieczyński

Kamil Stoch okazał się najlepszy w serii próbnej przed niedzielnym konkursem indywidualnym Raw Air w Oslo (HS134). Lider Pucharu Świata oddał skok na odległość 136 m. Początek zawodów o 14:20.

Najdłuższy lot serii próbnej był dziełem Kamila Stocha. Lider Raw Air wylądował na 136 metrze i wyprzedził o 3,5 punktu Austriaka Gregora Schlierenzauera (135 m z belki wyżej). Trzecie miejsce zajął Japończyk Yukiya Sato (129,5 m), który okazał się lepszy od Norwegów - Halvora Egnera Graneruda (126 m) oraz Roberta Johanssona (124,5 m).

Na szóstej pozycji uplasowali się ex aequo Ryoyu Kobayashi (124 m) i Marius Lindvik (124 m). Pierwszą dziesiątkę uzupełnili Simon Ammann (123,5 m), Richard Freitag (125 m) i Peter Prevc (125 m) wspólnie z Kevinem Bicknerem (123 m).

Dawid Kubacki z wynikiem 121,5 m zajął czternastą lokatę. Dwudziesty drugi był Stefan Hula (121 m), dwudziesty czwarty Jakub Wolny (121 m), natomiast czterdziesty piąty - Piotr Żyła (111 m).

Serię próbną rozpoczęto z 14. belki, zaś po próbach Yukiyi Sato i Gregora Schlierenzauera skracano rozbieg odpowiednio do 13. i 12. platformy. W trakcie serii rozpoczęły się opady śniegu.

Początek konkursu o 14:20. Transmisja w TVP1 i Eurosport 1.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

lub relacji Berkutschi >>

Wyniki serii próbnej Raw Air w Oslo (HS134); 11.03.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 50 STOCH Kamil 136.0 12 88.3 -6.6 88.8
2 21 SCHLIERENZAUER Gregor 135.0 13 89.2 -5.0 85.3
3 16 SATO Yukiya 129.5 14 89.0 -3.5 73.6
4 31 GRANERUD Halvor Egner 126.0 12 88.6 -5.2 72.2
5 42 JOHANSSON Robert 124.5 12 88.8 -2.8 71.9
6 28 KOBAYASHI Ryoyu 124.0 12 88.0 -2.5 71.3
6 18 LINDVIK Marius 124.0 13 88.6 0.8 71.3
8 32 AMMANN Simon 123.5 12 88.5 -3.1 69.8
9 49 FREITAG Richard 125.0 12 88.6 -6.2 69.4
10 34 PREVC Peter 125.0 12 88.6 -7.8 67.8
10 17 BICKNER Kevin 123.0 13 88.6 -0.9 67.8
12 46 FORFANG Johann Andre 122.0 12 88.5 -3.6 66.6
13 44 EISENBICHLER Markus 121.0 12 88.4 -2.6 65.8
14 41 KUBACKI Dawid 121.5 12 88.8 -4.1 65.2
15 29 BARTOL Tilen 119.5 12 87.9 -0.9 64.8
16 23 SCHMID Constantin 119.0 12 88.7 -0.7 64.1
17 20 DEZMAN Nejc 122.5 13 88.6 -4.8 63.0
18 27 HUBER Daniel 120.5 12 87.9 -4.9 62.6
19 40 FANNEMEL Anders 118.0 12 88.4 -1.0 62.0
19 39 STJERNEN Andreas 119.0 12 89.0 -2.8 62.0
21 45 KRAFT Stefan 120.0 12 88.6 -4.7 61.9
22 38 HULA Stefan 121.0 12 88.6 -7.3 61.1
23 33 LEYHE Stephan 119.5 12 88.9 -5.0 60.7
24 19 WOLNY Jakub 121.0 13 87.9 -5.9 59.2
25 12 KLIMOV Evgeniy 121.0 14 89.2 -2.7 59.1
26 1 PEDERSEN Robin 124.0 14 88.7 -8.4 58.8
27 7 ASCHENWALD Philipp 121.0 14 88.9 -3.7 58.1
28 9 LEAROYD Jonathan 124.0 14 89.5 -9.3 57.9
29 37 DAMJAN Jernej 117.0 12 88.1 -4.9 56.3
30 30 HAYBOECK Michael 116.0 12 88.9 -3.3 56.1
31 5 LANISEK Anze 119.5 14 88.5 -4.0 55.1
31 2 BJOERENG Joacim Oedegaard 122.5 14 88.7 -9.4 55.1
33 24 ZAJC Timi 114.5 12 88.2 -2.5 54.2
34 6 WANK Andreas 117.5 14 89.6 -1.4 54.1
35 35 GEIGER Karl 113.5 12 88.6 -1.7 53.2
36 25 AIGNER Clemens 114.0 12 88.6 -2.7 53.1
37 10 ZOGRAFSKI Vladimir 119.0 14 88.1 -5.2 53.0
38 47 TANDE Daniel Andre 110.5 12 88.5 2.0 51.5
39 8 COLLOREDO Sebastian 118.5 14 88.8 -6.1 51.2
40 15 PEIER Killian 117.0 14 88.9 -4.9 49.7
41 14 KOUDELKA Roman 116.5 14 88.6 -4.4 49.3
42 48 WELLINGER Andreas 111.0 12 89.0 -1.6 48.8
43 11 INSAM Alex 115.0 14 89.1 -2.7 48.3
44 3 HILDE Tom 116.0 14 88.7 -6.9 45.9
45 36 ZYLA Piotr 111.0 12 87.8 -5.0 45.4
45 4 SCHULER Andreas 113.0 14 88.6 -2.0 45.4
47 22 DESCHWANDEN Gregor 111.5 12 88.3 -7.9 43.4
48 43 KOBAYASHI Junshiro 107.0 12 88.0 -1.5 41.7
13 BOYD-CLOWES Mackenzie DNS
26 KASAI Noriaki DNS


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (25758) ilość komentarzy: (323)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Najnowsze Tweety:
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oslo HS106
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
07.07.2018
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia580
2.GOERLICH LuisaNiemcy388
3.HARALAMBIE DanielaRumunia382
4.REISCH AgnesNiemcy362
5.FREITAG SelinaNiemcy256
6.KARPIEL KamilaPolska247
7.TWARDOSZ AnnaPolska224
10.RAJDA KingaPolska203
30.PAŁASZ MagdalenaPolska90
47.CIEŚLAR PaulinaPolska61
55.HARSCHE KatarzynaPolska48
101.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl